Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Зачинена тема

Параметри теми
Старий 16.07.2009, 00:20   #1
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.924
Подякував(ла): 15.359
Подякували 13.064 разів в 3.874 дописах
Репутація: 13391

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Хочу запустити новий кутовий акваріум

Всім доброго дня!
Декілька тижнів назад випадково попав на "aquafanat.com.ua" і читаючи теми, що зацікавили мне, зрозумів - все що я робив попередні роки зі своїм акваріумом це як кажуть "і сміх, і гріх"... Вода постійно жовта (викинув корягу, затінив кімнату, менше кормлю риб), завелась "борода"Ю практично немає живих рослин (пластмасові і то обростають "бородою") і багато іншого такого, що напевно не повинно бути... Єдина втіха, що риби адаптувались до даних умов і з листопада 2008р. (тьху-тьху-тьху) ніхто не здох... Вивести "бороду" так і не вдалось, тому недавно купив собі кутовий акваріум 140л ("Природа"). Хочу переселити всіх риб туда, а старий акваріум повністю почистити. Відповідно було би цікаво почути як поради по боротьбі з "бородою" так і по правільному запуску нового акваріама...
Фільтр, компресор і обігрівач я вже купив. Тепер стоїть проблема грунту... Спочатку хотів викласти дно червоним гранітом різних розмірів, але прочитав, що це погано. Тоді питання, а скільки треба дрібного грунту (граніт можна назвати грунтом?) для мого акваріуму? І чи можна в якості певних декорацій використовувати більші камні (3-7 см.)? Чи можна ті великі, що вже в мене є подрібнити молотком і використати?...
Та і взагалі, хотілось би при можливості поспілкуватись з досвідченими акваріумістами в реальному просторі...
Наперед вдячний за допомогу
Roman71 зараз поза форумом  
Реклама
Старий 16.07.2009, 00:48   #2
lar
Почесний учасник

Львів

Дописи: 699
Подякував(ла): 5.391
Подякували 1.803 разів в 510 дописах
Репутація: 1956

Меценат 

Типово

Є така класна штука як пошук введи потрібне слово навіть на форумі і тобі буде щастя

Напочаток зменши температуру в акві і будуть рости рослини.
lar зараз поза форумом  
Старий 16.07.2009, 05:58   #3
Sasha@
Користувач

Львів, левандівка

Дописи: 74
Подякував(ла): 2.102
Подякували 119 разів в 53 дописах
Репутація: 142

Аквафото 

Типово Відповідь: Хочу запустити новий кутовий акваріум

Для рослин грунт повинен бути фракцією 2-4мм. Старий грунт колоти не бажано, будуть гострі кути і рибі можуть травмуватися.
Цитата:
хотілось би при можливості поспілкуватись з досвідченими акваріумістами в реальному просторі
Поспілкуватися можна на краківському біля магазину п.Руслана після 11-00
Про бороду вже багато говорилося тут і тут.
Sasha@ зараз поза форумом  
2 користувачів подякували Sasha@:
ENERGY (16.07.2009), Roman71 (16.07.2009)
Старий 16.07.2009, 07:44   #4
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово

Цитата:
Допис від Ostap Переглянути допис
Є така класна штука як пошук введи потрібне слово навіть на форумі і тобі буде щастя
Оригінальна відповідь, нічого сказати - краще не пишіть

Цитата:
Допис від lar Переглянути допис
Напочаток зменши температуру в акві і будуть рости рослини.
А на скільки знизити? Зараз температура тримається в районі 30 градусів

Цитата:
Допис від Sasha@ Переглянути допис
Для рослин грунт повинен бути фракцією 2-4мм. Старий грунт колоти не бажано, будуть гострі кути і рибі можуть травмуватися.

Поспілкуватися можна на краківському біля магазину п.Руслана після 11-00
Про бороду вже багато говорилося тут і тут.
Дякую, при можливості в суботу підійду...
Старий 16.07.2009, 08:03   #5
Fadeev
Активний учасник

Львів-Винники

Дописи: 248
Подякував(ла): 647
Подякували 337 разів в 146 дописах
Репутація: 360
Типово

Я би порадив виставити температуру в районі 26 градусів і робити підміну води з сифонкою грунту раз в тиждень близько 20%

І для таких риб як скалярії і птеропліхт Ваша аква замала . Скалярій можна буде пересадити в нову акву а від птеропліхта я би радив відмовитись а на його місце можна заселити анцитрусів.
Fadeev зараз поза форумом  
Старий 16.07.2009, 17:10   #6
navy
Засновник форуму і клубу

Львів

Дописи: 2.781
Подякував(ла): 18.137
Подякували 7.297 разів в 2.136 дописах
Репутація: 7773

