Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Відповідь

Параметри теми
Старий 15.12.2008, 12:52   #1
kostik05
Учасник

Львів

Дописи: 100
Подякував(ла): 186
Подякували 78 разів в 38 дописах
Репутація: 88
Типово Гуру, допоможіть розібратись !!!

Доброго дня!!!
Спробую описати детально проблему:
акваріум запушений приблизно 1,5 тижні назад(+5 днів без риби, зі всім обладнанням), після запуску риби було все нормально, без сильних помутнінь і т.п., 5 дні назад зауважив в поведінці Даніо таку річ- вони підняльсь до поверхні води, і весь час зноходильсь там, ні в поведінці ні в зовнішньому вигляді ні в апетиті змін не було. В поведінці інакших риб нічого незмінилось. 3 дні назад один з Даніо помер, симтоми- знаходився на поверхіні, пенредні плавці були весь час розпужені в боки, молорухливий, перевертався на спину. На тілі ніяких змін. Вчора -така сама історія ще з одним даніо-ті самі симтоми і смерть, + телескоп, але без усяких симптомів, з ранку під час годівлі незауважив нічого незвичного в поведінці, буквально через 30хв, телескоп почав якось важко плавати забився під водорослі і теж помер. Підміну води робив 2 дні назад приблизно 10%. В поведінці інакших риб ніякої зміни ніби непомітив. Хто знає в чому річ відпишіть будь-ласка.
Наперед вдячний.
kostik05 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 15.12.2008, 13:39   #2
irenx
Активний учасник

Львів, любінська(аеропорт)

Дописи: 327
Подякував(ла): 380
Подякували 835 разів в 208 дописах
Репутація: 968

Аквафото Аквафото Форумлянка року 

Типово Відповідь: Допоможіть!!!!!

привіт!ну в мене невеликий досвід з акваріумом...лише 3 місяці але вже навчилася на своїх помилкахщодо даніо то в мене з ними теж трапилася прикрість їх покрутилоплавають тепер такі зігнуті і дуже швидко змучуються і лягають на дно і так лежать якийсь час потім знову плавають, що цікаво що я навіть незнаю що то з ними таке сталося але апетит є...правда краще їм не стає...о так були вони спочатку нормальні а потім їх покрутило і живуть вони вже так десь півтора місяці(мені їх якось шкода викидати)...а щодо твоєї проблеми то я б радила міняти води побільше хоча б 30% і може фільтр мало бульок дає?на ніч невиключаєш фільтр?
irenx зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 14:01   #3
tarni
Учасник

Львів

Дописи: 105
Подякував(ла): 289
Подякували 126 разів в 60 дописах
Репутація: 145

А компресор у вас є, як часто годуєте, скільки корму? Першу підміну води потрібно робити місяць від запуску(для чого заливати свіжу, якщо у цій ще рівноваги нема). І ще порада, не докуповуйте нової риби(поки ситуація не владнається).
tarni зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували tarni:
ENERGY (19.12.2008), kostik05 (15.12.2008)
Старий 15.12.2008, 14:09   #4
Jararaka
Акваріуміст

The Мля

Дописи: 779
Подякував(ла): 294
Подякували 2.755 разів в 625 дописах
Репутація: 2822
Ответ: Відповідь: Допоможіть!!!!!

Цитата:
Допис від kostik05 Переглянути допис
Доброго дня!!!
...Даніо помер...
...телескоп почав якось важко плавати забився під водорослі і теж помер...
Было бы неплохо в посте указывать сразу характеристики аквариума, чтобы не гадать... надеюсь, профиль заполнен правильно ? Хотя... "данио" - какой ? Рерио, малабарский, жемчужный или кто ? Их же 35 видов !

Предварительно... для телескопов, как и прочих "карасёвых", аквариум очень мал. Для подобных рыб обычно рекомендуют от сотни литров на особь, а ещё лучше - держать золотух там, где им и место - в прудах.
Данио, в зависимости от вида, переносят температуру воды от 15 до 32 градусов, тем не менее, их лучше не содержать в одной банке с карасями - лучшие соседи для золотух это сами золотухи (единственное вспомнившееся ограничение - нельзя содержать в одном объёме короткотелых рыб с длиннотелыми).

В данном случае, мне кажется, проблема в воде (если, конечно, рыбу кормили не ядохимикатами ). Вполне могли накопиться нитраты, рыбы либо траванулись ими, либо же, привыкнув к такой концентрации, не перенесли резкого их падения после подмены воды.

