Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Соціальні проекти
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Соціальні проекти Творімо добро разом.

Відповідь

Параметри теми
Старий 14.01.2013, 11:53   #121
GroZnuy
Учасник

Львів / Сихів

Дописи: 153
Подякував(ла): 316
Подякували 270 разів в 63 дописах
Репутація: 288
Типово Відповідь: Львівський акваклуб - дітям (обговорення)

Pseudotropheus zebra var. "red" 3 хвостики
Pseudotropheus Elongatus Ornatus 3 хвостики

Якщо потрібно то віддати можу через 7-10 днів.

також маю ~2 кг корму http://www.arowana-im.com.ua/product...oducts_id=4116
і пачку http://www.arowana-im.com.ua/product...oducts_id=2585
GroZnuy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 14.01.2013, 13:11   #122
Barselona
Учасник

Львів-Сихів

Дописи: 180
Подякував(ла): 390
Подякували 645 разів в 133 дописах
Репутація: 712

Labidochromis yellow - 10 шт або скільки треба))
Старий 14.01.2013, 20:09   #123
biabuchja
Акваріуміст

Львів

Дописи: 923
Подякував(ла): 5.224
Подякували 4.685 разів в 734 дописах
Репутація: 5232

Активність Активність 

GroZnuy, Barselona, Дякую що відгукнулись наразі в акваріумі 3-4 особини, тому ще з 10 різних можна закинути. Адрес на початку теми, підніматись на 2 поверх кабінет інформатики, ключі якщо закрито взяти в секретарки.
biabuchja зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував biabuchja за цей допис:
Barselona (14.01.2013)
Старий 20.02.2013, 17:20   #124
Barselona
Учасник

Львів-Сихів

Дописи: 180
Подякував(ла): 390
Подякували 645 разів в 133 дописах
Репутація: 712

Всім вітання!
Нарешті відвідала я акваріум в інтернаті. То була пригода, скажу я вам! Протягом недовгого там перебування мене не покидало феєричне відчуття, чи немає у Львові ще однієї школи-інтернату на ще одній вулиці Просвіти
Незважаючи на те, що я попередньо домовилася з дівчатами з секретаріату, мене ніхто не чекав, а потім дуже довго з’ясовували, з якого це дива я принесла рибки в ЇХНІЙ акваріум і хто мені сказав принести, і чому це я не знаю, як називається вчитель інформатики і взагалі...який розмір мештів у їхньої сторожихи ... потім шукали ключ і відкривали кабінет дослівно хвилин 25.. Спочатку я ніяк не могла зрозуміти, чому впирається завгосп і ніяк не хоче мене впускати, пропонує залишити рибки в пакеті (!!) "до завтра або доки не прийде той, хто акваріумом займається". На мої слова, що сьогодні якраз я і є "той, хто займається" не дуже реагувалося
Вже пізніше, поспілкувавшись з тим же завгоспом і якоюсь ошатною пані (чи то зам-пом-, чи то самою директоркою), я нарешті зрозуміла, що відповідальною особою за акваріум усі вважають вчителя інформатики, а той факт, що акваріум подарував-встановив клуб акваріумістів, взагалі виявився для них великою новиною
Це все ще б нічого – ми ж-бо скромні і негорді, правда? Головне – діткам потіха... Але ошатна пані заявила, що «інформатик» за аквас не дбає і рибки в нього здихають і взагалі... акваріум пречудесно впишеться в ЇЇ кабінет, «ось під цю стінку» – навіть запровадила мене досередини і тую стінку показала.. «Якби взяти отак-о-о хлопців і такво-о легенько-легенько пересунути через поріг-коридор-поріг-коридор-поріг-кабінет... ну, ви розумієте».. Тут прийшла черга дивуватися мені. Все, на що я спромоглася, то сказала, що з такими питаннями треба звертатися не до простих хлопців, а до «спеціальних» – Мар’яна, Андрія.., словом, тих, хто аквас привіз і встановлював, і вони б вам розказали, як його совати і головне – ДЕ він має стояти
Кілька слів з приводу самої господарки. Хлопаки, а там було хоч щось для догляду за акваріумом, окрім малесенької губки і пластикової пляшки? Тумба порожня. Я мала щирий намір щось зробити - підмінити воду, може і просифонити. Але не потрафила навіть сполоскати губки від фільтра - в завгоспа не вдалося допроситися ні відерка, ні іншої посудини. Я особисто могла б приходити до інтернату час від часу і приводити аквас до порядку, але возитися в годину пік сихівським автобусом зі своїм відром і сифоном – для мене трохи занадто.
Ну і нарешті про приємне: зараз в акві живуть 4 молоді псевдотрофеуси зебри і 7 малих лабідохромісів єллоу. Конче треба анциструсів, бо каміння буйно поросле всяким-різним.
aton_ra (20.02.2013), biabuchja (21.02.2013), Bobus (20.02.2013), Gemeni (21.02.2013), Glibko (21.02.2013), mani29 (21.02.2013), maryana-l (21.02.2013), navy (21.02.2013), Noe (20.02.2013), Володимир Романович (20.02.2013), Охват Марьян (20.02.2013), петя77 (20.02.2013), Руслан (20.02.2013)
Старий 20.02.2013, 18:04   #125
GroZnuy
Учасник