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Активність Акваріуміст року 

roman71Вітаємо на форуміВи вже маєте досвід утримання акваріуму,тому бажано питання більш конкретизувати.Як,що вам подобається світлий грунт то маю мармурову крихту фракція 4-7мм.Пролежав у мене років 6 в акві.Можу запропонувати.Але поперше Ви мусите визначитись,що буде у Вас за аква-з рослинами,які риби,просто риби типу цихлідника,багато стайних наприклад харацинка,або барбуси,тощо.Тому визначайтесь і все буде гаразд
navy зараз поза форумом  
Старий 16.07.2009, 18:45   #7
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Дописи: 1.613
Подякував(ла): 1.760
Подякували 7.136 разів в 1.383 дописах
Репутація: 7491

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Повідомлення Відповідь: Хочу запустити новий кутовий акваріум

Кілька зауважень:

1 Температура в акваріумі.: 29-31 - трошки перебор, 26-28 оптимальна

2 Скалярії, гурамі, сомики крапчасті, мечоносці, птеропліхт на 90 л - перебор, і навіть для 120л риб забагато. Тут треба визначитись або пара скалярій в 120л а гурамі, сомики крапчасті, мечоносці в 90, але аж ніяк не птеропліхт, утримання якого потребує від 200л - це мали Вам сказати при купівлі.

3 Мінімум декорацій переносити із старого акваріуму, а при переносі їх добре ошпарити гарячою водою.

4 Кожен тиждень сифонити грунт і підміняти воду, що недозволить бороді окупувати акву.

5 Визначитись чи будуть в акві рослини і відповідним чином підібрати грунт (напр. базальт) не забувши про освітлення.
Руслан зараз поза форумом  
2 користувачів подякували Руслан:
Roman71 (16.07.2009), Sasha@ (16.07.2009)
Старий 16.07.2009, 21:35   #8
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Типово

Цитата:
Допис від Fadeev Переглянути допис
І для таких риб як скалярії і птеропліхт Ваша аква замала . Скалярій можна буде пересадити в нову акву а від птеропліхта я би радив відмовитись а на його місце можна заселити анцитрусів.
А чому від птеропліхта треба відмовитись? Він в мене вимахав десь під 30 см. І ніби нікому не заважає....

Цитата:
Допис від navy Переглянути допис
roman71Вітаємо на форуміВи вже маєте досвід утримання акваріуму,тому бажано питання більш конкретизувати.Як,що вам подобається світлий грунт то маю мармурову крихту фракція 4-7мм.Пролежав у мене років 6 в акві.Можу запропонувати.Але поперше Ви мусите визначитись,що буде у Вас за аква-з рослинами,які риби,просто риби типу цихлідника,багато стайних наприклад харацинка,або барбуси,тощо.Тому визначайтесь і все буде гаразд
А от на рахунок мармуру: мені на Краківському сказали, що він з часом буде розчинятися у воді, і робити її ще твердішою...

Цитата:
Допис від Руслан Переглянути допис
Кілька зауважень:

1 Температура в акваріумі.: 29-31 - трошки перебор, 26-28 оптимальна

2 Скалярії, гурамі, сомики крапчасті, мечоносці, птеропліхт на 90 л - перебор, і навіть для 120л риб забагато. Тут треба визначитись або пара скалярій в 120л а гурамі, сомики крапчасті, мечоносці в 90, але аж ніяк не птеропліхт, утримання якого потребує від 200л - це мали Вам сказати при купівлі.

3 Мінімум декорацій переносити із старого акваріуму, а при переносі їх добре ошпарити гарячою водою.

4 Кожен тиждень сифонити грунт і підміняти воду, що недозволить бороді окупувати акву.

5 Визначитись чи будуть в акві рослини і відповідним чином підібрати грунт (напр. базальт) не забувши про освітлення.
Я і не збираюсь переносити старі декорації... Хіба фільтр(якщо це можливо). Про перенаселення я вже зрозумів - саме тому і купив другий акваріум. А куда ж мені тепер того птепопліхта дівати?
Щодо п.5 тут є над чим подумати. А з рослинністю я повний ноль - на разі в мене вони штучні (з них легше зчищати "бороду")
Старий 16.07.2009, 22:10   #9
Fadeev
Активний учасник

Львів-Винники

Дописи: 248
Подякував(ла): 647
Подякували 337 разів в 146 дописах
Репутація: 360

Цитата:
Допис від roman71 Переглянути допис
А чому від птеропліхта треба відмовитись? Він в мене вимахав десь під 30 см. І ніби нікому не заважає....
Відповідь Вам дав Руслан. Птеропліхт у Вас в акві просто буде мучитись
Fadeev зараз поза форумом  
Старий 16.07.2009, 23:02   #10
navy
Засновник форуму і клубу

Львів

Дописи: 2.781
Подякував(ла): 18.137
Подякували 7.297 разів в 2.136 дописах
Репутація: 7773

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Активність Акваріуміст року 

Мармур мармуру - різниця.А от те що твердість більше дає то факт.Тому я ї кажу тре спочатку з рибами визначитись
navy зараз поза форумом  
Зачинена тема

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:31.

All rights reserved