Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 26.11.2013, 13:37   #11
Rain
Супер-модератор

Львів

Дописи: 2.285
Подякував(ла): 3.620
Подякували 5.253 разів в 1.602 дописах
Репутація: 5374

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Типово Відповідь: Банки, кредити, лохотрони, розводи - хто на чому попікся.

Цитата:
Допис від ROMANO Переглянути допис

Панове,мав на увазі телебачення...
в мене немає телебачення. і я від цього не страждаю
mihiv (26.11.2013), navy (26.11.2013), Roman71 (26.11.2013), SLIRA (26.11.2013), Tetyana (26.11.2013), Володимир Романович (26.11.2013)
Реклама
Старий 19.12.2013, 13:23   #12
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Дописи: 1.418
Подякував(ла): 1.524
Подякували 2.235 разів в 820 дописах
Репутація: 2281

Акваріуміст року 

Жінка продає весільну сукню, оголошення висить на сландо. Сьогодні телефонували до неї і казали що хочуть купити сукню, не представились. Жінка перенаправила їх до мене.
Я зателефонував і порозмовляв із дівчинкою і виявилось наступне:
це ательє в Дніпропетровську, щоб перекинути гроші на картку їм було потрібно знати крім номеру картки( все таки номер сказав) ще й термін до якого числа і року вона діє. Питається навіщо?? Дівчинці пояснив що не скажу термін дії картки і взагалі ця інформація секретна. Вона погодилась, заявку передали бухгалтеру.
Телефонує бухгалтер і випитує те саме + ще один номер іншої картки, типу перевірити чи я не є в списку кредитних боржників і т.д. Я йому кажу що немаю інших карт на що він мене просить вказати термін дії моєї однієї карти, я вже розумію що це розвод на гроші - говорю не правильний термін діїї. Він каже що зараз перетелефонує бо має перевірити правильність даних. Тим часом я починаю пробивати через Гугл номер телефону, але не встиг навіть забити в пошуку як він вже телефонує і говорить що термін дії не правильний і просить уточнити ще раз, на що я відповідаю що уточню і перетелефоную, але запитую бухгалтера, юридичну адресу ательє, і отримую просто мега класну відповідь - Я бухгалтер ,я працюю з грошима і інформації про ательє НЕ ЗНАЮ, телефонуйте до нашого РІЕЛТОРА ))).
Після цього шукаю все по тих номерах телфонів і бачу що це просто лохотрон на гроші, вони просто через Вас знімають гроші з картки.

Телефоную до РІЕЛТОРА ательє - дізнаюся її ім"я , назву ательє і адресу і ще дещо, Далі в пошук, ательє знайдено, адреса вірна, телефоную за вказаним номером у справжнє ательє і запитую чи працює у них дівчина на ім"я Вікторія, у відповідь почув що не працює і ательє не купує користовані весільні сукні.

Отак мене хотіли розвести на гроші, які лежать на картці.
Номери телефонів:
РІЕЛТОР )) Вікторія - 063 157 84 02, 099 626 6558
Бухгалтер - 093 657 92 87

Будьте обережними!

Востаннє редагував colinmcrae: 19.12.2013 о 13:26..
colinmcrae зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
11 користувачів подякували colinmcrae:
Glibko (19.12.2013), kelast (19.12.2013), navy (19.12.2013), Rain (19.12.2013), Roman71 (19.12.2013), Romar (28.06.2014), Vasia1985 (19.12.2013), yana23 (29.12.2013), астрик (19.12.2013), Павелко (19.12.2013), Туфелька (10.11.2014)
Старий 19.12.2013, 17:13   #13
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.966
Подякував(ла): 15.505
Подякували 13.239 разів в 3.967 дописах
Репутація: 13566

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Руслане, подібна історія була і у нас. Різниця хіба в деталях типу весільний салон з Києва. Просто жінка знає номер картки, а термін дії - ні. Ну і як взнавали, що картка в чоловіка, якого зараз немає - обіцяли передзвонити пізніше, чемно прощались і більше не дзвонили.
Roman71 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Roman71:
navy (20.12.2013), таракатум (20.12.2013)
Старий 28.06.2014, 19:21   #14
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Ще одна спроба "розвести" мене відбулась на днях.

Пізно вечором в середу прийшла СМС з короткого номера 889 з таким текстом : "Код для підтвердження ПриватБанк (пополнение карт) на суму 88,8 грн(діє 30 хв.): 54687 НІКОМУ НЕ ПЕРЕДАВАЙТЕ ЦЕЙ КОД"
Оскільки я не робив ніяких переказів, а мирно дивився футбольний матч - то нічого і не робив.
Через хвилин 15-20 приходить наступна СМС з цього ж номера :"Заявка відхилена. Недостатньо коштів на рахунку (а в мене там пару сотень від жінки заникано). Поповніть рахунок і спробуйте ще раз. Залишок на рахунку після сплати повинен бути не менше 5 грн."
Зайшов через систему "Приват24" і перевірив чи все на місці - на місці. Зателефонував на сервісний номер ПриватБанку 3700, але всі оператори були зайняті.
Ще за 10 хв. наступна СМС : "Заявка не прийнята. Закінчився термін дії коду підтвердження".
Це мене почало замахувати (час був вже пізній).
Ще за пару хвили почалось друге коло СМС-ок. Виключив звук і після закінчення матчу пішов спати.

