Назад   Львівський форум акваріумістів > Морська акваріумістика > Морські акваріуми учасників форуму > Акваріуми до 50л.
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Зачинена тема

Параметри теми
Старий 27.09.2011, 16:07   #21
APload
Акваріуміст

м. Львів, Личаківський район

Дописи: 1.547
Подякував(ла): 1.562
Подякували 2.571 разів в 771 дописах
Репутація: 2607
Типово Відповідь: 30л, кубик Aquael

Краб почне буянити ще й не так !
eko (27.09.2011), Rain (02.10.2011), Zuuu (03.10.2011)
Реклама
Старий 02.10.2011, 16:10   #22
Rain
Супер-модератор

Львів

Дописи: 2.311
Подякував(ла): 3.614
Подякували 5.257 разів в 1.599 дописах
Репутація: 5378

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від APload Переглянути допис
Краб почне буянити ще й не так !
Підтримую. Слимаки закінчаться а апетит не зменшиться. Плюс архітекторські здібності.
Zuuu (03.10.2011)
Старий 03.10.2011, 10:46   #23
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Дописи: 320
Подякував(ла): 826
Подякували 769 разів в 204 дописах
Репутація: 779

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Rain Переглянути допис
Слимаки закінчаться
Вже закінчились

Вирішив таки відсадити краба. Готую для нього невеликий стакан на 3 літри (колись там жив півень) з пісочком і камінням. Хай там переставляє як йому подобається. Наскільки розумію, крабам багато місця не треба, головне щоб було що поїсти і щоcь на себе зверху навалити (тобто заховатися), ну і кальцію у воді для побудови панцира після линьки.
Zuuu зараз поза форумом  
3 користувачів подякували Zuuu:
navy (03.10.2011), Rain (03.10.2011), МиКол@ (03.10.2011)
Старий 14.11.2011, 08:35   #24
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Акваріуміст року 

На даний момент у відрядженні у США, був у кількох магазинах де продають морську живність. Вибір чудовий, і їжаки, і зірки, і риба на всякий смак, слимаки різні (особливо зайців багато), самітників купа по 3 бакси, клоунів чорних різних забарвлень, актинії різних кольорів... Думка тільки одна - як жаль що у нас такого нема. Вірніше є але переважно напевне купуєш по фотографії, тобто майже кота в мішку.

Прикупив засіб від айптазій Aiptasia Rx американського виробника, буду травити своїх звірят ато камінець обсіли. Може ще якої хімії прикуплю.

І знову потрохи закрадується думка привезти хоч самітників кілька штучок, от тільки як ще не придумав, митники "блядуть" кордони. Дехто пише що можна в фольгу закрутити то не буде на сканері видно. Це якщо в багаж класти. Але як бути з температурою... з 14 годин на холоді. Може ще вичитаю як провезти з собою в теплі.
Zuuu зараз поза форумом  
3 користувачів подякували Zuuu:
kent (15.11.2011), navy (14.11.2011), Slava (14.11.2011)
Старий 14.11.2011, 13:02   #25
Ярослав_Л
Користувач
Вишгород

Дописи: 92
Подякував(ла): 23
Подякували 185 разів в 66 дописах
Репутація: 195

Так можливо магазин дасть всі необхідні документи і можна буде провезти з собою?
Ярослав_Л зараз поза форумом  
Користувач подякував Ярослав_Л за цей допис:
Zuuu (15.11.2011)
Старий 14.11.2011, 15:03   #26
Rain
Супер-модератор

Львів

Цитата:
Допис від Zuuu Переглянути допис
Дехто пише що можна в фольгу закрутити то не буде на сканері видно.
Я думаю, що з паперами з крамниці (скажем, чеком) на американській митниці не мало би бути проблем. Можна і в магазині тому ж поцікавитися. Кажуть, самітники краще переносять дорогу, закутаними в вологий рушник.
А от як буде з нашою митницею -
Мабуть, як пощастить.
Zuuu (15.11.2011)
Старий 15.11.2011, 06:29   #27
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Акваріуміст року 

Я якраз за нашу митницю і переживаю. Якщо знайдуть то треба буде "домовлятися". Почитаю про рушник, дякую, може так і повезу, тільки не літо на вулиці, рушник точно треба термоізолювати якось, особливо вологий. Також в рушнику не вийде напевне привезти слимачків.

