Назад   Львівський форум акваріумістів > Морська акваріумістика > Устаткування для морського акваріуму
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Устаткування для морського акваріуму Акваріуми, САМПи, помпи, флотатори, озонатори, охолоджувачі, Ув-стерилізатори, освітлення, редуктори, фільтри, тести і т. п.

Відповідь

Параметри теми
Старий 31.07.2011, 19:29   #21
@@вова@@
Активний учасник

Львів

Дописи: 347
Подякував(ла): 611
Подякували 436 разів в 168 дописах
Репутація: 347

Террафото 

Типово Відповідь: МГ-світло вимикається через перебої електрики

Цитата:
Допис від Leo N Переглянути допис
Стабілізатори з сервоприводами насправді досить повільні і при різкому падінні напруги не допоможуть. Крім того, при пропаданні напруги на секунду-дві вони, як правило, вимикаються, аналізують стан мережі і тільки після того вмикаються знову. Так що вони точно не допоможуть у конкретному випадку. Комп'ютерні УПС не розглядаю як варіант, вони точно не підходять ні до чого, крім офісної техніки.

З дешевших можу порекомендувати ось цей пристрій. Номінальна потужність пристрою до 600 Вт, час роботи від батарей залежить від їх ємності. Правда врахуйте, що до нього прийдеться додатково придбати акумуляторні батареї необхідної Вам ємності. Хорошою відмінністю цього ББЖ є те, що він дозволяє заряджати великі акумулятори (до 150 Ампер/годин), причому зарядний струм встановлюється автоматично, у залежності від акумулятора.

Не пробував з МГ лампами, бо їх не маю, але вся побутова техніка працює з ним без проблем (опалювальні котли, плазмові телевізори, комп'ютери, холодильники і т.п.).

Єдине, чого боїться цей апарат, то це прямого розряду блискавки у ЛЕП і, у цьому випадку, гарантовано виходить з ладу. Такий випадок у мене вже був, якраз зараз шукаю можливість відремонтувати подібний пристрій.

ну а я про шо писав вище? таке враження на форумі: ті хто пишуть чуть не цілі статті праві , я теж користуюся стабілізаторами різних фірм і можу сказати недоліки як одної так і іншої фірми
@@вова@@ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 31.07.2011, 19:55   #22
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.892
Подякував(ла): 3.591
Подякували 15.310 разів в 4.061 дописах
Репутація: 15499

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Трохи відійшли від конкретного завдання - а саме: потрібно, як я зрозумів, захиститися від короткочасних "провалів" в живленні, а не забезпечити безперебійність освітлення. Якщо ЕПРА електронний - є зміст попробувати блок безперебійного живлення, цілком можливо, що його буде досить, щоб підтримати лампу на кілька секунд. А взагалі - довбати постачальника електроенергії. Може стати зле компресору холодильника, та й іншим пристроям то не в радість.
Leo N (31.07.2011), Петрович (01.08.2011)
Старий 31.07.2011, 20:51   #23
Leo N
Акваріуміст
------

Дописи: 1.271
Подякував(ла): 2.792
Подякували 7.235 разів в 1.204 дописах
Репутація: 7654

Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від @@вова@@ Переглянути допис
ну а я про шо писав вище? таке враження на форумі: ті хто пишуть чуть не цілі статті праві , я теж користуюся стабілізаторами різних фірм і можу сказати недоліки як одної так і іншої фірми
Шановний, Ви читати вмієте? Порівняйте параметри будь якого з запропонованих Вами пристроїв, з тим, що пропоную я. Як видно з опису це не стабілізатор і не ББЖ для офісної техніки з каракулями замість синусоїди, а повноцінний ББЖ для живлення складної побутової техніки з практично ідеальною синусоїдою і високим ККД.
До того ж я не користуюся "стабілізаторами різних фірм" - я ними торгую. А продавати невідомо що, забезпечуючи те "щось" гарантією, мені просто не вигідно.

