Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Фільтри, компресори, нагрівачі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Фільтри, компресори, нагрівачі Дискусії по даному устаткуванню, поради, рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий 25.09.2011, 18:35   #41
KRustik
Живу на форумі

Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Сокирниця

Дописи: 2.077
Подякував(ла): 2.591
Подякували 3.048 разів в 1.278 дописах
Репутація: 3450

Акваріуміст року Форумлянин року 

Типово Re: Фильтр бесшумный какой?

Цитата:
Допис від shevshenko75 Переглянути допис
на мою думку то губка яка йде в комплекті грубопориста. Не знаю яка була в попередній серії, але ця працює скошіше тільки як префільтр. Як на мене то її потрібно міняти на більш дрібнопористу, або ця б мала бути як мінімум в 2 рази більша щоб був відчутний ефект.
Це спочатку так здається. З часом губка зб'ється і буде все нормально. Я також так думав, як і Ви.
shevshenko75 (27.09.2011)
Реклама
Старий 29.09.2011, 18:42   #42
Leo N
Акваріуміст
------

Дописи: 1.271
Подякував(ла): 2.792
Подякували 7.235 разів в 1.204 дописах
Репутація: 7654

Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Фильтр бесшумный какой?

Цитата:
Уже майже тиждень користуюсь Aquael Turbo Filter NEW 500
Вчора отримав аналогічні фільтри і вже можу зробити перші висновки. Загалом враження позитивні, хоча об'єм колби і кількість кераміки у ній мінімалістичні. Ясно, що саме до цього фільтра бажано купити якусь ефективнішу кераміку, хоча б Aquael BioCeraMAX UltraPro 1600. Комплектна губка діаметрально відрізняється від губок, якими комплектувалися старі моделі Aquael Turbo Filter і дуже подібна до дешевих грубих губок від внутрішніх фільтрів Sun Sun, до речі і по запаху також. У зв'язку з чим, рекомендую вимочувати їх протягом кількох днів у якісь посудині, з частою зміною води, перед використанням у акваріумі. Виробник з однієї крайності кинувся у іншу, бо у старих моделях губки були дуже дрібнопористі і надто швидко забивалися, а у нових такі крупні, що просвічуються наскрізь.

Так що з цим твердженням згідний абсолютно:

Цитата:
губка яка йде в комплекті грубопориста.
Контейнер з керамікою, як і у попередніх моделях, має додаткову кришечку, під яку можна покласти невеличкий шматочок поролону і використовувати фільтр без установки губки (тимчасово, або у невеликому акваріумі).

Коли нова лінійка рекламувалася, то була інформація, що в усіх нових головах будуть керамічні осі. Неправда, у наймолодшій моделі (500) вісь стальна, а от у Aquael Turbo Filter NEW 1000 дійсно керамічна, що, без сумніву, радує. Суб'єктивно, безшумність роботи і продуктивність помп на висоті, але треба буде протестувати реальну кількість води, яку вони прокачуватимуть протягом години.
OlgaPr (13.10.2011), shevshenko75 (29.09.2011), Tett (17.10.2011), vi_ki (29.09.2011), астрик (01.03.2012), Петрович (29.09.2011)
Старий 13.10.2011, 19:40   #43
OlgaPr
Користувач

ЛЬВІВ

Дописи: 78
Подякував(ла): 1.570
Подякували 162 разів в 53 дописах
Репутація: 273

Цитата:
Допис від Leo N Переглянути допис
бо у старих моделях ще треба було міняти наповнювач (суміш цеоліту з активованим вугіллям) на щось прийнятніше. Досить тихий у режимі фільтра, у режимі ж аерації чутно шум повітряних бульбашок.
Користуюсь з січня - Фильтр внутренний Aquael TURBO FILTER 350. Задоволена, працює тихо, фільтрує добре! Поясніть будь-ласка, коли мені міняти наповнювач???
Leo N (14.10.2011)
Старий 14.10.2011, 02:03   #44
Leo N
Акваріуміст
------

