Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Хвороби риб та їх лікування
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Примітки

Хвороби риб та їх лікування Хвороби акваріумних риб . Словник хвороб . Поради та рекомендації по діагностиці та лікуванню . Карантин та ізолятор .

Відповідь

Параметри теми
Старий 01.02.2009, 14:02   #1
rom4uk
Початківець
Львів

Дописи: 3
Подякував(ла): 0
Подякували 1 раз в 1 дописі
Репутація: 11
Типово Сипеться риба

Допоможіть будь-ласка! В мене акваріум на 75 л вже 9 років,світло 12год/добу,температура 27С.Риба дохне невідомо від чого.признаки хвороби:важке дихання,здуття.Вже лив:тріпафлавін,бактопур дайрект,метронідазол,робив ванни з біциліну-5 - результат повний нуль.При розтині мертвої рибки характерно: жовч смарагдового кольору і жир такий як піна(розглядав пд лупою).До кого не звертався, ніхто не знає, що то за зараза, а в мене вимерли всі плдіники
rom4uk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 01.02.2009, 14:18   #2
navy
Засновник форуму і клубу

Львів

Дописи: 2.781
Подякував(ла): 18.137
Подякували 7.297 разів в 2.136 дописах
Репутація: 7773

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Активність Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Сипеться риба

Так це почалось недавно чи існує вже тривалий час.Чим годуєте рибу?
navy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2009, 14:38   #3
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Дописи: 1.622
Подякував(ла): 1.764
Подякували 7.199 разів в 1.397 дописах
Репутація: 7554

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Повідомлення Відповідь: Сипеться риба

Цитата:
Допис від rom4uk Переглянути допис
В мене акваріум на 75 л вже 9 років,світло 12год/добу,температура 27С.Риба дохне невідомо від чого.признаки хвороби:важке дихання,здуття.Вже лив:тріпафлавін,бактопур дайрект,метронідазол,робив ванни з біциліну-5 - результат повний нуль.При розтині мертвої рибки характерно: жовч смарагдового кольору і жир такий як піна(розглядав пд лупою).До кого не звертався, ніхто не знає, що то за зараза, а в мене вимерли всі плдіники
Замало інформації, як на мене. Де жили плідники - зі всіма? тільки плідники гинули? чи сильно зажиріли?

Рьоокін-7см,шубункін-6см,4 скалярії-8см,2 папугаї, 2 вилочних меченосця-3см, 2 вуалевих анциструса-4см, 2пальмері-3см,2орнатуси-2,5см чорні,2 лабео-7см і 6,5см,2косярки-4см - то всьо живе у 75літрах? скільки часу вони живуть разом?

Чому тема називається Сипеться риба ?
Руслан зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Руслан за цей допис:
navy (01.02.2009)
Старий 01.02.2009, 15:45   #4
rom4uk
Початківець
Львів

На рахунок риби:така кількість риби була раніше,зараз перед початком хвороби плавали пара папуг,пара скалярій,пара какаду,1 лабео, пара пальмері,макрогнатус.Годую трубочником, перед годівлею промиваю, тримаю в розчині тріпафлавіну.Хвороба почалася близько місяця тому.
На рахунок теми:на мою думку, навіть початківцю зрозуміло, термін "сипеться" означає дохнути.
P.S.невже суть у назві теми?
Старий 01.02.2009, 17:22   #5
Anybias
Акваріуміст

Душа у Львові ....

Дописи: 319
Подякував(ла): 151
Подякували 820 разів в 215 дописах
Репутація: 1057

На акварімному жаргоні-риба "падає"
Anybias зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2009, 18:20   #6
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Повідомлення Відповідь: Сипеться риба

Цитата:
На рахунок риби:така кількість риби була раніше,зараз перед початком хвороби плавали пара папуг,пара скалярій,пара какаду,1 лабео, пара пальмері,макрогнатус.Годую трубочником, перед годівлею промиваю, тримаю в розчині тріпафлавіну.Хвороба почалася близько місяця тому.
Тут в мене 2 питання: кого останнього придбали перед хворобою і як часто+багато кормите?

Цитата:
На рахунок теми:на мою думку, навіть початківцю зрозуміло, термін "сипеться" означає дохнути.
P.S.невже суть у назві теми?
Пояснюю коли риба сипеться - мається на увазі сипляться плавники (фрагментарно) та(або) луска.
P.S. Щоб на майбутнє не виникало ніяких непорозумінь, оскільки на форумі багато таких початківців як я, краще б було називати все своїми іменами.
Старий 02.02.2009, 03:25   #7
rom4uk
Початківець
Львів

останніх придбав апістограм какаду,але це було ще в жовтні.Годую:зранку трубочник, ввечері дискус гранулят або морожена артемія.
Користувач подякував rom4uk за цей допис:
ВодолаЗ (04.02.2009)
Старий 02.02.2009, 21:51   #8
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Не можу знайти статтю, читав роки 2 назад що, в промислововому вирощуванні риби був випадок коли у мертвої риби жирові запаси були похожі на мильну піну. Але шо то було тепер нажаль вже й незгадаю .
Старий 04.02.2009, 14:05   #9
ВодолаЗ
Почесний учасник

Рим

Дописи: 544
Подякував(ла): 588
Подякували 1.157 разів в 313 дописах
Репутація: 1186

Без понтів Рома попробуй перейти на сухий корм на якийсь період і подивись чи в тебе немає дикорацій які можуть виділяти токсини в воду. Бамбук , дубові або інші дерева які непідходять для акваріуму. Зміни повністю воду.Якщо немає риб а якщо є то 50% і після цього обовязково антистрес екстракт алое або SERA AQYTAN. Я думаю причина в трубочнику---але побачимо.....
ВодолаЗ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2009, 14:08   #10
ВодолаЗ
Почесний учасник

Рим

Дописи: 544
Подякував(ла): 588
Подякували 1.157 разів в 313 дописах
Репутація: 1186

і негодуй покищо живим кормом на ньому треба добре розумітися щоб некупити фуфло яке зачасту і продають...краще розводити самому так впевненість100%
ВодолаЗ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:31.

All rights reserved