Магазин дає тільки чек, на вивіз не дають документів нажаль.
Zuuu зараз поза форумом  
Старий 15.11.2011, 13:13   #28
Rain
Супер-модератор

Львів

http://korrespondent.net/ukraine/eve...ndnyh-korallov
http://www.unian.net/ukr/news/news-468321.html
комусь не влізло.

Востаннє редагував Rain: 15.11.2011 о 13:19..
Rain зараз поза форумом  
2 користувачів подякували Rain:
kent (15.11.2011), Zuuu (20.11.2011)
Старий 27.02.2012, 16:32   #29
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Акваріуміст року 

Давно не писав, було поповнення, але були і втрати.

Зі штатів таки привіз живності, прикупив термос на пів літра з нержавійки в якому вакуум між стінками. Написано було що до 12 годин тепло тримати має. Перед вильотом посадив голубого самітника розміром десь 2см раковина в довжину, одного червоного самітника розміром десь 7-8мм раковина в довжину, одну мексиканську турбу близько 3см в діаметрі, і одного ще якогось слимака з червоною раковиною близько сантиметра в діаметрі (схожий на прісноводних які в солонуватій воді розмножуються, неріти чи якось схоже називаються). Всі маленькі щоб не було занадто активного використання кисню. Половина термоса вода, половина повітря. Перед посадкою тварин в термос добряче його потрусив, було багато маленьких бульок, думаю трохи кисню в воді збільшилося. Закрив, замотав у рушник, і в чемодан. Дорогу витримали всі, недивлячись на холод на вулиці. Після близько 16 годин у термосі була температура 22 градуси (на момент посадки тварин у термос тепмература була 25 чи 26). Нащастя, на нашій митниці не просили відкривати термос

Маленький самітник пропав відразу, ніколи його не бачив. Турба мексиканська прожила тиждень чи два. Водорослі вичищала дуже гарно, але чомусь мене покинула Скорше за все вона була зловлена у природі незадовго до того як я її купив, неперетримана, і їжа + вода в акваріумі відрізнялися від природніх, чи то дорога її трохи підкосила. Зробив заміри параметрів, нітрити 0, нітрати 0, ph від 8 до 8.5 (ph точніше важко сказати бо тест не дозволяв). Синій самітник і червоний слимак витриваліші.

Привіз також засоби для травки айптазій - Aptasia X від RedSea і Aiptasia Rx якогось американського певне виробника. Кілька разів пробував травити Aiptasia X (другий засіб так і стоїть закритий). В результаті зробив висновок, що ним добре труїти великі айптазії, 2см і більші. Маленькі важко труїти, похворіють і знову вилазять. Вже і поливав (аж кароліна на камені сходить) і на рот їм накладав.

В другий раз коли труїв випадково впав кусок труйки на актинію бульбашкову, яка була на тому ж камені під айптазією. Покорчилася і виплюнула на другий день (вивернула рот). Після цього бульбашок на щупальцях не винускала. Коли я труїв третій раз то на неї не попало, але через деякий час вона повністю здула щупальці і стала як бочечка, без щупалець зовсім.

Тоді я вирішив більше не труїти айптазій щоб актинія не пропала, а шукати нові способи позбутися айптазій. В інтернеті не знайшов як можна це зробити без рідин (оцети, лимон, хімія), крім як витягування каменю і чишення щіткою. Такого радикального методу я не хотів пробувати. Після роздумів вирішив спробувати по свому. Знаючи природню тягу айптазій ховатися в діри і витягувати тіло звідти я розумів що фізично сам айптазію зі схованки не витягну. Але що якщо попсувати їй життя підставивши щось, що не давало б їй розкритися, щоб вона сама перелізла на те "щось", і я б її витяг разом із тим "щось" і викинув. Для експерименту взяв напівпрозопру трубочку від соку, відрізав близько 3см, і причепив там де сиділа одна із айптазій (на фото). В трубочку вона могла пропхати щупальці, але не могла розправитися. Через 2 дні експеримент завершився вдачею, айптазія перелізла в трубочку, щоб мати змогу розкрити щупальця на кінці трубочки. Тут я трубочку витяг разом з нею (ще одне фото). Подільші спроби були не настільки успішні, ті зарази часто лізуть поза трубку, і важко причепити трубку так, щоб вона лізла саме в трубку і ніхто ту трубку не зрушив поки вона не перелізе. Але спішити мені ніде, тому я вирішив продовжити спроби, направляючи в трубку перекриванням інших виходів піском/камінцями. Коли нема можливості запхати трубочку у камінь щоб трималася, прикручую її ризинкою до палички, і впираю в корінь айптазії. Надіюся за місяць чи два позбудуся всіх айптазій що у мене проживають