Дописи: 1.271
Подякував(ла): 2.792
Подякували 7.235 разів в 1.204 дописах
Репутація: 7654

Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від OlgaPr Переглянути допис
Поясніть будь-ласка, коли мені міняти наповнювач???
Уся проблема у тому, що той наповнювач, що йшов у комплекті (суміш цеоліту з активованим вугіллям), треба міняти що два - чотири тижні. Тому краще взагалі було його не використовувати... Добре, що все закінчилося благополучно, але тепер вже точно треба його викинути і наповнити колбу синтепоном, чи плутанкою з рибальської жилки. Можна, також, використати якийсь високопористий матеріал, той же цеоліт, або якісну кераміку, типу Aquael BioCeraMAX UltraPro 1600. Я у своїх Aquael TURBO використовую останню.
OlgaPr (08.02.2015), pozhar (14.10.2011), Roman71 (14.10.2011), shevshenko75 (14.10.2011), Tett (17.10.2011), астрик (01.03.2012)
Старий 08.02.2015, 01:49   #45
=Lex=
Початківець
Львів

Дописи: 13
Подякував(ла): 0
Подякували 1 раз в 1 дописі
Репутація: 11

Доброї години доби шановна громадо. Прошу у вас поради, бо шось вже мені і світ не милий зробився. Трохи передісторії.
Задумав дружині подарувати (зробити самому) акваріум - давно мріє. Ну аквас я поклеїв на 141 л., не тече все гуд. Пішла справа за фільтром. Трохи почитавши тему - зрозумів, що буду ставити зовнішній - і краща ступінь фільтрації (механічна\біологічна), та і обслуговувати треба рідше. Ну начитався, блін, на свою голову про саморобні фільтри з труби ПВХ ( тут прошу не кидати в мою сторону какахами), придбав голову Resun B 2000, накупляв цілу купу перехідників та іншого непотребу. Вирішив провірити як підіймає голова з рівня підлоги на 1,5 м стовп води. І тут саме цікаве - голова сама по собі качає гуд. Тільки на неї подається навантаження у вигляді приєднаного шлангу або\і піднятий шланг вище рівня голови - так тарахкотить як трактор на посівній . Качає добре. Методом виключення дійшов до того, що шланг взяв 15 мм діаметром внутрішнього отвору, а вихідний отвір компресора - 19. Спробую замінити шланг на більш ширший. Питання до знатоків, у кого можливо є саморобні фільтра - хто з таким стикався і як цей момент обходити. Акваріум стоїть у спальні (класично ) і шум дуже ріже вуха навіть коли комп працює, а тут таке.... Може купити голову тихохіднішу? Ще таке: якщо компоновка фільтра буде такою, коли знизу подається вода у фільтр, проходить по ньому догори і зверху така голова, чи буде встигати вода набиратись під нею, щоб не було пропусків у подачі води.
Буду вдячний за любу пораду, бо вже час піджимає, а я ще нічого так і не зробив. (Чому не взяв фірмову каністру - тут питання коштів стало на перше місце, але як завжди буває у таких випадках - скупий платить двічі.)
=Lex= зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2015, 02:19   #46
Сергій М
Активний учасник

...............

Дописи: 330
Подякував(ла): 203
Подякували 301 разів в 166 дописах
Репутація: 311

Цитата:
Допис від =Lex= Переглянути допис
Ще таке: якщо компоновка фільтра буде такою, коли знизу подається вода у фільтр, проходить по ньому догори і зверху така голова, чи буде встигати вода набиратись під нею, щоб не було пропусків у подачі води.
Це як ??? негерметична система ? як Ви це собі уявляете ? запускаете помпу і ротом "запускаете" шланг подачі води у фільтр ?? а уявляете - світло пропаде, ууу, то вода не просто "встигне зібратись" а і вся вийде назовні "без пропусків у подачі води"
при повністю герметичній "каністрі" (навідь саморобній) - помпа виштовхуючи воду з фільтра (чи висмокчуючи з фільтра) тим самим створюеться ефект вакуума, що заставляе воду саму текти(засмоктуватись) у фільтр.
Сергій М зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2015, 12:50   #47
=Lex=
Початківець
Львів

