Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 02.05.2017, 11:28   #1
ressi
Учасник

Львів Медова Печера

Дописи: 139
Подякував(ла): 750
Подякували 275 разів в 113 дописах
Репутація: 285

Акваріуміст року 

Типово програма TeamViewer :(

Доброго дня всім. Вчора замітив прикру ситуацію. Якись період мене не було в Україні а також комп'ютер яким я користуюсь вбільшості випадків включений і коли син за нього сідає бавиться в онлайн-ігри.Також є безліч в мене програм деколи і є такі які запускаються при старті я про програму TeamViewer.Суть в тому,що до мене ніколи не телефонували з банку (Приват) чи я виконав або прийняв якусь операцію. Але сьогодні мені зателефонували, щоб я оплатив страховий збір, бо коштів немає. Як і вкожного з нас банківська карта прив'язана до певного номера і я сказав, що нічого по смс не приходило, а потім згадав, що номер який прив'язаний вже майже пару місяців не користуюсь. Але це ще не все. Коли комп'ютер був включений але я не в данний час не працював на ньому,хоть зараз почав активніше бути на форумах (читати) багато пропустив цікавого я замітив як екран включився і почала мишка бігати(стрілка) по екрані,тоді почались різні сайти відкриватись.І я все зрозумів,але рішив не рухати і навіть від камери відійти щоб не замітно було(лампочка активності загорілась). Моя велика помилка, що я в браузері активував ключик, хто користується той знає - це швидке вписання паролю до доступу авторизації НІКОЛИ НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ ЦИМ!Тепер я це знаю,але завжди думав, що це безпечно.Краще всі паролі щоб не забути в блокноті зберігати і навіть не на смартфоні. Також для зручності навіть пінкоди зберігав в файлику і відповідно номер Так от, від мого імені заходили на профілі фейсбук,контакти,почта а також інші ресурси. Прочитували навіть мої повідомлення,що я писав. коли я пізніше переглянув навіть декого ображали(нецензурні слова) від мого імені просили допомоги і то навіть я замітив,що коли прочитали чат дуже об'єктивно все було написано. Коли вже зайшли на Приват24 я обірвав зв'язок і впершу чергу почав змінювати паролі важливі,тоді зателефонував і заблокував карту,а при включенні телефона де була карта прив'язана номер не працював і як пояснили мені в приват номер інший привязаний Також стер саму програму і зафіксував номер від TeamViewer.Тепер навіть не знаю скільки часу хтось користувався від мого імені Можу припустити,що початок весни,але це не точно.Коли після вихідних піду в банк,то буду виясняти. Можливо на форумі були образливі слова від мого імені - прошу вибачення,але я думаю яб вже був в чорному списку і адмін вже б замітив. Вчора цілий день перечитував всі чати які є в мережах і жахнувся Зробив висновок: не залишати комп бути включений постійно без догляду,не запускати програми які мають доступ до комп'ютера. Я сам не раз користувався програмою Viewer і був здивований,бо коли получати доступ до чужого комп'ютера треба дати дозвіл на авторизацію! І коли комп перегружається пароль змінюється,яким чином попадали на комп - це програмістів буду питати.тепер можливо ще треба і Віндовс переставляти,можливо є якись червяк,але антивірус стоїть і нічого не знаходив Тепер купа нервів і клопоту, а також пояснювати,що ти не дурак...Також не приємно бо через камеру бачили якись певний радіус домашнього затишку
Старий 02.05.2017, 12:38   #2
ressi
Учасник

Львів Медова Печера

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: програма TeamViewer :(

Ремонт був зроблений раніше ніж появились проблеми. Балкон не є засклений! Одна радість коли сидиш дома це тварини інакше голова могла поїхати! Коли в Польщі лукуєшся і під чужою фамілією,бо я не є офіційним працівником в певній державі. Прикро Але хай це буде на совісті хто так думає. Боляче від душі - тему закрили і я не мав можливості відписати!