Близько тижня тому здох червоний слимачок. Дивно, бо їсти мав що, на шклі постійно було видно сліди віз зубів, доріжками, як повз так і гриз. Тільки не знаю чи відповідала ця їда його природнім потребам. Приблизно стільки ж я не бачу актинії. Вона вже кілька разів залазила за живий камінь, а потім вилазила. Може ще вилізе, а може вона таки не витримала труйки і здохла, затруївши слимачка. Ще побачу. Тести зробив - нітритів нема (непевне мали б бути якби гнила), ph 8-8.5. Напевне якось при нагоді прикуплю точніші тести на ph, щоб можна було глянути чи є 8.2. Ще маю підозру, що може її чорноморська актинія якось могла угнітати, важко сказати. Чорноморська в нормі, їсть за 2 щоки

В результаті з американців лишився в живих тільки один з чотирьох - синій самітник. Росте потрохи. Вже рази в 2-3 виріс. Змінив кілька раковин, тепер сидить у раковині приблизно 3.5см в діаметрі.

Пройшло трохи більше ніж пів року, а мені вже довелося замінити компакти (лампи) у світильнику. Спочатку згоріла синя, потім біла, хоча мало б горіти напевне з рік. Не сподівався такого від Aquael. Синю вдалося купити правильну, яка і була. А от білу не знайшов. Були інших тепрератур 6400К і 8500К здається. Купив спочатку 8500К, вона дала дуже рожевий колір (фото клоунів). Мені не подобається, акваріум став виглядати як прісний, пропала "морськість" тому замінив на 6400К, яка дає візуально білий колір, як сприймається ближче до того що було (10000К).

Про хороше - в мене звідкись взявся слимачок довжиною близько 3см - стомателла. Напевне з каменю живого виліз. Що він їсть не знаю. Турба і неріта коли їли то було видно на шклі сліди, цей як лізе то не видно чи їв чи ні. Вилазить коли світло гасне, а вдень ховається. Надіюсь не пропаде (на фото під червоними водорослями).

Також додаю фото офіури яку якось привіз з Києва. Це вигляд знизу, де в неї рот. Видно багато "червячків", якими вона передає їжу в рот. Вони по всій довжині щупалець. Коли вона наприклад щупальцем намацує їжу, то тими червячками передає від одного до іншого, поки не дійде до рота.

Краб ще також живе, окремо, в стакані на 4 літри, разом з маленькою актинією чорноморською. Їсть гранули для крабів, креветок кусочки. Вилазить тільки як стемніє, а вдень під раковиною рапани ховається.

DSCN4716.jpg DSCN4741.jpg DSCN4239.jpg DSCN4706.jpg DSCN4709.jpg DSCN4723.jpg DSCN4736.jpg DSCN4931.jpg DSCN4958.jpg
Zuuu зараз поза форумом  
7 користувачів подякували Zuuu:
Gemeni (27.02.2012), Rain (27.02.2012), МиКол@ (27.02.2012), ОРЕСТОВИЧ (27.02.2012), Охват Марьян (27.02.2012), петя77 (27.02.2012), Саша91 (27.02.2012)
Старий 27.02.2012, 16:48   #30
Саша91
У чорному списку

Львов

Дописи: 612
Подякував(ла): 1.434
Подякували 1.361 разів в 468 дописах
Репутація: 1533

Форумлянин року Аквафото Аквафото 

А коли плануєте переїжати в більший обєм ?
Саша91 зараз поза форумом  
Зачинена тема

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Кубик с Caridina cantonensis sp. "Crystal Red" mavr Креветки 21 15.12.2013 18:43
Aquael Reefmax - риф, чи міф! APload Акваріуми від 50л. 180 28.10.2012 21:33
AQUAEL AQUA GRUNT и AQUAEL AQUA FLORAN - новые субстраты компании AQUAEL Команда Aquael TROPICAL, ZOOLEC, AQUAEL, AQUA SZUT, AQUA ART 7 12.07.2011 11:33
розібрати aquael fan 2...... ostin777powers Фільтри, компресори, нагрівачі 4 19.03.2011 17:07
Aquael FAN 1 Plus 5_grn Фільтри, компресори, нагрівачі 7 22.09.2010 21:05

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:07.

All rights reserved