Перегляд одного допису
Старий 03.07.2012, 12:51   #34
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.888
Подякував(ла): 3.591
Подякували 15.296 разів в 4.058 дописах
Репутація: 15485

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Відгуки, зауваження, побажання та пропозиції до інтернет-магазину "Aqua-ua"

Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
а таки ставити три колби
згоден, більше того задумуюсь, чи не поставити перед ними ще одну грубоі очистки, бо з водогону тече таке ..., що той перший поліпропіленовий картридж дуже швидко має сташний вигляд.

Щодо очистки: в мене на виході 15-20 ppm. Вважаю, що то дуже пристойно, бо відстояна водопровідна 700-1000 ppm. Помпу маю, хоча при моєму тиску особливої різниці включена вона чи ні немає, але автоматична промивка мембрани спрощує життя, тому - добре, що є. Накопичувальний бачок вважаю є теж корисним. Водичка використовується ще й для приготування їжі, і швидко набрати в баняк води - то теж суттєво. На початках бачок додавав своїх 10-15 ppm, але через кілька тижнів промився і різниці вже практично нема. Треба чистішу - тоді колби зі смолами, як у Мар'яна. Я не "моряк", тому на разі мені вони без потреби.
Noe (03.07.2012), Охват Марьян (03.07.2012)
Реклама