Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Путівник форумлянина
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Путівник форумлянина Правила проекту. Технічні питання. Пропозиції, відгуки та зауваження.

Відповідь

Параметри теми
Старий 27.03.2016, 00:49   #1001
lvcasper
Користувач

Україна, Львів

Дописи: 97
Подякував(ла): 38
Подякували 86 разів в 30 дописах
Репутація: 304
Типово Відповідь: Пропозиції до адміністрації

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
svidrak, lvcasperЯкщо мені потрібні будуть ваші поради я не посоромлюся вас про це запитати.
стосовно безграмотності, якщо вже ця тема тут популярна ..Хоча, сорі, Ви мене не запитували.

Востаннє редагував lvcasper: 27.03.2016 о 00:50..
lvcasper зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 27.03.2016, 01:15   #1002
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.989
Подякував(ла): 3.629
Подякували 15.590 разів в 4.148 дописах
Репутація: 15779

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

lvcasper, мені ваш тролінг починає набридати.
Я одну чи дві коми у дописі не поставив ? Чи тире пропустив ?
На цьому все. Я змучився.На решту питань - чекайте відповідь Маряна. Не припинив весь цей срач лише тому, що хотів побачити як виглядає на форумі некерованість. Весела вистава, одначе.
Всім надобраніч.
Старий 27.03.2016, 02:07   #1003
lvcasper
Користувач

Україна, Львів

Цитата:
lvcasper, мені ваш тролінг починає набридати.
Я одну чи дві коми у дописі не поставив ? Чи тире пропустив ?
На цьому все. Я змучився.На решту питань - чекайте відповідь Маряна. Не припинив весь цей срач лише тому, що хотів побачити як виглядає на форумі некерованість. Весела вистава, одначе.
Всім надобраніч.
Пане Богдан, коли в темі створеною адміністрацією форуму "Пропозиції до адміністрації", на мою пропозицію зневажливо відповідають, опісля редагують мій власний підпис та ігнорують моє прохання на пояснення своїх дій відносно редагування моїх дописів та підписів (а раз мені не можуть елементарно пояснити що саме я порушую, щоб цього не повторювати і використовувати цей ресурс згідно статуту) значить можливо я правий, і Ви самостійно, користуючись правом редактора, безпідставно це зробили?

Особливо мене здивувало,що старша від мене людина, людина яка досить обізнана та ерудована, досить відома, займає серйозну посаду на спеціалізованому форумі, мало того, що неповажно ставиться до учасника, то ще й моє обурення відносно цього моменту називає тролінгом! А як я маю реагувати? Коли до мене безпідставно так відносятся, я вважаю за потрібне це припинити! Яке право Вам дає на таку поведінку?

Я, як львівянин, хочу і буду спілкуватись на львівському форумі, з одномістянами, і видалятись звідси не маю бажання. Якщо я не правий я однозначно виправлюсь та буду спілкуватись в межах регламенту і дозволених тем, але вимагаю та буду вимагати до себе нормального та шанобливого ставлення.

п.с. Якщо вже пишете на "Ви", то з великої букви, від визначення "повага", в інших випадках спілкуються на "ти". Ви, ніби, у сфері реклами працюєте? З такою манерою реакції та спілкування далеко не заїдеш. Хоча куди мені, тролю...

Гарної ночі!
Старий 27.03.2016, 06:06   #1004
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 873
Подякував(ла): 1.170
Подякували 2.141 разів в 568 дописах
Репутація: 2163

Акваріуміст року 

"Не каждий глобальний индивидум может прогресировать или интегрировать на парадоксальной плоскости"(Купа всього написано,а змісту не видно) . Не знаю , що воно означає, але прочитавши дописи в цій темі саме це прийшло на думку.(вибачайте за помилки, в мене нема російської розкладки на телєфоні.) Люди створили проблеми на рівному місці(де би їх практично не мало би бути. Ну як би то виглядало? Якщо б я ходив по супермаркетах і розказував як ім жити? Як їм працювати? Бо мені щось не підходить. Та не подобається- йди в інший магазин. А ще як би їм розказав, що в мене риба смачніша ніж в них, то мені би скоро зробили "копен-дупен"(я би так і зробив). Людоньки, та не подобається ковбаса з магазину- роблю свою. Все дуже просто. А прийти на готове і розказувати як жити, то вже якась фігня получається. Та створив свій форум і пиши,торгуй,купуй, повна анархія.
не спиться мені.
Rain (27.03.2016), Roman71 (27.03.2016), Петрович (27.03.2016), Хелена (27.03.2016)
Старий 27.03.2016, 11:28   #1005
Bobus
Живу на форумі

Львів

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

lvcasper, доброго дня !

