Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Прісноводні акваріуми учасників форуму
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Прісноводні акваріуми учасників форуму Обговорення, критика, фотографії, поради,рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий Нині, 19:31   #31
Хелена
Активний учасник

Львів

Дописи: 390
Подякував(ла): 1.027
Подякували 623 разів в 187 дописах
Репутація: 879

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Перша спроба травника, 200л

Риба-слон (Gnathonemus petersii), в компанії райдужних нотропісов:

Складно розповісти щось про слона, тому що живе він в мене тільки пару днів. І то, за ці дні вдалося його побачити аж один раз - на годуванні)) Решту часу він ховався у хащах.

В різних статтях цю рибу описують як стайную. На ділі виявилося, що це не так. На форумах маса історій про те, як ці милі слоники забивають своїх сородичів досмерті і виживає лише найсильніший. Рідкісні випадки успішного утримання в зграї трапляються тільки в великих акваріумах (певно від 400л(?). Тому я не стала ризикувати, буде жити один.

При всьому вище сказаному, риба виглядає мирною. Дуже маленький ротик (на останньому фото плавник потрапив в кадр, а виглядає як "страшна пастяка". насправді рот - НАД хоботом ). Мені здається, що він навіть креветку образити не зможе. Впринаймні, я дуже на це сподіваюся, адже креветки в мене там теж живуть.
Кажуть, що риба сутінкова і рідко показується на виду, хоча читала про випадки, коли слоник звикав і навіть годувався з руки господаря.

Ну, побачимо як у мене приживеться, поки що рано судити. Сподіваюся адаптація пройде вдало.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg изображение_viber_2020-05-30_19-18-19.jpg (206,8 КБ, 3 переглядів)
Тип файлу: jpg изображение_viber_2020-05-30_19-32-23.jpg (237,8 КБ, 4 переглядів)
Тип файлу: jpg изображение_viber_2020-05-30_19-32-24.jpg (240,1 КБ, 4 переглядів)

Востаннє редагував Хелена: Нині о 19:36..
Хелена зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Хелена за цей допис:
тешнер (Нині)
Реклама
Старий Нині, 19:53   #32
Хелена
Активний учасник

Львів

Дописи: 390
Подякував(ла): 1.027
Подякували 623 разів в 187 дописах
Репутація: 879

Акваріуміст року 

Щодо акви:
25го числа я вносила 7-8мл фосфату. Тест показав збільшення від 0 до 0,25.
Більше акву не рухала. Через 4 дні повторила тест, фосфати знову на нулі. максиму може 0,05...
Рослини "зїли"?
Внесла знову ще 8фл фосфату. Може давати більше? Чи то треба щодня вносити? Чи якщо буду вносити щоденні макро, то це замінить окреме додавання фосфату?
Трохи смутило, шо у макро "в складі" є нітрати. А в мене їх рівень і так 10, що здається мені забагато. Тому щось побоялась то додавати.
Можливо я щось не правильно розумію?...
Хелена зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий Нині, 21:48   #33
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.919
Подякував(ла): 3.603
Подякували 15.382 разів в 4.085 дописах
Репутація: 15571

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
Не беріть собі в голову співвідношення нітрати\фосфати, просто давайте щодня для початку невеличку дозу (1мл) макро і зробіть тести днів через п'ять.
От не буду більшеі давати поради .
Ви одноразово додали фосфати ( сенсу в тому не бачу жодного) і тепер хочете знати куди вони щезли ?
Можливо спожили рослини, якщо нітрати теж впали.
А можливо просто випали в осад, фосфати при pH більше 7 потроху звязуються кальцієм.

Цитата:
Допис від Хелена Переглянути допис
є нітрати. А в мене їх рівень і так 10, що здається мені забагато.
Чому здається, що забагато ? На якій підставі, якщо не секрет ?

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Нова спроба травника, 240л. vlysov Прісноводні акваріуми учасників форуму 47 09.01.2019 16:23
50 літрів - перша спроба рифу Pitbul Акваріуми до 50л. 51 17.05.2017 23:03
Допомога з дизайном травника kremor Аквадизайн 8 28.03.2015 00:26
Трубочник домашній перша спроба Сомбра Корм і годівля 20 11.07.2014 17:27
Перша спроба або "Small Green Tree" colinmcrae Прісноводні акваріуми учасників форуму 28 19.03.2013 11:46

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:50.

All rights reserved