Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Фільтри, компресори, нагрівачі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Фільтри, компресори, нагрівачі Дискусії по даному устаткуванню, поради, рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий 22.05.2015, 22:49   #21
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.894
Подякував(ла): 3.591
Подякували 15.313 разів в 4.064 дописах
Репутація: 15502

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Біофільтр (схема)

lev5501, о 10.05 я вам написав зауваження

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
Припиніть писати дописи один за одним, маєте 10 хв на редагування попереднього.
після того ви написали знову два дописи підряд о 12.33 і 12.36, за що отримали порушення.

Тепер ви видали вже три дописи підряд на протязі 6 хв.

Це з впертості чи як ?
Старий 22.05.2015, 22:49   #22
KRustik
Живу на форумі

Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Сокирниця

Дописи: 2.077
Подякував(ла): 2.591
Подякували 3.048 разів в 1.278 дописах
Репутація: 3450

Акваріуміст року Форумлянин року 

Типово Re: Біофільтр (схема)

lev5501, не пишіть свої дописи один за одним якщо є можливість відредагувати і дописати. А така можливість є на протязі 10хв.
Отримаєте попередження, а може і бан.
Старий 24.05.2015, 22:24   #23
lev5501
Учасник

Івано-Франківськ

Дописи: 178
Подякував(ла): 91
Подякували 68 разів в 37 дописах
Репутація: 78
Типово Відповідь: Re: Біофільтр (схема)

Цитата:
Допис від KRustik Переглянути допис
lev5501, не пишіть свої дописи один за одним якщо є можливість відредагувати і дописати. А така можливість є на протязі 10хв.
Отримаєте попередження, а може і бан.
Йой! Простіть от що то означає. Я то думаю що за дописи. Та ясно. Зрозумів. Я просто в чаті звик спілкуватись! Так нарахунок сампа які ще будуть підказки? Я вперше таке роблю і трохи страшнувато. А і як вже на то пішло тут дуже складні правила, а постійно їх забуваю і путаюсь. Трохи тяжко. Ну ладно буває! Дякую всім за поради які були і ще будуть.
lev5501 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2015, 10:07   #24
svidrak
Активний учасник

Івано-Франківськ

Дописи: 398
Подякував(ла): 134
Подякували 247 разів в 104 дописах
Репутація: 257

Акваріуміст року 

lev5501,
Цитата:
Так нарахунок сампа які ще будуть підказки?
Самп взагалі не правельно спроектований.
Поперше викидуєм геть той пісочний фільтр з першого відсіку він там не умісний, при такому розкладі він поперше заб'ється брудом за тиждень, подруге при нормальному потоці води весь пісок з нього буде по всьому сампу.Забиваєм перший відсік губками причом в нормальні послідовності по току води починаючи з крупнопористих закінчуючи мілкопористими губками чи тим самим синтепоном. Подруге хочете хорошої біології розоряєтесь купуєте пару літрів субстрат про, як ні то багато літрів нормальної кераміки але призначеної для біології а не розсікання потоку води.і один відсік лишаєте для циоліту чи вугілля якшо потрібно.
svidrak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував svidrak за цей допис:
lev5501 (25.05.2015)
Старий 25.05.2015, 11:24   #25
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Дописи: 1.409
Подякував(ла): 1.303
Подякували 1.981 разів в 676 дописах
Репутація: 2030

Акваріуміст року 

Я от чомусь не можу зрозуміти, чому так хочеться робити чи винаходити велосипед? Спочатку роблять так як захочеться, а потім починається що щось тече, не фільтрує і т.д.
Якщо є можливість купити зовнішній фільтр від Eheim, то можливо вартує купити потужніший зовнішній фільтр і не "городити" купу фільтрів і не пхати "патики" в акваріум?

Навіть, якщо фільтр від Eheim вже є, то його продати і купити потужніший зовнішній.
Бо мені здається, що витрачені кошти на матеріал, наповнювачі і помпи для фіто і цього пісочного фільтра, можна докласти і купити зовнішній фільтр і забути про головні болі.

Раніше бавився з тими саморобками типу фільтрів і т.д., але то все як на мене кустарщина і не має того вигляду, який би я хотів бачити, хоча руки ростуть з правильного місця і інструмент вмію тримати в руках і робив досить не погані вироби як по функціоналу так і по дизайну.
Потім зрозумів, що краще, я зароблю (наскладаю) грошей і куплю фільтр чи те що потрібно, нехай навіть б/у але заводського виробництва і буду мати чистий спокій і гарний вигляд

Я не є багатий і не заробляю багато, щоб не подумали що я мажор, який все купує.