Щодо грамотності. Я притримуюсь доволі поширеної думки, що Ви пишеться тільки у звертанні до однієї особи в листах – приватних і офіційних. Спілкування на форумі листами не є, тому не вважаю це помилкою.

Чому вважаю ваші дії тролінгом ? Бо ви самі прекрасно знаєте, що ніхто ніколи на форумі не зважав на дрібні помилки в правописі.

Правилами заборонена
Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
4.2.8. Пропаганда сторонніх сайтів і будь-яких форумів, що розміщуються в них
винятком є посилання на конкретну інформацію, саме так слід розуміти
Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
(тільки у випадках, коли необхідну інформацію неможливо отримати на даному форумі).
Пряма реклама можлива лише після погодження з адміністрацією. Це я пишу, бо наступне питання буде: а чому у N ви не видалили а тільки у мене.

Цитата:
Допис від lvcasper Переглянути допис
коли в темі створеною адміністрацією форуму "Пропозиції до адміністрації", на мою пропозицію зневажливо відповідають
задовго до ваших з svidrak цінних порад я написав, що не буду видаляти жодного користувача, бо його нік зміниться на Гість. Дописів від гостей я бачити на форумі не хочу. Це моє бачення, того, як має виглядати форум.
Rain (27.03.2016)
Старий 27.03.2016, 12:20   #1006
lvcasper
Користувач

Україна, Львів

[QUOTE=Bobus;192916]lvcasper, доброго дня !

І Вам доброго! Бачите, можна і нормально відповісти, правда ж? Я не хотів когось тролити чи роздувати невідомо що, задав пропозицію/запитання на яке хотів отримати спокійну відповідь без лишніх вставок про просив чи не просив поради. Робота з користувачами завжди нелегка, та вимагає витримки, це факт, хтось сонний не дочитав, не догледів, має своє бачення і т.п.на то він і форум, щоб спілкуватись, але головне тут обмін досвідом, тому варто спокійніше реагувати на певні моменти задля спокійної та комфортої атмосфери, особливо адміністраторам, я думаю Ви погодитесь. Інколи краще навіть двічі пояснити, ніж раз, а потім послати(це я загалом).
А про граматику, знаю Ви одні з тої меншої частки форумчан, котрі, в більшості випадків, граматично правильно можуть скласти речення, тому трохи здивувало Але на мою думку, хоча це і не офіційний лист, все ж таки, ми тут зв'язані львівським культурним західноукраїнським форумом, і людині, як мінімум приємніше побачити у вхідному повідомленні до себе фразу на Ви з великої букви.
Гарного та спокійного усім вихідного дня, та щоб без сварок просто так

Востаннє редагував lvcasper: 27.03.2016 о 12:21..
lvcasper зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2016, 13:20   #1007
Bobus
Живу на форумі

Львів

А можна теж спокійно задати конкретне питання і дочекатися на нього відповіді. Перш ніж написати "та зроби так" варто прочитати з чого почалося питання, і які адміністратор пропонує варіанти його вирішення.
Двоє учасників вирішили покинути форум раніше і просто чекали слушного моменту коли з того можна зробити публічне шоу. І можна буде гучно заявляти про якісь міфічні права на написане собою улюбленим і грюкати дверима, при цьому впертись, що мусить бути саме так, як він хоче. Пройде кілька місяців, і ніхто й не згадає, що був такий користувач на форумі. Амбітність є хорошою рисою лише тоді, коли це не єдина твоя риса.
Розрізняйте пропозиції адміністрації і завдання для неї. Думаю всі розуміють яка різниця між ними.
Rain (27.03.2016)
Старий 27.03.2016, 14:42   #1008
lvcasper
Користувач

Україна, Львів

Цитата:
А можна теж спокійно задати конкретне питання і дочекатися на нього відповіді. Перш ніж написати "та зроби так" варто прочитати з чого почалося питання, і які адміністратор пропонує варіанти його вирішення.

