Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 07.01.2015, 19:15   #41
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Дописи: 1.565
Подякував(ла): 1.832
Подякували 7.098 разів в 1.402 дописах
Репутація: 7449

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Восклицание Відповідь: Банки, кредити, лохотрони, розводи - хто на чому попікся.

Цитата:
Допис від Володя К. Переглянути допис
кілька тижнів тому з незнайомого номера отримав кілька СМСок
О 01-ій годині ночі мене вирішили проінформувати про виграш машини.
Потрібно було всього лиш сплатити через банкомат мито , але терміново бо подарунок перейде до іншого .
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_5723_1.jpg (123,2 КБ, 280 переглядів)
avk71 (08.01.2015), gera (07.01.2015), pyellow (07.01.2015), Rom (07.01.2015), Romar (07.01.2015), Slayder (07.01.2015), Volodymyr (07.01.2015), Андрій 35 (07.01.2015)
Реклама
Старий 11.01.2015, 20:29   #42
agua
Учасник

Львів, Lviv UA

Дописи: 240
Подякував(ла): 2.266
Подякували 771 разів в 216 дописах
Репутація: 784
Восклицание Відповідь: Банки, кредити, лохотрони, розводи - хто на чому попікся.

Активізувались аферисти, схема така:
Дзвонять по оголошенню ніби хочуть терміново купити у вас товар, роблять хорошу пропозицію , але кажуть, що можуть заплатити тільки на пластикову карточку і просять продиктувати номер картки, але виявляється, що у них відкритий хитрий рахунок в банку типу кредитної лінії і вони не можуть перевести гроші через термінал, приват 24, або банк. І тут починається стандартна схема, кажуть назвати термін дії картки та CVV код.
Є ще поширений варіант шахрай представляється "працівником банку", i вішає лапшу, потім також просять назвати термін дії картки та CVV код.
Думаю не треба пояснювати що буде , якщо розповісти ці секретні дані.
Будьте пильні !
Долучені зображення
Тип файлу: jpg cvv.jpg (104,5 КБ, 37 переглядів)
avk71 (18.01.2015), Romar (11.01.2015), Volodymyr (11.01.2015), ZiF  (06.03.2015), ІЙВ (12.01.2015)
Старий 30.01.2015, 20:01   #43
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.145
Подякував(ла): 5.577
Подякували 32.385 разів в 6.849 дописах
Репутація: 33354

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Типово Відповідь: Банки, кредити, лохотрони, розводи - хто на чому попікся.

Шахрайство у соцмережах!
Шахраї заходять до вас на сторінку, скачують ваші фотографії, копіюють ваші повідомлення і створюють точну копію вашої сторінки з вашими даними, а потім заходять до ваших друзів і просять виручити до завтра - кинути якусь суму на картку або телефон ...
Не вірте, якщо ХТОСЬ БУДЕ ПРОСИТИ У ВАС ГРОШІ в повідомленнях!
Здзвонюєтесь, дізнавайтесь, наводьте довідки! І попередьте своїх Друзів про подібний вид шахрайства!
Особливо ця інформація актуальна для тих, у кого багато друзів і підписників! Вибирають саме таких - хтось безтурботний серед них все одно знайдеться ... Будьте пильні!
agua (30.01.2015), OlgaPr (31.01.2015), Romar (30.01.2015), V-V-F (30.01.2015), Володя К. (30.01.2015), Ірця (30.01.2015), ОлегВТ (30.01.2015), Петрович (02.02.2015), ~Terez@~ (19.03.2015)
Старий 30.01.2015, 22:46   #44
Romar
Люблю спілкуватись

Львів, Вол. Великого 18

Дописи: 898
Подякував(ла): 2.232
Подякували 1.018 разів в 530 дописах
Репутація: 1028

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
Шахраї заходять до вас на сторінку, скачують ваші фотографії, копіюють ваші повідомлення і створюють точну копію вашої сторінки з вашими даними,
От тому і потрібно сторінку мати закриту для всіх підряд, а в друзі додавати лише друзів!
Romar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Romar:
OlgaPr (31.01.2015), ressi (30.01.2015)
Старий 31.01.2015, 01:19   #45
OlgaPr
Користувач

ЛЬВІВ

Дописи: 78
Подякував(ла): 1.580
Подякували 165 разів в 55 дописах
Репутація: 276
Ag Відповідь: Банки, кредити, лохотрони, розводи - хто на чому попікся.