Львів / Сихів

Дописи: 153
Подякував(ла): 316
Подякували 270 разів в 63 дописах
Репутація: 288

маю 2 червоних анцитруси і
Pseudotropheus zebra var. "red" пара
Pseudotropheus Elongatus Ornatus 3 хвостики 1 самець 2 самки.

також маю ~2 кг корму http://www.arowana-im.com.ua/product...oducts_id=4116
і пачку http://www.arowana-im.com.ua/product...oducts_id=2585
якщо б хтось хоть сьогодні це забрав то віддам безкоштовно.

Сам не можу наразі заїхати бо дуже проблематично з часом (((

Востаннє редагував GroZnuy: 20.02.2013 о 18:06..
GroZnuy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2013, 10:54   #126
biabuchja
Акваріуміст

Львів

Дописи: 923
Подякував(ла): 5.224
Подякували 4.685 разів в 734 дописах
Репутація: 5232

Активність Активність 

Цитата:
Допис від Barselona Переглянути допис
Хлопаки, а там було хоч щось для догляду за акваріумом, окрім малесенької губки і пластикової пляшки? Тумба порожня. Я мала щирий намір щось зробити - підмінити воду, може і просифонити. Але не потрафила навіть сполоскати губки від фільтра - в завгоспа не вдалося допроситися ні відерка, ні іншої посудини. Я особисто могла б приходити до інтернату час від часу і приводити аквас до порядку, але возитися в годину пік сихівським автобусом зі своїм відром і сифоном – для мене трохи занадто.
Дякую за підтримку, так дійсно власний інструмент для догляду акваріума завжди вожу з собою. Правда з часом також проблеми, якщо маєте можливість і бажання допомогти, буду вдячний думаю можна шланг, сифон десь старий клубом підшукати, крайній варіант півторачка з обрізаним дном, ну відро це не проблема.
biabuchja зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Львівський клуб акваріумістів (обговорення) Охват Марьян Львівський клуб акваріумістів 427 15.04.2019 11:56
Львівський ботанічний сад АшДваО Виставки, конкурси та здибанки 94 04.04.2019 23:18
Словацкий акваклуб и их журнал "Akv*********225;rium" Doc-tor Журнали, довідники та інструкції 7 14.11.2010 20:46
Львівський форум акваріумістів, нам 2 роки !!! Охват Марьян Виставки, конкурси та здибанки 49 08.01.2010 13:23
НОВИЙ Львівський ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН Іван Михайлович Балачки 32 26.04.2009 20:45

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:50.

All rights reserved