Перегляд одного допису
Старий 27.09.2011, 13:52   #19
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Дописи: 320
Подякував(ла): 826
Подякували 769 разів в 204 дописах
Репутація: 779

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: 30л, кубик Aquael

Кілька днів тому купив парочку клоунів оцелярісів в Slava Також вчора прикупив бульбашкову актинію в Мар'яна яка добре приліпилася до камінця і мені дісталася разом з ним На додачу отримав гарної каулерпи на якій ростуть кульки схожі на виноград, та нитки хетаморфи, за що дуже велике дякую

Клоуни чудово їдять морожену артемію (нею Святослав і годував). Але нічого крім неї їсти не хочуть - пробував годувати кусочками свіжомороженої креветки і мідії. Ну нічого, мені ж буде легше. Трохи хвилює що вони постійно сидять в куті коло поверхні (див фото в кінці посту). Пошукав по форумах, так виглядає що це нормально для клоунів без актинії http://www.aqualogo.ru/phpbb2/index.php?showtopic=8860.

Також було цікаво спостерігати як клоуни сплять - лягають на поверхні води боком і не рухаються зовсім. Добре що Святослав попередив, ато б подумав що здихають Розмір - один приблизно 3см, інший десь 4см.

Актинія коли приїхала - перекапав, десь за годинку помістив з камінцем у акваріум. Була схожа на виноградне гроно - ніби колобок з бульбашок. Під світлом вечірньої голубої лампи вона була коричнево-жовта, з зеленкуватими закінченнями на бульбашках.
DSC_0082.jpg

Діаметр у розпущеному стані близько 10см коли дується по горизонталі. Після вимкнення світла пішла гуляти по акваріуму. Зранку бачив як вона вилізла на мідію.
DSC_0085.jpg

Зараз дружина пише що далі полізла шукати пригод коло фільтра. Можливо їй трохи замало світла внизу, якщо вийде то спробую загнати на камінець 10см від поверхні води.

Загальний план акваріуму тепер такий. Як я і писав, краб став все переставляти, рити під каменем, тому я поставив його на ребро - так він під нього не може заритися. Водорості зверху (нитка) напевне з часом заберу якщо каулерпа буде рости.
DSC_0086.jpg
Zuuu зараз поза форумом  
9 користувачів подякували Zuuu:
APload (27.09.2011), aton_ra (03.06.2012), Gonduras (27.09.2011), jackjo (27.09.2011), kent (27.09.2011), navy (27.09.2011), shrimp  (27.09.2011), МиКол@ (27.09.2011), Охват Марьян (27.09.2011)
Реклама