Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Акваріум
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Акваріум Обговорення типів, форм, розмірів, матеріалів для виготовлення, тумбочок, підставок.

Відповідь

Параметри теми
Старий 27.07.2009, 22:17   #11
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.209
Подякував(ла): 5.616
Подякували 32.387 разів в 6.827 дописах
Репутація: 33376

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Типово

Цитата:
Допис від Noe Переглянути допис
Може не звернули увагу, але на кресленні написано, що "підмуровок під акваріум цегла або пінобетонні блоки". Акваріум планується так десь в районі 300л, і в такий акваріум краще ставити каністровий фільтр, який як правило знаходиться під акваріумом. Тому, під акваріумом потрібне вільне місце з доступом до нього.
Нюансів багато, як і питань. З досвіду знаю, що в житті воно на 80% по інакшому ніж на малюнку дизайнера

Для того потрібно людині, яка займається виготовленням акваріуму безпосередньо зустрітись з дизайнером та обговорити всі деталі. Ви не повинні шукати акваріум в магазині, а звертатись до виробників. Якщо всетаки надумаєте ставити акваріум можу дати контакти людей які Вам все якісно зроблять

Ось робота під замовлення. Акваріум двохоглядовий, устаткування вміло зховане, в акваріум зручний доступ.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg P7110125.JPG (43,9 КБ, 182 переглядів)
Тип файлу: jpg P7110128.JPG (46,6 КБ, 80 переглядів)
Старий 04.08.2009, 15:13   #12
Gazama
Початківець
Львів

Дописи: 6
Подякував(ла): 2
Подякували 4 разів в 4 дописах
Репутація: 14
Типово

Я дякую усім за відгуки і пропозиції.
Неможу ніяк змиритися з думкою, що кінцевий результат аж на 80% виглядатиме інакше... я тоді не буду починати ремонт

Може тоді краще відштовхуватись від акваріуму? Наприклад, зробити усі розрахунки і проект самої конструкції для акваріуму і всього необхідного, а тоді дизайнер обіграє це в інтер"єрі. Бо починаю схилятися до думки поставити туди камін і не морочити собі голову, але ТАК хочеться рибок

Марьян, а якщо я своєму дизайнеру дам ваш телефон і вона вам зателефоннує? вона не львівська, але час від часу буває у львові.

п.с. той акваріум двохоглядовий - просто бомба! я такий теж хочу, але не маю де поставити

Написав в ПП.
Gazama зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2018, 10:05   #13
kacherdarina
Початківець
Львів10

Дописи: 2
Подякував(ла): 0
Подякували 0 разів в 0 дописах
Репутація: 10
Типово Відповідь: Дизайн інтер"єру з акваріумом. Порадьте як правильно організувати акваріум

А де можна переглянути фото вашої кімнати з акваріумом? Також би хотіла мати таку радість у кімнаті.

Востаннє редагував Руслан: 20.06.2018 о 11:20.. Причина: Реклама
kacherdarina зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2018, 10:21   #14
Нічна Лють
Учасник

ЛЬВІВ, місто-герой Тракт-Глинянський

Дописи: 153
Подякував(ла): 923
Подякували 549 разів в 121 дописах
Репутація: 560
Типово Відповідь: Дизайн інтер"єру з акваріумом. Порадьте як правильно організувати акваріум

Це реклама дуже молодої і перспективної дизайнерської студії
чи ви дійсно хочете щось запитати в темі де девять років!!! ніхто не дописував. А ось статисника автора теми:Останні відвідини: 17.09.2009 09:56
Старий 20.06.2018, 10:25   #15
kacherdarina
Початківець
Львів10

Дописи: 2
Подякував(ла): 0
Подякували 0 разів в 0 дописах
Репутація: 10

порадьте спеціалістів, які розуміються у встановленні акваріума в інтерєрі!
kacherdarina зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Як правильно запустити свій акваріум. Інструкція запуску крок за кроком. Охват Марьян Для початківців на форумі 115 12.12.2017 17:58
Акваріумний дизайн (обговорення світлин, роботи наших дизайнерів) Охват Марьян Аквадизайн 247 22.10.2017 23:40
Порадьте фон. tarni Грунт, декорації 7 27.08.2012 21:43
Вибираю акваріум і устаткування ! (порадьте, оцініть, підкажіть ) ENERGY Для початківців на форумі 57 29.12.2008 08:35

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:33.

All rights reserved