Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Прісноводні акваріуми учасників форуму
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Прісноводні акваріуми учасників форуму Обговорення, критика, фотографії, поради,рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий 04.11.2010, 23:31   #21
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.966
Подякував(ла): 15.505
Подякували 13.239 разів в 3.967 дописах
Репутація: 13566

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Мій кутовий акваріум

а може він був подертий від того ракушняка? знаю ракушнякмає гострі краї... тому може пасувало би змінити ще й каміння в акві?
pozhar (05.11.2010), Руслан (05.11.2010)
Реклама
Старий 05.11.2010, 00:15   #22
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.145
Подякував(ла): 5.577
Подякували 32.385 разів в 6.849 дописах
Репутація: 33354

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від Руслан Переглянути допис
взаємини вельми напружені.
Зменши темпиратуру в акваріумі плавно до 22-23С, це зменшить напруженість до мінімуму.
Б_Іванович (08.01.2016), Руслан (05.11.2010)
Старий 05.11.2010, 10:50   #23
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Дописи: 1.566
Подякував(ла): 1.832
Подякували 7.101 разів в 1.403 дописах
Репутація: 7452

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Roman71 Переглянути допис
а може він був подертий від того ракушняка? знаю ракушнякмає гострі краї... тому може пасувало би змінити ще й каміння в акві?
Ні його ще подерло в другій акві де гострого нема нічого, крім нього був подертий в зюзю птер, бо принцеска зайняла його печеру, макропод - бо вздумав зябра до самки відтопирити, дісталось і молоді восьмиполосок . Короче за три-чотири дні на горіхи отрмали всі!!!

Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
Зменши темпиратуру в акваріумі плавно до 22-23С, це зменшить напруженість до мінімуму
Та було 23, в мене таке враження, що в них то принципово - маєш можливість дай люлєй, пофіг кому . Нічого докину, ще трохи молоді танги і думаю якщо це адекватна пара, то в них все налагодиться .
navy (05.11.2010), Б_Іванович (08.01.2016)
Старий 09.11.2010, 18:53   #24
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Відповідь: Мій кутовий акваріум

Трохи добавив каміння та риб (+4 принцеси Бурунді і 2 Julidochromis).

П.С. Дуже мене просять домашні добавити кілька риб синього окрасу, можна з полосами. Хто що може порадити по даному поводу бо хочу когось із спокійнішим характером типу Pseudotropheus lombardoi (малаві) але аж ніяк не агресивних Дамазоні .
Gemeni (09.11.2010), Gonduras (10.11.2010), navy (09.11.2010), vi_ki (09.11.2010), Б_Іванович (08.01.2016)
Старий 09.11.2010, 21:08   #25
Охват Марьян
Засновник форуму

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Дуже мене просять домашні добавити кілька риб синього окрасу, можна з полосами.
Sciaenochromis fryeri Koenings

navy (09.11.2010), Roman71 (09.11.2010), Руслан (09.11.2010)
Старий 09.11.2010, 23:45   #26
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Bn Відповідь: Мій кутовий акваріум

Цитата:
Sciaenochromis fryeri Koenings

А вот довольно простой вопрос, ответить на него проще, чем найти настоящих «васильков». S. fryeri в аквариумах любителя уже лет тридцать. Сами понимаете, что за это время в роду ваших «васильков» могли побывать какие угодно малавийцы. S. fryeri довольно легко скрещивается, как с аулонокарами, так и с различными копадихромисами. Вы посмотрите на рынке, как продают рыбу. Серьезного разводчика можно легко отличить, у него в ширмах никогда разные виды не плавают в одной секции. Они, конечно, не будут нереститься прямо на рынке, но изоляция видов — это уже привычка, правило. Если у хозяина на рынке всевозможные синие дворняжки шныряют в одном бачке, то и дома на разводне то же самое, уж поверьте. Насмотреться на рынке можно на самых разных «васильков». Есть "Aulonocara-type", высокотелые, с синими головами и невнятно-синей окраской тела. Есть вообще непойми какие, с вогнутым лбом, а-ля копадихромис. Надо быть воистину энтузиастом своего дела, чтобы купить за довольно значительную сумму настоящих «дикарей» S. fryeri для чистой крови и начать разводить их на продажу. Хочется-то, как правило, того, чего ни у кого нет. Вот и получается, что даже у хороших аквариумистов могут оказаться производители «бастарды». Спрос — это двигатель торговли, раз берут и таких, зачем «париться»?..

Найти сейчас настоящих диких S. fryeri или хотя бы F1 (первое поколение от дикарей) — ох как сложно. Ведь коммерчески удачную рыбу начинают производить уже в промышленных объемах. На фермах Азии и Флориды выращивают «васильков» тысячами. Это гораздо дешевле, чем ловить их в озере и возить из Африки. Да и для покупателя в конечном итоге интереснее по цене получается.

