Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Прісноводні акваріуми учасників форуму
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Прісноводні акваріуми учасників форуму Обговорення, критика, фотографії, поради,рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий 05.04.2016, 18:04   #21
alexbrutalcore
Користувач

Львів вул. Плугова

Дописи: 62
Подякував(ла): 255
Подякували 156 разів в 72 дописах
Репутація: 166

Аквафото 

Типово Відповідь: Акваріум 8л

Не знущайтесь над рибою так не можна…
Стосовно фільтрації, та сифонки грунту. У мене авк подібний 20*20*20. Як і ви я хотів запхати туди камінчики, щоб було все красиво і радувало око, але як підмітили вище, складно буде сифонити грунт, хоча це реально, і не критично, але не зручно у обслуговуванні як не крути.
Стояв фільтр SunSun HBL-301 згодом витягнув його, а з ним і каміння і грунт базальт. Зараз у банці грунт білий кварц фракція здається 0,3 мм, коряжка з мохом та маленькі гілочки рогалиснику, живе без фільтру вже 2 місяці на підмінах води раз на тиждень 50%, нічого не цвіте, не закисає. При обслуговуванні витягаю коряжку з мохом і сифоню пісок, все зручно швидко і виглядає як на мене не гірше ніж було до того.
На рахунок живності, віддайте краще макропода комусь у більший акв, а собі заведіть півника, для вашого об’єму в самий раз буде!
alexbrutalcore зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували alexbrutalcore:
varijat (05.04.2016), Хелена (05.04.2016)
Реклама
Старий 06.04.2016, 01:35   #22
varijat
Учасник
Івано-Франківськ

Дописи: 141
Подякував(ла): 158
Подякували 118 разів в 49 дописах
Репутація: 128
Типово Відповідь: Акваріум 8л

Цитата:
Допис від alexbrutalcore Переглянути допис
Не знущайтесь над рибою так не можна…
На рахунок живності, віддайте краще макропода комусь у більший акв, а собі заведіть півника, для вашого об’єму в самий раз буде!
Це макроподове не постійне місце проживання. Заселив його тимчасово, пізніше перейде у акваріум 150л. А в цей акваріум ще думаю на рахунок жителів, хочеться криветки вишні так як ще не тримав криветок, а їм треба організувати рослини, мох і відповідні умови. Можливий і варіант з півником хоча півників щось не люблю. Є ще у відсаднику плавають 4 малька гуппі - можливо їх поселю.
varijat зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:26.

All rights reserved