На ранок про це вже якось і не згадувалось, але історія мала продовжитись....

В 13:41 приходить нова СМС. Буквально за пару секунд (напевно ще б не встиг телефон витягнути з кишені) іде дзвінок з прихованого номера. Піднімаю трубку. Російськомовний співрозмовник з голосом, характерним для певної категорії "спортсменів" повідомляє мене що він зі служби безпеки ПриватБанку і питає як до мене звертатись. Кажу як, а в голові вже "дзвенить дзвіночок" : "Як так, служба безпеки банку і не знає імені свого клієнта?!?".
Продовжує і питає чи не приходило мені ніякого повідомлення. Кажу, що зараз ні, але вночі пару СМС-ок було (цю, останню, СМС-ку я не почув, бо був в іншій кімнаті і відреагував вже на сам дзвінок).
Питає, що там було написано. Приблизно передав текст, а його відразу цифри і почали цікавити.
За цей час до мене вже дійшло, що то йде "розвод" і кажу що цифр я йому не скажу, бо не вважаю за необхідне повідомляти конфеденційну інформацію будь-кому, а такій службі безпеки, що не знає імені клієнта - і подавно.
Ну він сказав щось типу "Эта ваше право" і поклав трубку.
На тому все і закінчилось... Так що будьте пильні

в інтернеті нічого не продаю (крім цього форуму), номером телефону, а тим більше номером карточки ПриватБанку особливо "не свічу", але хтось все-таки зробив спробу отримати доступ до неї
можливо "ноги ростуть" від оголошення, яке розмістила моя дружина на slando, коли продавала весільну сукню, але то було ще в грудні 2013-ого

Востаннє редагував Roman71: 28.06.2014 о 19:32..
5 користувачів подякували Roman71:
Gemeni (29.06.2014), Romar (28.06.2014), Vasia1985 (28.06.2014), Володя К. (28.06.2014), Охват Марьян (28.06.2014)
Старий 28.06.2014, 20:11   #15
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Roman71 Переглянути допис
можливо "ноги ростуть" від оголошення, яке розмістила моя дружина на slando, коли продавала весільну сукню, але то було ще в грудні 2013-ого
доречі я вище описував про "кидалово" з сукнею яка також продавалася на сландо. Щось тут не чисто.
Старий 28.06.2014, 20:18   #16
ixx
Користувач
Львівська обл. м.Сокаль

Дописи: 61
Подякував(ла): 142
Подякували 61 разів в 26 дописах
Репутація: 71

Ще смс люблять приходити. Прийшла смс від приватного номера, а текст в смс говорить що це від київстар і що я виграв WV polo. Навіть не знаю, чи хтось в змозі на таке повестися бабці завжди говорят ''безплатний сир тільки в мишоловці''
ixx зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2014, 20:37   #17
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Акваріуміст року 

В мене тако є нова історія розводу на гроші.
Я десь три тижні назад приймав участь в аукціоні на аукро. На торги виставлявся новий мобільний телефон Sony Xperia M2 за стартовою ціною 2000 грн. (з повною передоплатою в разі виграшу), який коштує якщо купувати одразу мінімум 3400 грн. Ну думаю зроблю ставку в 2200 грн., все одно не виграю по такій халявній ціні. Ставку зробив тай забув про той аукціон. Через два дні приходить лист від аукщо що я виграв аукціон, заходжу на аукро і дійсно я виграв його по ціні 2200 грн.
Телфоную до продавця і розмовляю про телефон. Телефон новий, не користований з гарантією від виробника. Причина пордажу - подарували а він не потрібний. Ну думаю, всяке буває, тим більше продавець з Києва.
Кажу йому щоб відправив накладним платежем через нову пошту - у відповідь почу що він незнає що таке накладний платіж. Я пояснив продавцеві що то таке і він тут же відмовився відправляти накладним платежем, аргументуюючи це тим що йому потрібні гроші вже. Я вже відчуваючи що то лохотрон, кажу що ввечері зателефоную і дам відповідь.
Сам прийнявся перевіряти фото телефона які були в лоті через Гугл пошук зображень - і о чудо, аналогічні фото телефона на сландо, продавець з Одеси і ціна телефона 3500 грн.
Пишу продавцеві що хочу побачити реальні фото телефона, фото ІМЕІ телефона і фото коробки з ІМЕІ. Продавець погоджується і обіцяє зробити фото на протязі 24 год. На другий день продавець пише чи я готовий я оплатити за лот? (фото не зробив) - Де фото запитав я? У відповідь продавець промовчав. Мовчав два дні, потім я знову написав: "де фото?" - продавець пожалівся що немає коли бо порблеми на роботі і через пару дні зробить фото.
Чекаю....
Через 7 днів приходить відпові з 4 фотографіями. Переглянув, в мене закралась підозра що я десь ці фото вже бачив.... Знову та сама процедура - через Гугл пошук зображень - і о чудо, перші дві фотографії телефона це "скріншоти" з відео-огляду який робив відомий російський сайт http://www.mobile-review.com/ (не реклама)