Ну вот, пожалуй, и все. Будете покупать «синеньких» на рынке, посмотрите на фотографии настоящих «Васильков», сделанные в озере Эдом Конингсом. Вот примерно такие они и должны быть.
Джерело - http://aquaria2.ru/node/12015

Звідси і питання: невже хтось в нас має нормальну лінію з кольором кращим за Pseudotropheus lombardoi?
kostik05 (10.11.2010), Б_Іванович (08.01.2016)
Старий 10.11.2010, 00:30   #27
vi_ki
Акваріуміст

Борислав Львівська обл.

Дописи: 532
Подякував(ла): 3.789
Подякували 2.674 разів в 494 дописах
Репутація: 3192

Меценат Форумлянка року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Хочу додати, що автор цієї статті, напевно, справжній гурман, на яких нам з Вами не варто рівнятись. Дикарі будуть коштувати від 50 до 70 євро за штуку, яких, щоб втримати при житті, потрібен чималий досвід, хоча, заплативши такі гроші, не факт, що Ви отримаєте дикаря, а не Азіата. Тому, я б не радила заморочувати собі цим голову, бо, навіть, "васильки" F10 - Львівського розведення, досить пристойно виглядають.
Цитата:
Звідси і питання: невже хтось в нас має нормальну лінію з кольором кращим за Pseudotropheus lombardoi?
В попередніх дописах Ви хотіли щось синього окрасу, до яких Ломбардо не відносятьсяВони тільки в мальковому віці голубі з синіми полосками, а, коли підростуть, то, самці, стають жовто-апельсинові, а самки - сіро-голубі з розмитими темнішими полосами, я б сказала, що аж ніяк не синіми, які з'являються і зникають, залежно від настрою. В мене виросли до розмірів 10-12см, хоча і вважається спокійним видом, по агресивності, нічим не поступаються іншим видам псевдотрофеусів. Жили в компанії піндані, ауратус, йоханні і т.д. Так от,
Цитата:
але аж ніяк не агресивних Дамазоні
Агресивні Демазоні зі своїм розміром 5-7см(по моїй помилці), ледь не стали кормом для цієї компанії. Тому, я б на Вашому місці не переживала за демазоні. У Вас є більша проблема - ауратуси...
З синіх малавійців,групи мбуна, майндгано - також красиві(і самці, і самки). Але знову ж, розмір 10-12см і їм потрібна компанія такого ж розміру. А з меньших і спокійніших - це афра пульпікан(самці голубі з синіми полосками, самочки - трошки сіріші).
vi_ki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 користувачів подякували vi_ki:
Gemeni (10.11.2010), navy (10.11.2010), pozhar (10.11.2010), Roman71 (10.11.2010), АшДваО (10.11.2010), Руслан (10.11.2010)
Старий 10.11.2010, 14:55   #28
Охват Марьян
Засновник форуму

Цитата:
Допис від vi_ki Переглянути допис
У Вас є більша проблема - ауратуси...
підтримую !

Руслан, стаття 2005 року. Зараз "васильки" є в наявності в Україні. У Львові неможу згадати у кого їх бачив в акваріумі з форумчан. Також синіми є "дельфіни", "акі", "соулосі" - можливо в Лисого вони є http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=141
Gemeni (10.11.2010), navy (10.11.2010)
Старий 10.11.2010, 19:08   #29
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Відповідь: Мій кутовий акваріум

Цитата:
Вони тільки в мальковому віці голубі з синіми полосками, а, коли підростуть, то, самці, стають жовто-апельсинові, а самки - сіро-голубі з розмитими темнішими полосами
От добре, що розяснили , бо інфа про це трохи замовчується, особливо на сайтах продажу риб .

Цитата:
У Вас є більша проблема - ауратуси
Цитата:
підтримую !
От тільки недавно побачив, що вони таки дійсно не вписуються в дану групу, адаптувались і ведуть себе по-хамськи ганяючи інших, крім хеліантусів звичайно. Саме цікаве, що попередньо передивився кілька сайтів і про наглий характер нічого не було зазначено, тому і взяв їх "до компанії". Ну тепер мені напевно треба в тему "Продам" .
vi_ki (10.11.2010), Б_Іванович (08.01.2016)
Старий 10.11.2010, 20:05   #30
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.966
Подякував(ла): 15.505
Подякували 13.239 разів в 3.967 дописах
Репутація: 13566

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Ну тепер мені напевно треба в тему "Продам"
так може на "Жабі" на щось підходяще виміняєте? думаю там підуть на зустріч...
pozhar (10.11.2010), Руслан (10.11.2010)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:24.

All rights reserved