Назад   Львівський форум акваріумістів > Акваріумні/терраріумні клуби та інтернет-ресурси > Львівський клуб акваріумістів
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Львівський клуб акваріумістів Зустрічі, обговорення, новини, події.....

Відповідь

Параметри теми
Старий 05.03.2017, 15:57   #391
Elira
Акваріуміст

Львів

Дописи: 725
Подякував(ла): 1.201
Подякували 1.336 разів в 476 дописах
Репутація: 1222

Активність Акваріуміст року Акваріуміст року 

Восклицание Re: Львівський клуб акваріумістів (обговорення)

Далі продовжуються ці склоки та якісь незрозумілі розбірки!
Це вже порядком надоїдає!

Замість займатися улюбленною справою та заохочувати нових учасників, постійно йде якийсь український розподіл, коли на два українця три гетьмана...

ВИ ДОРОСЛІ ЛЮДИ?! Знайдіть компроміс і працюйте на спільну справу, а не діліть та визначайте хто більше господар і пан... Бо так і дальше нічого не вийде!

Це видно за останні роки, коли залишились тільки наукові теоретики,а інші займаються своєю справою окремо від клубу... А так не має бути, через группу впертих людей!

Прошу вас всіх знайти компроміс, домовитись і бути дієвою командою! Інакше навіщо такий клуб? Припиняйте своє існування, нехай на ваше місце прийде дієздатна організація з людьми які будуть дбати про загальну користь, а не власну! Все буде прозоро та відкрито для всіх...

Так ви тільки будете втрачати час, звинувачуючи один одного!

І ще одне, це моя думка, вона не потребує вашого схвалення або не схвалення! Ви можете її почути ї або і надалі шукати причину негараздів і залишати все як є.
Elira зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Elira за цей допис:
tmnk1 (26.03.2017)
Реклама
Старий 24.03.2017, 12:56   #392
Tarik_Nikita
Люблю спілкуватись

найкраще місто на землі

Дописи: 760
Подякував(ла): 961
Подякували 700 разів в 336 дописах
Репутація: 876
Типово Відповідь: Львівський клуб акваріумістів (обговорення)

Всім доброго здоров'я!
Моя думка полягає в тому, що не потрібно ділити владу чи шукати винних, треба працювати в напрямку розвитку акваріумістики, і в першу чергу не широкого кола людей, а саме акваріумістів, тих хто тут на форумі.
Подивіться зараз на наш форум, в день по 5 оголошень, половина з яких в розділу "купи-продай".
Де ті всі люди, які були тут на форумі років 7-8 назад, де інтузіазм і захоплення улюбленою справою? Для чого юридично мати "мертву" громадську організацію?
Для чого зараз себе мучити і напрягати організацією і проведенням виставок чи інших заходів, коли їх і так ніхто не відвідує, а потім звинувачувати один одного в неподанні звітів тощо. Для чого звіти, коли не має про що звітувати?
Дуже багато питань …
Прошу мене не критикувати, ця позиція сформована тим, що я бачу зараз в нашій львівській спільноті.
Р.С. чи це тільки мені так здається, але в мене враження, що колись наші щотижневі зустрічі на Краківському ринку були набагато цікавіші і дієвіші ніж зібрання зборів клубу
Andrew1 (24.03.2017), Gemeni (24.03.2017), Roman71 (24.03.2017), sergiy (24.03.2017), SLIRA (26.03.2017), tmnk1 (26.03.2017)
Старий 24.03.2017, 15:02   #393
Bobus
Адміністратор

Львів

Дописи: 4.716
Подякував(ла): 3.569
Подякували 15.150 разів в 4.053 дописах
Репутація: 15335

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
тут в першу чергу мають висловлюватись оті ентузіасти. Поки що чую лише Віталія.
пройшло 20 днів з дня, коли я це написав. І що в результаті ? Два дописи-лозунги : давайте жити дружно і спроби вияснення відносин.