Кажется, отсюда же и проблемы у irenx :
Цитата:
Допис від irenx Переглянути допис
...так були вони спочатку нормальні а потім їх покрутило і живуть вони вже так десь півтора місяці(мені їх якось шкода викидати)...
Для объёма 30 литров (а если учесть грунт и недолив, то и ещё меньше !) у неё жуткое перенаселение, и рыбы просто травятся собственными отходами.

irenx, а ты хоть что-то читала о своих питомцах ?
До какого размера растёт акулий бала и какой объём нужен этой рыбе ?
Знаешь ли ты, что меченосцев желательно содержать в аквариуме объёмом минимум 100 литров ? Рыба стремительная, любит погонять, к тому растёт относительно немаленькая - до 12-15 см.
Какой грунт и почему любят акантофтальмусы ?
Какие именно у тебя "сомики" ?

Учитывая вышесказанное, боюсь, что потери себя не заставят ждать...

Очень рекомендовал бы воспользоваться сайтом http://www.google.com.ua - на нём можно узнать про любых рыб...
navy (15.12.2008)
Старий 15.12.2008, 14:21   #5
kostik05
Учасник

Львів

Типово

Дякую за поради. Уточняю:
-акваріум на 70л, є фільтр і компресор і той і інакший працюють круглодобово, годую рибу 1 раз в день.А щодо риби то Даніо Реріо.

Цитата:
Допис від Jararaka Переглянути допис
В данном случае, мне кажется, проблема в воде (если, конечно, рыбу кормили не ядохимикатами ). Вполне могли накопиться нитраты, рыбы либо траванулись ими, либо же, привыкнув к такой концентрации, не перенесли резкого их падения после подмены воды.
Я не спеціаліс, але хіба за 1тиждень часу могла в акваріумі накопичитися така кількість нітратів тай ще, щоб до їх рівня привикла риба, і тим більше що все почалось до підміни води.
Старий 15.12.2008, 14:51   #6
Jararaka
Акваріуміст

The Мля

Типово Ответ: Допоможіть!!!!!

За первую неделю ? ЗАПРОСТО !!!
Ведь в аквариуме ещё не налажена система "самоочистки" (то самое "биоравновесие"), нет бактерий, разлагающих отходы - а откуда они возьмутся, если нет собственно отходов ?

Поэтому и предлагается всегда предварительно заселять аквариум НЕБОЛЬШИМ количеством рыб (одной-двумя), чтобы в аквариуме успели развиться колонии бактерий, и в последующем добавлять рыб понемногу.
А так получилось у тебя - свежий, можно сказать, стерильный аквариум, в него одномоментно сажается большая группа рыб, которые едят, какают, и вообще как могут, так и засоряют окружающую среду - а убрать мусор НЕКОМУ.

Одними подменами в столь малом объёме (это касается и тебя, и irenx) не обойдёшься - рыбы выделяют гораздо больше, чем удаляется при подменах, и вынуждены жить, извините, в собственном дерьме в ожидании того времени, пока в губке фильтра и, главное, в грунте накопится достаточное количество микроорганизмов-ассенизаторов. Вот только, как мы видим из темы, не всем рыбам удаётся дожить до этого момента...
kostik05 (15.12.2008), Tarik_Nikita (15.12.2008)
Старий 15.12.2008, 15:00   #7
kostik05
Учасник

Львів

тобто, з цього виходить що требе просто чекати????
Старий 15.12.2008, 15:05   #8
Jararaka
Акваріуміст

The Мля

Типово Ответ: Допоможіть!!!!!

Не просто чекати, а робити підміни води частіше та поки що годувати риб раз на день невеличкими порціями.
Старий 15.12.2008, 15:05   #9
irenx
Активний учасник

Львів, любінська(аеропорт)

Дописи: 327
Подякував(ла): 380
Подякували 835 разів в 208 дописах
Репутація: 968

Аквафото Аквафото Форумлянка року 

звичайно що читала про рибок, але нажаль після того як вони вже з*явилися і гуглом я вмію користуватися...нетреба так критично...я знаю що умови неідеальні але знання зразу неприходять треба всього вчитисяа з втрат то в мене лише 1 молінезія пішла спати і то в неї кишковик випав...а то що даніо потравилися то я теж так думаю...тому і міняю акваріум на більший
irenx зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2008, 15:16   #10
Jararaka
Акваріуміст

The Мля

Типово Ответ: Відповідь: Допоможіть!!!!!

Цитата:
Допис від irenx Переглянути допис
звичайно що читала про рибок, але нажаль після того як вони вже з*явилися
Это основная ошибка большинства новичков и причина моих претензий к ним .

Цитата:
то в мене лише 1 молінезія пішла спати і то в неї кишковик випав...а то що даніо потравилися то я теж так думаю...тому і міняю акваріум на більший
Ха... а у меня ещё ни одна рыба не "ушла" - ну, не считая нескольких сотен скормленных мальков .

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Допоможіть з півником okonor155 Хвороби риб та їх лікування 8 27.12.2009 17:29
Допоможіть хто може!!! Ванко Безхребетні та інша екзотика 18 12.11.2009 00:01
Допоможіть з вибором Grisha Балачки 4 22.06.2009 21:45

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:02.

All rights reserved