Цитата:
Допис від agua Переглянути допис
Активізувались аферисти, схема така:
Дзвонять по оголошенню ніби хочуть терміново купити у вас товар, роблять хорошу пропозицію , але кажуть, що можуть заплатити тільки на пластикову карточку і просять продиктувати номер картки, але виявляється, що у них відкритий хитрий рахунок в банку типу кредитної лінії і вони не можуть перевести гроші через термінал, приват 24, або банк. І тут починається стандартна схема, кажуть назвати термін дії картки та CVV код.
Є ще поширений варіант шахрай представляється "працівником банку", i вішає лапшу, потім також просять назвати термін дії картки та CVV код.
Думаю не треба пояснювати що буде , якщо розповісти ці секретні дані.
Будьте пильні !
Постанова на ЛОХА!!! Не віриться, що ведуться, ще, на це люди!!! Будьте пильними!!! Не давайте, себе намахатИ!!!

Востаннє редагував Bobus: 31.01.2015 о 10:49..
OlgaPr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували OlgaPr:
agua (31.01.2015), ОлегВТ (31.01.2015)
Старий 02.02.2015, 12:33   #46
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.966
Подякував(ла): 15.505
Подякували 13.239 разів в 3.967 дописах
Репутація: 13566

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
Шахрайство у соцмережах! Шахраї заходять до вас на сторінку, скачують ваші фотографії, копіюють ваші повідомлення і створюють точну копію вашої сторінки з вашими даними, а потім заходять до ваших друзів і просять виручити до завтра - кинути якусь суму на картку або телефон ... Не вірте, якщо ХТОСЬ БУДЕ ПРОСИТИ У ВАС ГРОШІ в повідомленнях!
Часто гроші позичаєш, коли хтось про це в соцмережі просить? Навіщо таке поширювати, ще ж спам? То ж яким треба бути ЛОХОМ, щоб на таке повестись?!?
taras_kr (02.02.2015)
Старий 02.02.2015, 19:31   #47
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.145
Подякував(ла): 5.577
Подякували 32.385 разів в 6.849 дописах
Репутація: 33354

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від OlgaPr Переглянути допис
Не віриться, що ведуться, ще, на це люди

Ведуться... інколи дивуюсь, що саме ведуться багато людей, які давно купують/продають в інтернеті

Цитата:
Допис від Roman71 Переглянути допис
коли хтось про це в соцмережі просить?
Різні трафунки бувають... Було навіть таке, що дружина одного з знайомого розсилала активним користувачам в приват інформацію, що у них біда в сім'ї і потрібні гроші, а чоловіку(супермодератору на тому форумі) ніби соромно було в користувачів просити. Насправді, як потім виявилось, вона просто хотіла грошей "зкосити" аби прошвирнутись по-крамницях. Коли чоловіка спитали про це, то він був у дикому шоці і ходив перед кожним вибачався....
agua (02.02.2015)
Старий 02.02.2015, 20:02   #48
zek
Користувач
львів левандівка

Дописи: 53
Подякував(ла): 112
Подякували 33 разів в 20 дописах
Репутація: 43

Побачив цю тему і згадав собі таку історію.
Приблизно пів року тому (здається було якесь свято)ми з другом трохи загуляли і він залишивсь ночувати в мене. Зранку проснувсь а на телефоні десятки пропущених, спочатку кілька дзвінків з незнайомого номера і решта все від батьків. Передзвонив до батьків і вони розказали йому що в ночі хтось дзвонив до них на мобільний і сказав що він працівник міліції і що їх сина затримали (якщо не помиляюсь з наркотиками, але точно сказати неможу непамятаю), збоку начебто хтось плакав і просив небити. Також вже не памятаю яку суму вони хотіли зате щоб його відпустити і як її мали передати, але батьки мого друга незгодились давати ніяких грошей доки не поговорять з ним особисто. Закінчилось все відносно добре, тільки батьки собі нерви попсували і друг отримав прочуханку зате що небрав слухавку. Зрозуміло що (працював) хтось хто його знає бо знав що він не вдома, знав його мобільний номер(перевіряв чи він візьме слухавку), номер батьків. Отак думаєш що таке відбувається тільки по телику і навіть не підозрюєш що таке може статись з тобою. Будьте обережні і невірте незнайомцям.
zek зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували zek:
agua (02.02.2015), Romar (02.02.2015)
Старий 06.03.2015, 16:04   #49
KRustik
Живу на форумі

Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Сокирниця

Дописи: 2.063
Подякував(ла): 2.597
Подякували 3.084 разів в 1.307 дописах
Репутація: 3483

Акваріуміст року Форумлянин року 

Типово Re: Банки, кредити, лохотрони, розводи - хто на чому попікся.

