Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 05.08.2017, 23:25   #21
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 862
Подякував(ла): 1.298
Подякували 2.249 разів в 677 дописах
Репутація: 2260

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Вертикальна грядка для полуниці на балконі.

П. Богдан, теж бачив багато відео по виготовленню, але кінцевого результату, мається на увазі урожай, ніхто не показує. Таке враження, що мета тих відеоуроків не врожай а перегляди. Та ще би нормальне щось показували, ато ліплять з того що під руки попадеться. А воно ніяк не працює. По стб був ролик і сказала одна кобіта, що з мерової труби за сезон можна зібрати до 30 гк полуниці. Ну мені мало 30 кг, тому я взяв 2м трубу. Але то тільки слова. І навіть на тому сайті де замовляв сажанці, теж відгуків про врожай нема. Ну але то таке...
Будем експерементувати, вдосконалювати, щось тай вийде. Результати обовязково буду показувати.
Bobus (06.08.2017)
Реклама
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
200л на балконі Володя К. Прісноводні акваріуми учасників форуму 147 04.05.2017 12:16
Саморобний каністровий маленький фільтр для для спортивного інтересу Ye_Lviv Фільтри, компресори, нагрівачі 13 30.10.2010 01:38

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:36.

All rights reserved