Дописи: 13
Подякував(ла): 0
Подякували 1 раз в 1 дописі
Репутація: 11

Цитата:
Це як ??? негерметична система ? як Ви це собі уявляете ? запускаете помпу і ротом "запускаете" шланг подачі води у фільтр ?? а уявляете - світло пропаде, ууу, то вода не просто "встигне зібратись" а і вся вийде назовні "без пропусків у подачі води"
Не розумію з чого ржати, я ніде не писав про таку дурницю що система не герметична. Йшлося про те, чи буде вода після фільтрації наповнюватись під насосом з тією самою швидкістю як і сам насос буде викачувати її догори? діаметр фільтра - 200 мм, насос 2000 л\год.
=Lex= зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2015, 13:12   #48
Сергій М
Активний учасник

...............

Дописи: 330
Подякував(ла): 203
Подякували 301 разів в 166 дописах
Репутація: 311

Так звичайна фізика - викачування N-ої кількості води прямопропорційне її поступленню і повністю незалежне від розташування насоса (помпи).
Як би Ви не складали любий фільтр з "подачею" і "возвраткою" (головна умова - герметичність), вода сама буде затягуватись в фільтр при викачуванні її насосом з цього фільтра, головне щоб патрубок забору води з акваріума був нижче рівня води (а краще - максимально при самому грунті, щоб при підмінах води в патрубок не попало повітря, бо знову треба буде систему розповітрювати, та ї насосу може стати погано при роботі "насухо").
Цитата:
Допис від =Lex=
Не розумію з чого ржати
не ображайтесь - це Я просто уявив собі що хтось зробив собі таку систему, де у "чомусь" лежить насос з якімись фільтр.елементами а вода самотьоком по трубі тече у це "щось" ))) і треба якось врегульувати щоб там було води незамало.
Сергій М зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Сергій М за цей допис:
Bobus (08.02.2015)
Старий 08.02.2015, 14:02   #49
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Дописи: 1.409
Подякував(ла): 1.303
Подякували 1.981 разів в 676 дописах
Репутація: 2030

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від =Lex= Переглянути допис
але як завжди буває у таких випадках - скупий платить двічі.
Якраз у цьому і вся справа. Колись також пробував робити саморобний зовнішній фільтр, але все закінчилося тим, що вийшов тільки насос для заливання чистої води в акваріум при підмінах. Чому так вийшло? А тому, що дуже тяжко добитися герметичності і ну дуже тяжко розбирати фільтр для обслуговування.
Моя Вам порада - назбирайте трішки грошей і купіть якщо не новий фірмовий зовнішній фільтр то хоча б користований. Повірте, що потім Вам то дешевше (якщо не дайбог почне текти "саморобка") і спокійніше вийде.
Сам особисто користувався зовнішніми фільтрами від ТМ "Tetra", мене все задовільняло - і надійність і зручність і тишина при роботі(а нові фільтри серії Plus взагалі "безшумні" як на мене - на відстані 30 см від тумби шуму не чути взагалі ,та й в самій тумбі я майже звуку не чую ).
не рекламую і не агітую за дану ТМ, просто мені вона подобається усім.

Востаннє редагував colinmcrae: 08.02.2015 о 14:04..
colinmcrae зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Мой проточный внешний фильтр Doc-tor Фільтри, компресори, нагрівачі 14 06.12.2010 16:42
Выбираем фильтр для маленького аквариума Doc-tor Устаткування для нано-акваріума 0 16.08.2010 22:47

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:50.

All rights reserved