Хіба що, всі необхідні фільтри, труби і матеріали куплені вже давно чи дісталися в подарунок чи за пару грн., тоді можна то робити, але як на мене то я б не видумував велосипеда.

нікого не мав на меті образити чи зачепити, якщо все таки образив чи зачепив то прошу вибачення.
colinmcrae зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 користувачів подякували colinmcrae:
Bobus (25.05.2015), mavr (25.05.2015), ressi (24.07.2016), varijat (03.09.2016), ІЙВ (27.05.2015), кум (25.05.2015)
Старий 24.07.2016, 20:28   #26
AlexShesh
Початківець
Івано-Франківськ

Дописи: 3
Подякував(ла): 13
Подякували 0 разів в 0 дописах
Репутація: 10
Типово

Існує думка що жодний дорогий Eheim не замінить якісний фітофільтр

Не встиг відредагувати в 10 хв. Так ось вірніше сказати наступне. Схема запропонована Svidrak характерна, єдине як буде стояти у Вас помпа переж нею обов'язково дрібна губка на вході. Не погоджуся з попереднім дописувачем colinmcrae повністю, самп має перевагу у тому що роблячи його своїми руками ми самі можемо збільшити його (себто сампу) об'єм тобто площу завантаження субстрату (кільця лава т д) що прямо пропорційно вплине на ефективність роботи. А якщо до біологічної фільтрації з допомогою сампу додати фітофільтр то і кілька Eheim-ів нехай сховаються. До речі піщаний фільтр теж має право на існування ( в гуглі є схеми виконання) і перевага його в великій площі заселення нітрифікуючих бактерій.

Востаннє редагував Bobus: 24.07.2016 о 21:12.. Причина: долиси одного автора
AlexShesh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.07.2016, 22:01   #27
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.894
Подякував(ла): 3.591
Подякували 15.313 разів в 4.064 дописах
Репутація: 15502

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

AlexShesh, автор теми був на форумі більше ніж рік тому, отже радити йому щось без сенсу.
Хотів би лише зауважити, що об'єм тої акви лише 200л. З таким об'ємом цихлідника зовнішній фільтр справляється "на ура".
А те, що у сампі
Цитата:
Допис від AlexShesh Переглянути допис
можемо збільшити його (себто сампу) об'єм тобто площу завантаження субстрату (кільця лава т д) що прямо пропорційно вплине на ефективність роботи
не справджується. Бо без ефективної аерації того субстрату - ефективність не збільшиться. Все впреться в брак кисню.
Але кожен робить так, як йому хочеться, і відмовляти від того марна справа.
Мені особливо радісно від поділу: тут в мене "механіка", а тут "біологія". Ше би ті бактерії про той поділ знали
А кераміку роблять у вигляді кілець лише тому, що вона так легше випікається (бо товщина однакова)
Але якщо комусь ввижається, що то для розсікання води - то й добре ...
AlexShesh (24.07.2016), Нічна Лють (24.07.2016)
Старий 23.08.2017, 21:03   #28
oleg714
Початківець

Львiв

Дописи: 2
Подякував(ла): 0

Цитата:
Допис від colinmcrae Переглянути допис
lev5501, судячи з малюнку схеми, мені здається що краще помпу поставити на подачу води, а не на викачування. Бо якщо фільтруючий матеріал з часом "заб'ється" і вода буде поступати в меншій кількості, або взагалі перестане поступати, то помпа буде працювати "в суху" і вийде з ладу.
можливо так i буде
oleg714 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2017, 21:53   #29
AlexShesh
Початківець
Івано-Франківськ

Дописи: 3
Подякував(ла): 13

Bobus , дякую Вам за слушні зауваження. За моїми спостереженнями справді збільшення аерація має першочерове значення для забезпечення киснем бактерій які живуть не лише у фільтрі але й на донному субстраті.

Нажаль в мене цихліди швидко з'їдають рослини. Я попробував додавати гілки верби (побачив це на youtbe) для поглинання азотистих сполук. Результат в себе побачив. Але це не відміняє правила щотижневих підмін.
AlexShesh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Біофільтр в кришці акваріума Bobus Фільтри, компресори, нагрівачі 38 05.07.2012 09:52
Чим краще наповнити біофільтр? Чи варто перетворювати його у фітофільтр? Юліко Фільтри, компресори, нагрівачі 8 23.12.2011 09:43
Внутрішний біофільтр Aqua Medic Rio 300 navy Фільтри, компресори, нагрівачі 7 23.06.2009 16:24

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:19.

All rights reserved