Перегляд одного допису
Старий 10.11.2010, 00:30   #27
vi_ki
Акваріуміст

Борислав Львівська обл.

Дописи: 532
Подякував(ла): 3.788
Подякували 2.675 разів в 493 дописах
Репутація: 3193

Меценат Форумлянка року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Мій кутовий акваріум

Цитата:
Допис від Руслан Переглянути допис
Хочу додати, що автор цієї статті, напевно, справжній гурман, на яких нам з Вами не варто рівнятись. Дикарі будуть коштувати від 50 до 70 євро за штуку, яких, щоб втримати при житті, потрібен чималий досвід, хоча, заплативши такі гроші, не факт, що Ви отримаєте дикаря, а не Азіата. Тому, я б не радила заморочувати собі цим голову, бо, навіть, "васильки" F10 - Львівського розведення, досить пристойно виглядають.
Цитата:
Звідси і питання: невже хтось в нас має нормальну лінію з кольором кращим за Pseudotropheus lombardoi?
В попередніх дописах Ви хотіли щось синього окрасу, до яких Ломбардо не відносятьсяВони тільки в мальковому віці голубі з синіми полосками, а, коли підростуть, то, самці, стають жовто-апельсинові, а самки - сіро-голубі з розмитими темнішими полосами, я б сказала, що аж ніяк не синіми, які з'являються і зникають, залежно від настрою. В мене виросли до розмірів 10-12см, хоча і вважається спокійним видом, по агресивності, нічим не поступаються іншим видам псевдотрофеусів. Жили в компанії піндані, ауратус, йоханні і т.д. Так от,
Цитата:
але аж ніяк не агресивних Дамазоні
Агресивні Демазоні зі своїм розміром 5-7см(по моїй помилці), ледь не стали кормом для цієї компанії. Тому, я б на Вашому місці не переживала за демазоні. У Вас є більша проблема - ауратуси...
З синіх малавійців,групи мбуна, майндгано - також красиві(і самці, і самки). Але знову ж, розмір 10-12см і їм потрібна компанія такого ж розміру. А з меньших і спокійніших - це афра пульпікан(самці голубі з синіми полосками, самочки - трошки сіріші).
vi_ki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 користувачів подякували vi_ki:
Gemeni (10.11.2010), navy (10.11.2010), pozhar (10.11.2010), Roman71 (10.11.2010), АшДваО (10.11.2010), Руслан (10.11.2010)
Реклама