Ось що прийшло на скайп:
Переклад Гугл.
Цитата:
Я був у пошуках когось з цим ім'ям Kopanski "тому, коли я побачив ваше ім'я, я була відсунута на зв'яжуться з Вами і бачити, як найкраще, що ми можемо допомогти один одному, я ІТ-менеджер Банку. Я вважаю, що це воля Божа для мене, щоб зустріти вас на Skype тепер.

Я маю важливу ділову розмову я хотів би поділитися з вами, які я вважаю, буде цікавити вас, тому що, саме у зв'язку з вашим ім'ям, і ви збираєтеся отримати з цього користь.

Одного разу пізно Mr.Kopanski громадянином своєї країни мали строковий вклад з моїм банком в 2005 році, оцінюється в 7,400,000.00 (сім мільйонів чотириста тисяч) доларів терміну цьому депозитного договору був 13 червня 2014, на жаль, Mr.Kopanski був Серед жертв смерті в результаті землетрусу катастрофи в Jawa, Індонезії, який вбив понад 5000 осіб 26 травня 2006. Mr.Kopanski був в Індонезії у відрядженні, і це було, як він зустрів свій кінець.
Мій банк Управління ще знати про його смерть, я знав про це, тому що він був моїм другом, і я його рахунок офіцер. Він не згадав ні найближчих родичів / Спадкоємця, коли рахунок був відкритий, і він Mr.Kopanski не був одружений і дітей немає. Минулого тижня мій банківський менеджмент попросив, щоб я дати вказівки щодо того, що робити з його коштів, якщо продовжувати контракт.
Я знаю, що це відбудеться, і саме тому я шукав засіб справитися з ситуацією, тому що, якщо мій банк директорів відбувається знати, що він мертвий, і не мають жодного спадкоємця, вони будуть приймати кошти для їх особистого користування, так що я не хочу такому статися. Ось чому, коли я побачив своє прізвище я був щасливий, і я в даний час шукає для вашої співпраці вам уявити, як найближчих родичів / спадкоємець увагу, оскільки у вас є таке ж прізвище з ним і моїй каюті банківських голова відпустіть рахунок до вас.

Там немає ризику я клапаном; Операція буде здійснюватися в рамках законного механізму, який захистить вас від будь-яких порушень law.It краще, що ми вимагати гроші, не дозволяючи директора банку, щоб узяти його, вони багаті вже. Я не жадібна людина, тому я пропоную ми поділяємо грошових коштів у розмірі 50/50% для обох сторін, моя частка буде допомагати мені, щоб почати свою власну компанію, яка була моя мрія. ***
Просять відповісти сугубо на мейл. А головне тримати все в таємниці.
Не можу зрозуміти, в чому суть розводу.
Хтось стикався з таким?
Старий 06.03.2015, 16:39   #50
Rain
Супер-модератор

Львів

Дописи: 2.285
Подякував(ла): 3.620
Подякували 5.253 разів в 1.602 дописах
Репутація: 5374

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від KRustik Переглянути допис
Не можу зрозуміти, в чому суть розводу.
Суть проста: я дам вам сто мільйонів, але мені для цього бракує скромних пару гривень, чи не будете ви такі ласкаві...

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Перезапуск банки в стилі акваскейп Павелко Аквадизайн 29 28.02.2013 17:39
Нове життя банки 60л. МиКол@ Прісноводні акваріуми учасників форуму 4 28.09.2011 17:08
новая жизнь банки 18 л. TAPAKAH Прісноводні акваріуми учасників форуму 13 28.07.2011 11:30
Перезапуск Банки 450 літрів! Apes Прісноводні акваріуми учасників форуму 63 04.03.2011 22:23
запуск банки на 450 літрів. Apes Прісноводні акваріуми учасників форуму 187 04.03.2011 22:21

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:17.

All rights reserved