Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Вода
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Вода Вода, зворотній осмос, інші види очистки, параметри та їх корегування.

Відповідь

Параметри теми
Старий 09.05.2018, 19:17   #21
Елодея
Початківець

Львів

Дописи: 40
Подякував(ла): 44
Подякували 12 разів в 9 дописах
Репутація: 22

Террафото 

Типово Відповідь: SOS!!! НЕ ДАЮ РАДИ з балансом(?)в акв!!!

Цитата:
Допис від Андрій! Переглянути допис
Де і хто вам таке порадив? Напевно це зробила людина яка дуже далека від акваріумістики.
Така коцентрація білизни добра щоб дезинфікувати туалети але не акваріум.
PS Дуже сумніваюсь що ви зможе використати даний грунт знову в акваріумі.
Пораду щодо застосування білизни мені дала людина,яка вже більше 10років володіє одним з найуспішніших акваріумних магазинчиків Краківського...
Грунт,що тхнув хлоркою,залила аквасейфом-десь мл40 на 5кг в тазу з водою...перемішала і--ЗАПАХУ ХЛОРКИ НЕ ВІДЧУЛА! АБСОЛЮТНО!!..далі-усе , згідно рекомендацій..через добу частину грунту висипала в акв,посадила частину рослинок...решту грунту і рослин -на протязі наст 2 днів...риби усі -ОК! рослинки теж почали відживати...на 5 день докупила 2 тернецій-теж вдало адаптувалися...вода злегка мутніла десь на 5 день,але минулося .Фото -в профілі в альбомі "Після хлорки"
щодо очистки хлоркою-відчистило чудово! хоча,якби мала вдома металеву тару (а не пластикові тазики),таки б прокип"ятила грунт,чи,бодай,кип"ятком обшпарила б.
отже,РЕКОМЕНДУЮ БІЛИЗНУ З НАСТУПНИМ ЗАСТОС. АКВАСЕЙФУ!(придбаним до речі не на Краківському, а в найближчому зоомагазині) для очистки грунту!!!
Елодея зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 09.05.2018, 22:47   #22
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.811
Подякував(ла): 3.574
Подякували 15.147 разів в 4.004 дописах
Репутація: 15336

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Елодея Переглянути допис
людина,яка вже більше 10років володіє одним з найуспішніших акваріумних магазинчиків К
наявність будки на базарі є, без сумніву, найважливішим мірилом акваріумного досвіду

Цитата:
Грунт,що тхнув хлоркою,залила аквасейфом-десь мл40 на 5кг в тазу з водою...перемішала і--ЗАПАХУ ХЛОРКИ НЕ ВІДЧУЛА!
Доместосом треба було травити, відразу б не так смерділо (той сам гіпохлорит натрію)
Цитата:
РЕКОМЕНДУЮ БІЛИЗНУ З НАСТУПНИМ ЗАСТОС. АКВАСЕЙФУ!
надіюсь, що цю рекомендацію не сприймуть за керівництво до дії Краще вже тоді заливайте грунт перекисом водню, якщо вважаєте,що дезинфекція вам чимось допоможе.
P.S. Елодея, прохання не дублювати свої дописи мені в ПП.
Андрій! (10.05.2018), Руслан (10.05.2018)
Старий 12.05.2018, 19:57   #23
Елодея
Початківець

Львів

Дописи: 40
Подякував(ла): 44
Подякували 12 разів в 9 дописах
Репутація: 22

Террафото 

ПОВТОРЮСЯ: в мене нема металевої тари щоб пркип"ятити чи ошпарити 5кг грунту. От нема в мене такого баняка чи тазу!а перекисом -не люблю дезинфікувати!!окрім,того акв.маю ще купу домашніх справ в голові, от і..так ся стало що вляла білизни:десь в мізках сплило-"залийте білизною..прополокайте і буде все супер!" як вийти з ситуації , коли грунт опісля тхнув хлоркою-на форумі не нарадив ніхто!! лиш -новий придбати...і ще й опісля "щиро пораділи"що у забудькуватої "корова в акв. не здохла"! риб (невибагливих)утримую вже років10-і досі вважаю себе чайником,але рибки у мене роками живуть.Переглядаю часом ,що чудять деякі тутешні форумчани-ох!- і гине вся живність в акв(для прикладу)!в порівнянні з діями таких спеціалістів моя випадкова білизна-дитячий лепет!..
Елодея зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2018, 21:26   #24
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.811
Подякував(ла): 3.574
Подякували 15.147 разів в 4.004 дописах
Репутація: 15336

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
а перекисом -не люблю дезинфікувати!
і справді, що тут любити - ніякого кайфу, то ж не хлором дихати.
Мені байдуже, що у когось
Цитата:
десь в мізках сплило
але давати бздурні рекомендації - то занадто.

P.S. Якщо пацієнту до вподоби уринотерапія - то це його особистий вибір методу лікування. Якщо він пропонує таке іншим - то вже не гуд, мяко кажучи ..
mrn1731 (13.05.2018), Андрій! (12.05.2018), Ростик (14.05.2018)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Мої 120л. Проблеми з балансом. Ірця Прісноводні акваріуми учасників форуму 38 12.12.2015 19:59
SOS незрозуміла хвороба риби Chedenis Хвороби риб та їх лікування 26 04.07.2013 09:14
Обладнання для НАНО акв pozhar Устаткування для нано-акваріума 17 27.03.2011 14:35
Спiвiснування апiстограм в одному акв. YRIY Карликові цихліди 2 01.04.2009 15:02
SOS Масовий падіж риби SIV Хвороби риб та їх лікування 17 27.01.2009 10:46

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:26.

All rights reserved