Розрізняйте пропозиції адміністрації і завдання для неї. Думаю всі розуміють яка різниця між ними.
нагадайте, будь ласка, це кого зараз стосується?
Старий 27.03.2016, 19:43   #1009
Bobus
Живу на форумі

Львів

Вас і svidrak.
Прошу зауважити, що у цій темі можна і треба подавати лише пропозиції до адміністрації і просити роз'яснення дій адміністрації. Шоу закінчилося.
Розгрібати вчорашній бедлам не маю сил, тому тим, хто не отримав відповіді на поставлені питання - прошу їх ще раз повторити.
Старий 28.03.2016, 13:15   #1010
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Дописи: 1.634
Подякував(ла): 1.770
Подякували 7.275 разів в 1.416 дописах
Репутація: 7848

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Повідомлення Відповідь: Пропозиції до адміністрації

Цитата:
Допис від Romar Переглянути допис
Розвитком форуму займатись просто немає кому, а ті хто є - їм того не потрібно!
Дякую, на "гарному слові". Мені і так багато знайомих кажуть: нафіга тобі той "гємор", ще й безоплатно. То така невдячна робота - тратити стільки часу /що тягне за собою і гроші/ на ті статті, чи модерування... Згоден, можна було б більше приділити часу дітям та батькам, однак є якась елементарна позиція - як можу так і допомагаю в розвитку регіональної акваріумістики.
Цитата:
Допис від Руслан Переглянути допис
Повторюю цікавить конкретика.
0
Цитата:
Допис від Rain Переглянути допис
На рахунок вільного доступу до комерційного розділу - я проти.
Підтримую, також на практиці проходив дзвінки невідомих, десятки "безглуздих" повідомлень на е-мейл, а згодом відвертий спам.
Цитата:
І скукота...
За тих 6 сторінок стільки написано, що на 4 статті би хватило, нажаль більшість написаного пішло на негатив до одного з учасників... Істина десь поблизу
Цитата:
Допис від SLIRA Переглянути допис
майже ніхто не підносить старі теми і статті. Але нікого не можливо заставити писати щось,і нікого не заставиш реагувати на ті чи інші дописи. Якщо б кожен трішки постарався, а не тільки писав тут, то можливо люди на даному форумі стали б активніші....робіть дописи, піднімайте теми, створюйте нові.Не відкривайте тему лиш для того щоб іі прочитати і закрити іі, залишайте відгуки,дописи, пишіть питання, ставти подяки
Цитата:
Скажу про себе: а тому, щоб щось продати на цьому форумі - потрібно спочатку створити тему за всіма канонами, не дай Бог пропустити якийсь пункт - це ж життєво важливо, без нього потім будуть уточнювальні запитання - а це флуд і "бла-бла-бла", приватна переписка в темі, і т.д., а "в нас такого ніколи на форумі не буде!"... Короче геморой ще той!
Відповім за себе з досвіду: більше 10-ти років на керівних посадах - поки всі дотримуються правил вроді все гаразд, тільки позволиш людям не дотримуватись кількох правил - настає такий хаос, що не дотримується більшість правил і винуватих ніколи нема, бо всі кивають один на іншого.
Цитата:
Шкода що Мар'яну зараз не до того всього, а вумним, які все знають наперед, які впевнені, що ніякі зміни ні до чого доброго не приведуть - не місце в адміністрації! Наш форум на "піку совершенства" , нічого змінювати не потрібно, бо всі ідеї які ви пропонуєте - "ви тільки з'їли - а я вже то все вис...в вийшло з мене"
Цитата:
А що вам не сподобалось? Я не можу висловлювати свою особисту думку, як учасник цього форуму? Чи можливо я порушив якісь правила?
Цитата:
4.3. Категорично забороняється:
4.3.4. Обговорення особистих якостей користувачів, а особливо національної приналежності і віросповідання.
4.3.5. Прямо чи опосередковано ображати учасників даного форуму та учасників інших ресурсів, в т.ч. шляхом посилань на невігластво, брак досвіду і т.д. – пам’ятайте, що кожен має право на власну думку, що може бути відмінна від думок визнаних авторитетів в сфері акваріумістики чи загальновизнаних правил.
4.3.6. Злісно провокувати на суперечки інших учасників, в т.ч. коли "тон" допису дає підстави вважати, що він спрямований на образу адресата, якому прямо чи опосередковано адресований допис.

Востаннє редагував Руслан: 28.03.2016 о 13:18..
Руслан зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 користувачів подякували Руслан:
Mlevo (28.03.2016), Rain (28.03.2016), Roman71 (28.03.2016), Володя К. (28.03.2016), Хелена (28.03.2016)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Відгуки, пропозиції, побажання щодо інтернет-магазину "Арована" Охват Марьян Інтернет-магазин "Арована"- приємні ціни, правильне рішення 124 26.10.2016 18:50
Пропозиції, відгуки та коментарі по розділу "бібліотека" Nemo Бібліотека форуму 22 21.08.2010 09:42

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:13.

All rights reserved