Пишу продавцеві: "Ви що за лоха мене маєте чи що?" і показую докази фальшивих фотографій, на що отримую відповідь що він продавав недавно комусь там телефон леново і все добре, покупець задоволений.

Я відписую що мене не обходять його пордажі комусь чогось там і мене цікавить тільки даний телефон і ще раз прошу надати реальні фото телефона, фото ІМЕІ телефона і фото коробки з ІМЕІ.
Відповідь просто вбила - фото тільки коробки з ІМЕІ бо в телефоні не знімається кришка і розбирати його він не буде.
Але для того щоб глянути ІМЕІ на самому апараті не потрібно його розбирати - можна гнянути програмно і 100% має бути написано фізично неважливо де але то має бути нанесено на апараті в певному доступному місці. Шукаю в гуглі де то місце на телефоні з тим ІМЕІ і знову чудо - воно таки є і телефон розбирати не потрібно ,потрібно лише відкрити заглушку яка прикриває слот сім-карти і витягнути спеціальну пластикову смужку на якій написано ІМЕІ і дату виготовлення телефону.
Цю всю інформаці передаю продавцеві і все... продавець вже мовчить другий день.

Одночасно і першим повідомленням розводом від продавця про те що він просить вже перекинути гроші я подав скаргу на аукро і вони заблокували його рахунок і потім ще раз подав скаргу вже після отих "фото скріншотів" проте, що лот виставлений з порушеннями.

Отака історія яка ще не закінчилася....
5 користувачів подякували colinmcrae:
ixx (28.06.2014), Rain (28.06.2014), Roman71 (28.06.2014), Romar (29.06.2014), Володя К. (28.06.2014)
Старий 28.06.2014, 20:39   #18
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від ixx Переглянути допис
бабці завжди говорят ''безплатний сир тільки в мишоловці''
і найчастіше самі ж на подібного роду лохотрони і ведуться
Старий 28.06.2014, 20:49   #19
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Цитата:
Допис від ixx Переглянути допис
Прийшла смс від приватного номера, а текст в смс говорить що це від київстар і що я виграв WV polo
Почитайте уважніше - там написано "Чудова новина, ваш номер обраний для участі в розіграші Фольксвагена..."
Участь, то ще не гарантія виграшу. Там треба відповідати на питання, що будуть приходити. Кожне смс = 9 грн. (здається, вже не пам'ятаю точної ціни, бо давно читав умови). Чим більше відправиш смс-ок - тим більша ймовірність, що потім під час якогось жеребкування Доля посміхнеться саме Вам. Хоча по суті це також "розвод" на гроші, але це вже розрахунок на Вашу жадібність.

Цитата:
Допис від colinmcrae Переглянути допис
Щось тут не чисто.
а що має бути чисто? ти щось продаєш, тому для контакту вказуєш свій телефон.... потім з'являється бажаючий то придбати, а гроші куди переказувати? правильно - відправляється номер карточки
потім то вже лотарея - або це справжній покупець і відбувається процес передачі грошей/товару, або починають дзвонити і випитувати додаткові дані для ніби оплати через рахунки юридичного покупця
Користувач подякував Roman71 за цей допис:
colinmcrae (28.06.2014)
Старий 28.06.2014, 20:51   #20
ixx
Користувач
Львівська обл. м.Сокаль

Дописи: 61
Подякував(ла): 142
Подякували 61 разів в 26 дописах
Репутація: 71

Roman71, Романе там було написано що я виграв цю машину і якусь адресу в києві, напевно щоб забрати машину
ixx зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Перезапуск банки в стилі акваскейп Павелко Аквадизайн 29 28.02.2013 17:39
Нове життя банки 60л. МиКол@ Прісноводні акваріуми учасників форуму 4 28.09.2011 17:08
новая жизнь банки 18 л. TAPAKAH Прісноводні акваріуми учасників форуму 13 28.07.2011 11:30
Перезапуск Банки 450 літрів! Apes Прісноводні акваріуми учасників форуму 63 04.03.2011 22:23
запуск банки на 450 літрів. Apes Прісноводні акваріуми учасників форуму 187 04.03.2011 22:21

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:14.

All rights reserved