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
Трохи відійшли від конкретного завдання... ...Якщо ЕПРА електронний - є зміст попробувати блок безперебійного живлення, цілком можливо, що його буде досить, щоб підтримати лампу на кілька секунд.
Можливо й відійшли, але з комп'ютерним ББЖ я би не ризикував. Були випадки, що електроніка побутових котлів накривалася мокрим рядном саме по причині використання подібних пристроїв.

Востаннє редагував Leo N: 31.07.2011 о 20:55..
Leo N зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 користувачів подякували Leo N:
@@вова@@ (31.07.2011), Bobus (31.07.2011), Gemeni (01.08.2011), Gonduras (31.07.2011), Noe (31.07.2011), Roman71 (31.07.2011)
Старий 31.07.2011, 21:28   #24
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.892
Подякував(ла): 3.591
Подякували 15.310 разів в 4.061 дописах
Репутація: 15499

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Leo N Переглянути допис
електроніка побутових котлів накривалася
до компютерних ББЖ можна підключати лише пристрої з блоками живлення, котрі на вході мають діодний міст (ЕПРА до них відносяться) і жарівки. Все інше - дійсно може працювати некоректно.
Leo N (31.07.2011), Noe (31.07.2011)
Старий 02.08.2011, 20:35   #25
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.209
Подякував(ла): 5.621
Подякували 32.395 разів в 6.829 дописах
Репутація: 33384

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

У мене акваріум підключений через UPS від APS. Блок безперебійного живлення не допомагає у такому випадку, хоча APS не з дуже поганих БЖЖ... чому, бо вся компютерна техніка витримує 176вольт, а баласти ні. Проблема була з китайськими SunSun, ELT та Elektrum тільки у тому випадку коли напруга в мережі опускалась нижче 200вольт. Проблему вирішив заміною всіх баластів на VS, тепер при 185вольт все працює без перебоїв. На вул.Кульпарківська є фірма, яка торгує "швабами", думаю, що можна з ними домовитись.
Noe (02.08.2011)
Старий 02.08.2011, 20:50   #26
Noe
Акваріуміст

Львів

Дописи: 1.289
Подякував(ла): 2.892
Подякували 4.749 разів в 942 дописах
Репутація: 5232

Аквафото Аквафото Аквафото Форумлянин року Акваріуміст року 

Я вже купив ЕПРА, виробництва не зясованого, підключу подивлюся на результат. Тільки треба купити високовольтних дротів, бо сам ЕПРА не влазить в корпус світильника, буду монтувати зовні.
Noe зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2011, 00:42   #27
Noe
Акваріуміст

Львів

Отже, причепив я ЕПРА і підключив до лампи. ЕПРА має двоступеневий старт. Але що найцікавіше - лампа почала світити набагато теплішим кольором ніж світила від електромагнітного баласту! Це абсолютно точно, бо я спостерігаю акваріум кожен день і мені дуже подобався синій колір лампи 20 000К. Не скажу, що зараз стало гірше, просто відразу видно що колір помінявся.
Відносно того, чи буде світити стабільно і не гаснути, то відпишу згодом, бо останні дні електрика подається стабільно і лампа добре світила і від старого баласту.

Востаннє редагував Noe: 14.08.2011 о 00:43..
Користувач подякував Noe за цей допис:
Gemeni (14.08.2011)
Старий 18.08.2011, 21:30   #28
Noe
Акваріуміст

Львів

Пройшло кілька днів з часу роботи нового ЕПРА. Все люкс, лампа не мигає, все чудово. Отже робіть висновки
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Додавання долучень і фото у дописи та як вставити фото через Радикал. Охват Марьян Путівник форумлянина 22 07.08.2014 20:02
S.O.S. Пропало світло в акві cc.alexx Для початківців на форумі 8 02.03.2011 23:06
Слідкуємо за поштовим відправленням через Інтернет. Doc-tor Акваріумні інтернет ресурси 5 08.09.2010 16:49
Чи потрібно світло при кормівлі? misha Для початківців на форумі 5 15.01.2009 16:05
Яке світло потрібне рибкам ? Yura Для початківців на форумі 3 28.11.2007 21:52

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:20.

All rights reserved