Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Путівник форумлянина
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Путівник форумлянина Правила проекту. Технічні питання. Пропозиції, відгуки та зауваження.

Відповідь

Параметри теми
Старий 09.04.2017, 21:22   #661
Хелена
Активний учасник

Львів, Стрийська-Наукова

Дописи: 312
Подякував(ла): 979
Подякували 554 разів в 204 дописах
Репутація: 564

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Відгуки і зауваження

Єє.. Вроді так..
Хелена зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 09.04.2017, 21:28   #662
mehanikfz
Учасник

Львів(рясне)

Дописи: 109
Подякував(ла): 95
Подякували 230 разів в 114 дописах
Репутація: 240

опера в мене теж оновилася десь півтора місяці тому і відтоді таке але я вже звик
mehanikfz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував mehanikfz за цей допис:
Mlevo (24.04.2017)
Старий 10.04.2017, 00:09   #663
Bobus
Адміністратор

Львів

Дописи: 4.697
Подякував(ла): 3.563
Подякували 15.106 разів в 4.036 дописах
Репутація: 15291

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Спробуйте почистити кеш.
Хелена (10.04.2017)
Старий 24.04.2017, 18:52   #664
bermooood
Початківець

Львів, Центр

Дописи: 9
Подякував(ла): 11
Подякували 6 разів в 2 дописах
Репутація: 16

Не можу змінити дані у власному профайлі. ДЕ описано який акваріум, обладнання і населення. Як це зробити?
UPD. Розібрався

Востаннє редагував bermooood: 24.04.2017 о 18:53..
bermooood зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2017, 14:22   #665
Bobus
Адміністратор

Львів

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Everybody lies (доктор Хауз).

Якось я написав на електронку кільком помітним раніше на форумі людям, котрі його покинули.

Одне з перших питань від них було : що там на форумі ?

То аналог стандартного запитання при особистій зустрічі «Як справи ?»
При тому людину , котра його задає абсолютно не гребуть ні твої справи, ні твоя відповідь.
То просто ритуал. Знаю точно, що двоє з них час від часу заходять на форум і його читають.

Люди приходять на форум виключно з цікавості. І йдуть з нього, коли стає нецікаво.
Нецікаво з різних причин: чи закинув акваріумістику, чи переріс рівень форуму, Або його тут недооцінили (на його думку), або халявна торгівля не пройшла.
Ну і йдуть з форуму по різному: хто з претензіями, хто без зайвого шуму.

Починається літо. Як і кожного року буде спад активності. Хоча куди вже падати.
Дописів «Дякую за те, що купив» і алаверди «Дякую за те, що продав» теж буде менше.

Коли починаю когось просити ( і навіщо воно мені ?) написати, сфотографувати чи розповісти, то :
через два тижні приїду і …,
на наступному тижні буду мати більше часу то … ,
обов’язково висаджу і зроблю звіт а гроші перекину завтра …
Ну хоч спромоглися відповісти, хоча й забили на виконання обіцяного. Для декого прочитати ПП і зробити вигляд, що не бачив – норма.
Ігнорувати незручні питання, поставлені конкретно до тебе публічно в темі, – теж.

А скоро знову хтось підніме питання, що форум вмирає. І почне з піною біля рота пояснювати що треба робити. І робити адміністрації форуму звичайно, а не «йому любимому». Він тут ні при чому.
Я теж хочу бути ні при чому. І вже досить давно. Але черги зайняти місце адміністратора не помічаю.
А жаль …

Але ще більше шкодуватиму, коли єдиний, справді український (мова) форум по акваристиці загнеться.
Тому чекаю далі ...
Gemeni (28.05.2017), george795 (14.06.2017), Mlevo (28.05.2017), Roman71 (28.05.2017), sergiy (28.05.2017), Володя К. (28.05.2017), ІЙВ (28.05.2017), Охват Марьян (28.05.2017), тешнер (28.05.2017), Хелена (28.05.2017)
Старий 27.07.2017, 12:54   #666
Bobus
Адміністратор

Львів

Лист, котрий отримав Krustik і переслав його мені.
Цитата:
Доброго дня, Богдане.
На українському форумі отримав листа з проханням розмістити на форумі. Я цього робити не буду. Із листа я бачу, він адресований Вам. Тому відсилаю його саме Вам. А Ви самі вирішите чи розміщати його, чи ні
Отже сам лист :
Цитата:
Допис від Iqor
Доброго вечора.
радий Вас знову бачити.
це Ігор, з Тернополя, колись спілкувалися з Вами на львівському форумі, та купляв у Вас мохи.
я пішов з львівського форуму, та попросив мене забанити. тому там не можу написати. але сьогодні зайшов, щоби глянути як там ідуть справи, та прочитав останній допис бобуса, де він бідкається що форум вмирає.
по суті мені там було дуже комфортно, і ще пару років тому, не раз попереджав його, що доведе форум до ручки , що і сталось. тому закраз, коли читаю як він знаходить "причини" того що сталось, хочу йому відповісти..
тому і прошу Вас, виставити там від мого імені те, що нижче напишу...якщо захочете , звісно. :

