Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Безхребетні та інша екзотика > Краби
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Краби Види, особливості, поради по утриманню.

Зачинена тема

Параметри теми
Старий 25.04.2014, 12:00   #21
Viking
Активний учасник

Ужгород

Дописи: 251
Подякував(ла): 268
Подякували 680 разів в 168 дописах
Репутація: 790

Аквафото Аквафото Терафото Терафото Терафото Аквафото 

Типово Відповідь: Мій краб

Так Таракатум, панцир забирати не можна ні в якому разі.Для краба це саме важливе джерело корисних речовин.Розумію,що хочеться собі лишити щось на згадку, і щоб бачити темпи росту - краще лишіть велику клешню.Це не завдасть шкоди організму краба і у Вас буде сувенір на память.
Кальцієм організм краба "збагачував" обвалюючи шматок м"яса чи креветку в порошку яєчної скорлупи.Скорлупу перед тим довго товк в стіпці, перетер майже в пил.Краб їв таку їжу довше і з меньшою охотою ніж без порошка,але діватись йому було нікуди.
Розділення води і суші багато досвідченних крабоводів рекомендує, згоден плюсів тут багато.Але на мою думку це якісь штучні умови,невеликої кількості води достатньо, але купалка(в крабаріумі) виглядає як ванна , так скоро прийдеться ставити душову кабінку та унітаз.......щось не то.імхо.У мене (вода і суша нерозділенна) краб має можливість рити нори і по них переходити с суші у воду,майже як у природі,ще для збільшення площі суші встановив навісний місток.Так ,підтримувати такий крабаріум у чистоті та порядку набагато тяжче ніж з розділенною водою-сушею, але природність умов існування того варта. імхо.
На рахунок солі у воді - ці краби ,в природі, живуть в від слабосолоності до сильно високої.В яких умовах зловили саме вашого краба визначити нереально, добре що вони мають велику здатність пристосовуватись.Особисто я ставлю 1 столову ложку солі на 5л води.Сіль морська,звичайна з аптеки без домішок(!) і ароматизаторів(!).Потрібну кількість солі спочатку розвожу в невеликій банці(0,75л) ,а лише потім заливаю в воду. Десь читав що можна добавляти звичайну столову сіль ,але ризикувати не хочеться.

Здивований що у вашому крабаріумі є живі рослини!Мій краб навіть штучні повиривав, "порубав на капусту" і розгриз....Невже Ваш взагалі на рослини не реагує?
Viking зараз поза форумом  
4 користувачів подякували Viking:
navy (25.04.2014), Rain (25.04.2014), Roman71 (25.04.2014), ~Terez@~ (25.04.2014)
Реклама
Старий 25.04.2014, 12:27   #22
таракатум
Учасник

львів

Дописи: 130
Подякував(ла): 227
Подякували 140 разів в 79 дописах
Репутація: 152

Почну зтого що "ванна" це було тимчасово якщо ви незвирнули ваги.Нарахунок рослин то гризе коли хочить я йому незабороняю,атак харчуэться всім що даю.
таракатум зараз поза форумом  
Старий 25.04.2014, 13:08   #23
Viking
Активний учасник

Ужгород

Дописи: 251
Подякував(ла): 268
Подякували 680 разів в 168 дописах
Репутація: 790

Аквафото Аквафото Терафото Терафото Терафото Аквафото 

Ви мене неправильно зрозуміли.Коли писав про "ванну" мав на увазі не Ваш крабаріум,навіть на початку ,а сам принцип коли крабу ставлять маленьку коробку,чи миску з водою,бо це на мою думку абсолютно неприродньо.
Хоча багато авторитетів тримають крабів саме так, адже за таким крабаріумом легше доглядати.
Viking зараз поза форумом  
Зачинена тема

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Краб Петя77. петя77 Краби 7 29.12.2013 12:26
Краб петя77 Краби 3 05.03.2011 20:31
Рак+краб. петя77 Раки 3 03.01.2011 12:33
не краб і не рак - Aegla Терлецький Дмитро Краби 3 04.07.2010 21:03
Краб Gecarcinus Quadratus. Jararaka Краби 3 23.09.2008 06:18

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:17.

All rights reserved