Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Риби > Харацинові
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Харацинові Опис, поради, види, утримання.

Відповідь

Параметри теми
Старий 24.01.2011, 01:42   #1
lar
Почесний учасник

Львів

Дописи: 699
Подякував(ла): 5.391
Подякували 1.804 разів в 510 дописах
Репутація: 1957

Меценат 

Типово Тетра-конго

Phenacogrammus interruptus подібно, що має кілька кольорових варіацій.
Голубий конго, він же і звичайний, зазвичай в мене не водиться, бо ті конго до яких я звикла виглядають рожевими. Тому коли до мене звертались з питанням чи в мене точно голубий конго, я не могла дати точної відповіді. Тільки і відповідала, що конго як конго. Аж завітав до мене затятий харацинщик і запропонував мої рожеві конго поміняти на свої лимонні. Звісно, що я зраділа, бо заспокоїлась на тему варіації свого конго. Так от, рожеві конго в мене з Харкова, лимонні - з Польщі. З ким би ще на голубих помінятись?
До речі, найвичерпнішу інформацію про цю красуню отримала з цього джерела -http://aquadomik.ru/phenacogrammus-interruptus/
З числених фото поданих у цій статті видно, що риба має різні кольори.
Спершу я думала, що це гра світла. Але те, що у моїх конго червоні хвости зауважували і покупці. А побачивши вживу лимонних, у яких хвости лимонні, зрозуміла, що мали б бути і голубі....
lar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 користувачів подякували lar:
FENIX (24.01.2011), Gemeni (24.01.2011), pozhar (24.01.2011), Roman71 (24.01.2011), Rostyk2005 (19.01.2013), АшДваО (24.01.2011), Олександр Я. (24.01.2011)
Реклама
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Циприхромис лептозома "джумбо лимонный бок" Конго (Сyprichromis leptosoma "jumbo lemon side" Congo) тернеция Цихліди оз.Танганіка 25 04.04.2012 22:21
Тетра королівська (Nematobrycon palmeri) Сихівчанин Харацинові 16 15.01.2011 22:55

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:01.

All rights reserved