Якщо є керівник клубу (формальний чи реальний), то він має дописувати у цій темі. Не тільки давати оголошення про збори.
Якщо клуб існуватиме (хочеться в те вірити) і залучення до нього нових членів потрібне, то десь ті потенціальні члени мають про той клуб читати. Чи на цьому форумі, чи деінде.
Що з діяльності клубу висвітлювати на форумі - має вирішити клуб (чи його обране керівництво).
Можна, звичайно залишити всі питання і проблеми виключно в колі членів клубу, але, на мою думку, то буде черговий глухий кут.
Циклічне наступання на одні і ті ж граблі - це вже національна традиція. На жаль ...
Mlevo (26.03.2017), Roman71 (24.03.2017), SLIRA (26.03.2017), tmnk1 (26.03.2017)
Старий 24.03.2017, 15:20   #394
mavr
Голова ЛКА, акваріуміст

lviv

Дописи: 830
Подякував(ла): 631
Подякували 3.319 разів в 642 дописах
Репутація: 3386

Меценат Аквафото Аквафото 

Ag Відповідь: Львівський клуб акваріумістів (обговорення)

навіщо такі дописи, якщо призначені збори на 26.03 в 15.00. Всі віртуальні бійки рахую треба відкинути і давайте подивімось друг другу в очі. Рахую колективний розум може поставити крапку в питанні існуванні та діяльності клубу. Лишилось 48 годин приходьте і приймайте рішення.
Богдан - позиція стороннього судії не рахую доречним, тім більше відома сам писав я на форумі, а не в клубі.
Старий 24.03.2017, 15:22   #395
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.159
Подякував(ла): 5.602
Подякували 32.433 разів в 6.860 дописах
Репутація: 33402

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від Tarik_Nikita Переглянути допис
Де ті всі люди, які були тут на форумі років 7-8 назад
Хтось зпився, хтось сім'ю завів, а у когось роботи багато )))

Я, на жаль, зараз не маю змоги тут сидіти і дописувати, хоча назбирав багато фоток і матеріалів з власного досвіду... маю надію, що таки колись руки дійдуть то все опублікувати. Мене можна знайти в магазині, багато хто приходить і консультується. Приходьте, буду радий допомогти
Samyrau (24.03.2017)
Старий 24.03.2017, 16:01   #396
Bobus
Адміністратор

Львів

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від mavr Переглянути допис
позиція стороннього судії не рахую доречним
це ваше право. Я не збираюсь бути арбітром. То лише моя точка зору щодо освітлювання діяльності ЛКА на цьому форумі, який я стараюсь підтримувати в межах своїх можливостей.
Повторюсь
Цитата:
Що з діяльності клубу висвітлювати на форумі - має вирішити клуб (чи його обране керівництво).
Тому не варто шукати у моєму дописі якихось замаскованих речей.
Ото й усе.
Старий 06.04.2017, 12:37   #397
Охват Марьян
Засновник форуму

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Можливо хтось буде їхати в неділю на збори клубу з району В.Великого(АШАН), або буде проїздом на машині, бо маю передати в екоцентр хомяків на корм.
Старий 05.06.2017, 19:39   #398
Bobus
Адміністратор

Львів

Цитата:
Допис від mavr Переглянути допис
В розділі ЛКА зробити закриту групу тільки для дійсних членів ЛКА.
Цитата:
закритий підрозділ доступний лише адміністрації і голові клубу.
До нього отримають доступ всі члени ЛКА, список котрих мені надаватиме голова ЛКА.
з того часу пройшло три місяці.
Може знести той підрозділ за непотрібністю ?

P.S. Якщо ЛКА не потрібно для спілкування цього форуму, то так і скажіть.
Roman71 (05.06.2017), Охват Марьян (06.06.2017)
Старий 05.06.2017, 23:29   #399
mavr
Голова ЛКА, акваріуміст

lviv

Дописи: 830
Подякував(ла): 631
Подякували 3.319 разів в 642 дописах
Репутація: 3386

Меценат Аквафото Аквафото 

Bobus, Зараз то не на часі, 7 людей які виконали умови існуючого уставу і написали заяву на вступ в клуб ЛКА постійно маємо зв'язок на різних рівнях. Клуб ЛКА відкрита для нових членів. Збори проводяться регулярно. Приходьте всі бажаючи приєднатись до клубної праці. Будемо тільки ради.
Старий 06.06.2017, 11:24   #400
Охват Марьян
Засновник форуму

Мене цікавлять наступні питання:
1. Що вирішили на останніх зборах (так як присутній не був, про що повідомив) і коли планується перереєстрація статуту/клубу? Чому питаю, бо мене швидше за все не буде з середини червня і я не зможу поставити свій підпис(читай - бути присутнім у певному місці для передачі ГО ) на перереєстрації документів. Як то все буде робитись, прошу написати. Дякую.

2. Як приймаються нові члени, якщо новий голова клубу ще не затверджений, а згідно старого(активного/діючого) статуту членів має приймати діючий голова клубу?

Закладки

Мітки
клуб акваріумістів, лка

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:54.

All rights reserved