Перегляд одного допису
Старий 24.07.2018, 14:19   #3
Вук
Учасник
Пальміра,Черкаська обл

Дописи: 103
Подякував(ла): 4
Подякували 111 разів в 60 дописах
Репутація: 121
Типово Відповідь: Лазіуси з Чехії

21.07.18 в суботу раненько пішов за місто,на луки до річки,там у високій траві знайшов насипний мурашник нігерів.Обережно відгорнувши трохи вершеча натрапив на кокони,спочатку думав брати їх по одному пінцетом,але поки підняв кокон по руці вже лазили два десятки мурашок,вони її нещадно гризли і поливали кислотою,тому взяв листочок трави,підставив коробочку і згріб з два десятки коконів тазом з мурахами які намагалися їх евакуювати.Загорнув мурашник і пішов підкидати кокони.
По 4 штучки поклав до брунеусів,щоб було кому нянчитись з розплодом і доглядати матку))По 12 коконів підкинув емаргінатусам,причому брунеуси ними зразу зацікавились,а емаргінатуси так і продовжували сидіти на ватці ні на що не звертаючи уваги.Вирішив підсадити їм няньок,тільки чому я став їх топити а не морозити і сам не можу зрозуміти((Налив у тарілку води і висипав туди мурашок,як виявилося вони прекрасно ходять по воді,а також під водою по дну,боровся я з ними довго і нудно поки потопив до стану коли вони вже не шевелились.Тоді почалось те чого я ніяк не сподівався–мурашка покладена в інкубатор до Мертвої голови скоро підсохла,оговталась і побігла досліджувати куди вона потрапила,тільки не довго вона бігла,на її шляху стала матка з широко розкритими щелепами.Коротка сутичка і нещасна мурашка конає серед розкиданих коконів,а матка повернулася на своє місце на ватці.Наступну мурашку топив ще довше,тримав під водою,тільки результат був таким самим((Як тут не згадати капітана Врунгеля з його-"як ви яхту назвете,так вона і попливе".Закінчивши експерементувати з Мертвою головою перейшов до Тетри.Вона на диво спокійно сприйняла підкинутого їй втопленого нігера,вони торкнулися одне одного вусиками і розійшлись мирно.Це мене надихнуло і я зробив дуже велику дурницю–підклав потопельників з дуже коротким проміжком,ще до того як Тетра прийме чи ні наступного я підкинув іще двох сподіваючись що все буде добре.Дідька лисого!Наступна мурашка що прийшла до тями атакувала матку,поки вони боролися очухалися ще дві,вони приєдналися до боротьби проти Тетри,а під кінець на бік дрібних завойовників перешла мурашка яку прийняла матка((Хоч Тетру я і врятував з щелеп нігерів,тільки їй після того стало дуже кепсько,вона лежала без руху посеред інкубатора майже не реагуючи на подразнення,ще не мертва,але вже на межі.Так вона пролежала до наступного дня,у неділю після обід я її випустив на вулицю,кокони поділив між матками що лишились.
Вук зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 користувачів подякували Вук:
avk71 (24.07.2018), Rain (22.09.2018), Sasha@ (24.07.2018), Slavori (03.08.2018), малятко (16.08.2018), Охват Марьян (01.10.2020)
Реклама