Востаннє редагував ressi: 02.05.2017 о 12:40..
ressi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували ressi:
biabuchja (02.05.2017), Roman71 (02.05.2017), БАРАКУДА (02.05.2017)
Старий 02.05.2017, 22:25   #3
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 864
Подякував(ла): 1.295
Подякували 2.241 разів в 673 дописах
Репутація: 2252

Акваріуміст року 

Наскільки я знаю, через таймвівер на віддалений комп не можливо зайти без коду доступу. Або небудучи перед тим біля того компа, і неналаштувавши його відповідно.
Старий 02.05.2017, 22:33   #4
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Акваріуміст року 

Тема про допомогу була створена 05.02.2016 Мар'яном. То на неї не варто було реагувати від самого початку, чи від недавна.
Старий 02.05.2017, 23:04   #5
ressi
Учасник

Львів Медова Печера

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Володя К. Переглянути допис
Наскільки я знаю, через таймвівер на віддалений комп не можливо зайти без коду доступу. Або небудучи перед тим біля того компа, і неналаштувавши його відповідно.
І я так думав, але мені підтвердили з форуму,що є якась прога яка ламає доступ
Наразі перестановка Віндовса
Старий 02.05.2017, 23:21   #6
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Акваріуміст року 

І як тепер знати хто то пише? Ressi, чи хтось з його компа? Коли ви замітили, що хтось пише від вашого імені? І які ваші дописи на Львівському форумі написані не вами?
ressi (02.05.2017)
Старий 02.05.2017, 23:31   #7
ressi
Учасник

Львів Медова Печера

Акваріуміст року 

На данний момент я пишу з телефона, а в тебе є мій телефон,(київстар) можеш зателефонувати. Завтра в банк і відновлювати номер. Вбільшості образливі слова в чатах. Теми слава Богові я незамітив що створювали

Востаннє редагував ressi: 02.05.2017 о 23:33..
ressi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.05.2017, 23:39   #8
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Акваріуміст року 

Немаю вашого номере телефону, хіба що в профіль загляну. Але для чого телефонувати? Ви не відповіли на пряме запитання:
Коли ви замітили, що хтось пише від вашого імені? І які ваші дописи на Львівському форумі написані не вами?
ressi (02.05.2017)
Старий 02.05.2017, 23:48   #9
ressi
Учасник

Львів Медова Печера

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Володя К. Переглянути допис
Немаю вашого номере телефону, хіба що в профіль загляну. Але для чого телефонувати? Ви не відповіли на пряме запитання:
Коли ви замітили, що хтось пише від вашого імені? І які ваші дописи на Львівському форумі написані не вами?
На цьому форумі не бачив,а от фейсбук, котакти, і їхні чати. Замітив випадково, вчора я описував. Ноут був без догляду,так як перебував в іншій кімнаті. Коли випадково проходив з іншої кімнати на кухню (кімнати прохідні) побачив як загорівся монітор а дальше я описував. Неприємна ситуація. Не хочу деталі описувати можу завтра зателефонувати якщо цікавлять деталі.
Старий 03.05.2017, 11:41   #10
Bobus
Адміністратор

Львів

Дописи: 4.667
Подякував(ла): 3.531
Подякували 15.043 разів в 4.013 дописах
Репутація: 15228

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від ressi Переглянути допис
при включенні телефона де була карта прив'язана номер не працював
тримати вимкненим телефон до котрого привязана карта ? То ж треба додуматись до такого ...

Цитата:
сьогодні мені зателефонували, щоб я оплатив страховий збір
це хто телефонував ? Банк ? Тоді чому не на номер до котрого привязана карта ?
І ще
Цитата:
Коли в Польщі лукуєшся і під чужою фамілією,бо я не є офіційним працівником в певній державі.
не зрозумів цієї фрази. Що заважає лікуватись офіційно ?
Але то лірика.

Щодо Teamviewer.
Звісно, хакерські програми є. Тільки поставити їх на ваш компютер може лише людина під час сеансу, якій ви самі дозволили той сеанс. Або випадково ви самі скачуючи щось з лівих сайтів.
Ну і на компі, з котрого проводяться банківські операції, діти не повинні гратися в забавки. Майже завжди вони "крекнуті" і мають доступ до нету.

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Львівський форум акваріумістів, нам 6 років (11.11.2013р), програма святкування!!! Охват Марьян Виставки, конкурси та здибанки 39 17.11.2013 13:46
Львівський форум акваріумістів, нам 5 років (11.11.2012р), програма святкування!!! Охват Марьян Виставки, конкурси та здибанки 60 10.11.2012 19:22

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:48.

All rights reserved