Доброго вечора усім.та зокрема Вам, Bobus .
прочитав Ваш останній допис у "відгуках та зауваженнях", від 28.05.2017.
а так як мені боляче за те, до чого довели один з моїх улюблених форумів, та де я викладав все що у мене зв"язано з акваріумістикою, то хочу сказати "пару слів".
більш ніж два роки, як я пішов з форуму. без образ чи чогось подібного, а з почуття солідарності до того , як адміністрація повелась з одним із форумчан. сьогодні навіть не пам"ятаю з ким іменно. але суть не в тому.
а суть в тому, що ще тоді, неоднократно звертався особисто до Вас, Bobus, як і загалом до адміністрації, що Ви своїми діями ведете форум в нікуди. пояснював що таке живе спіклування і як воно важливе, порівнював Вас з Олівером Канном (воротарем німецької збірної), старався встановити "справедливість" по відношенню до ряду форумчан, проводив аналоги з іншими форумами....але, на жаль, мене тупо ніхто не захотів слухати, чи сприймати серйозно зазначене.....
ось тепер і отримали те, до чого так наполегливо ішли....на жаль....
в останньому дописі, Ви вказали ряд причин , по яких люди ідуть з форуму....але не вказали основну- те що Ви, частково з подачі засновника, просто перешкоджали банальному живому та вільному спілкуванню.....замість робити висновки,та щось змінювати, Ви шукали яка активність у тих що пішли, на інших форумах, і тим себе заспокоювали. і на основі оттакої впевненості, продовжували надалі рубати наліво та направо.
ось нарубалися, надоказувалися своєї правоти,та понаставляли всіх по своїх місцях, так, що у людей просто відпало бажання спілкуватися в рамках форуму.
давила жаба, що хтось щось може продавати на форумі та заробляти гроші, ну що ж , не продають і не заробляють, їх зовсім тут немає, як і покупців...що ж, результат спрогнозований та запланований....

ось і виник цікавий момент, що модератор просить інших щось написати, а ті не хочуть......

а я, хоч і забанився свого часу, всетаки написав це допис, постарався знайти форумчанина KRustik на іншому форумі, та попросив його виставити мій допис...
мені дійсно не хочеться щоби львівський форум ось так пропав....хоча, навіть якщо він знову набереться сил, навряд чи я сюди вернусь як форумчанин. час від часу загляну,подивитись як поживають знайомі, хто появився. можливо щось потрібно буде знайти(хоча навряд-є інші ресурси), просто поцікавлюсь "як справи"....

а до Вас, Bobus, просто є прохання: прикрутіть свої вимоги, дайте людям трохи більше свободи, нехай має місце дійсно живе безпосереднє спілкування...зробіть щоби Ваша робота була незамітною та не перешкоджала спілкуванню, а не тикайте кожного носом в г...но, і течія можливо заверне в таке русло....або ж просто підіть зі своєї посади, а не чекайте коли хтось зголоситься Вас замінити...деколи відсутність може бути більш корисливою, аніж наявність.
це звертання не тільки до Вас особисто, просто Ви на передньому плані...
завжди потрібно пам"ятати, що заснувати форум це одна заслуга, але наповнити його тисячами , мільйонами, думок, дописів, роздумів і так далі, це зовсім інша заслуга.і коли не буде оттаких різних не завжди правильних форумчан, то і не буде їхніх дописів, думок і їх самих...а залишиться лише голий форум зі своїм власником і своєю заслугою....
На українському форумі я теж зареєстрований під таким самим ніком Bobus, тому можна було обійтись без посередника.
Немає жодних проблем у відновленні учасника на форумі, якщо його бан не пов'язаний з грубим порушенням правил.

Ну а викладене в листі не коментуватиму, бо не бачу в тому сенсу.
Gemeni (28.07.2017), Mlevo (27.07.2017), Roman71 (27.07.2017), Охват Марьян (28.07.2017)
Старий 27.07.2017, 23:07   #667
Mlevo
Початківець

Львів Сихів

Дописи: 41
Подякував(ла): 344
Подякували 126 разів в 98 дописах
Репутація: 136

Цитата від Bobus ( 05.02.2015, 13:40 ) в темі: "Кращий модератор 2014 року"
Цитата:
Видаляю все, що не відповідає правилам, чи є неактуальним згідно тих же правил. Байдуже, чи ви початківець, чи шанований досвідчений акваріуміст, чи адміністрація форуму.
Інакше не буде. Я "злий поліцейський"
Ярозумію що слова "вирвані" з контексту, а можливо краще, просто бути поліцейським.
Я, за ЗАКОН але...
Приведу приклад:
Кожного дня (по роботі) по львівським дорогам я проїжджаю, в середньому, 40-60км.
Проїхати хоч би один день і непорушити жодного ПДР - НЕМОЖЛИВО! (на мою думку).
На більшість незначних порушень (неправельне паркування і т.д. і т.п. ) Поліція не звертаєуваги, або обмежується усним попередженням.
Ну... а карає вже ЗЛІСНИХ порушників
На форумі я вже досить довгий час. Прочитав дуже багато (поради і досвід а вкваріумістиці від Bobus, для мене важливі в першу чергу), отримав колосальний досвід, купив і взяв (за дякую, пиво,шоколад) багато риб і рослин, продав і відав щось також (думаю що тут багато таких форумчан), але .... написав мало (дуже мало), хоч бажання неодноразово було, можливо через те про, що написано вище.

Востаннє редагував Mlevo: 27.07.2017 о 23:09..
Mlevo зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Відгуки, зауваження, побажання та пропозиції до інтернет-магазину "Aqua-ua" Охват Марьян Інтернет-магазин фiльтрiв для води "Aqua-ua" 54 04.07.2016 19:04
Відгуки, зауваження, побажання та пропозиції Жабі Охват Марьян Інтернет-магазин "Жаба" - все для акваріумів та їх мешканців 200 29.01.2015 12:36
Відгуки, зауваження, побажання та пропозиції до Аквацентр "БУЛЬКА" biabuchja Аквацентр "Булька" 181 20.11.2014 16:03

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:07.

All rights reserved