Назад   Львівський форум акваріумістів > Акваріумні/терраріумні клуби та інтернет-ресурси > Клуб «Танганьика Украина»
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Клуб «Танганьика Украина» В цьому розділі подаються новини, пропозиції, відгуки Клубу «Танганьика Украина»

Відповідь

Параметри теми
Старий 07.01.2020, 12:32   #41
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

Дописи: 8
Подякував(ла): 15
Подякували 6 разів в 5 дописах
Репутація: 16
Типово Відповідь: Таньганіка: продам/віддам/обміняю.

Цитата:
Допис від Roman71 Переглянути допис
і далі актуально
Приїзджайте у Франківськ, будуть вам сіміліси. А відправляти хто ж вам одну рибку буде..
Cognitio rerum зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 07.01.2020, 12:41   #42
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.965
Подякував(ла): 15.400
Подякували 13.087 разів в 3.892 дописах
Репутація: 13414

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Cognitio rerum, я був в Франківську в травні. Навіть тоді той, хто 100% їх має в великій кількості відмовився продати поштучно.
Про вас я не чув на той момент.

І це оголошення стосується львівських поціновувачів танганьїки... Нажаль вони або перестали відвідувати даний ресурс, або не мають...
Старий 07.01.2020, 13:31   #43
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

В тому то наша біда що поціновувачі Танганьїки є і у Львові є і у Франківську і в інших містах теж. Але ми не спілкуємось.. Я і сам на цей ресурс заходжу раз в пів року От сьогодні зайшов і Вам відписався. Треба налагоджувати контакти
Користувач подякував Cognitio rerum за цей допис:
Roman71 (07.01.2020)
Старий 07.01.2020, 15:41   #44
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Добре, тоді наприклад в Вас є щось на продаж? Раптом хтось і зацікавиться...
Старий 07.01.2020, 17:24   #45
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

В мене є трохи риби.. видів з 10 всіх разом. Але я не займаюсь відправкою в інші міста, це вже вибачайте. Написав вище: приїзджайте до нас, поспілкуємось

відповідно і я, за видом який мене особливо зацікавить, готовий і в славне місто Львів приїхати
Старий 07.01.2020, 18:12   #46
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

То ваша справа, але відправка 6-8 рибок вартістю від 60 грн/шт то не так вже і складно. Виготовлення контейнера коштує максимум 25 грн. А доставку завжди оплачує покупець. От і рахуй-те...

Мені потрібні були ципрохроміси певного виду, то не шкода було за ними катнутись в Франківськ на два дня - бо то був власне мій інтерес.

Цитата:
Допис від Cognitio rerum Переглянути допис
видів з 10 всіх разом
так і не зрозумів за чим їхати
Старий 07.01.2020, 21:33   #47
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

Roman71, я, як і ви, зацікавлений в тому щоб популярність хоббі аква утримання цихлід озера Танганьїки збільшувалась, доступність різноманітних видів для їх придбання (і збуту) зростала, кількість поціновувачів цього хоббі зростала і контакти між нами налагоджувались. (і я теж, подібно до вас, мав нещодавно проблеми з придбанням банально самки лампрологуса оцелатуса, бо з власного недогляду втратив єдину що була в мене на той час. Тому я Вас прекрасно розумію). Але чомусь цього не відбувається. Принаймі у нас в Україні. Чому так відбувається? На обговоренні цієї проблеми зламано безліч списів, зокрема і на загальноукраїнському Аквафорумі. (і закінчилось там все тим що активність в тамтешньому клубі Танганьїка України взагалі на цей день зійшла до 0, ніхто там зараз рибу не пропонує і не має бажання її кудись відправляти) Тобто справа не в мені і не в Вас, а в якихось загальних умовах що роблять цю справу не цікавою розвідникам. І взагалі комерційний розвід риби не цікавим..
Багато хто, з ким я спілкувався, вважає що на сьогодні в Україні взагалі майже немає людей які би цікавились саме Тангою. Особисто я так не вважаю. Ентузіасти є, і серйозні знатоки теж залишились, і нові люди починають займатись.. Просто вони втратили бажання/не мають мотивації для спілкування. А рибу закуповують в Польщі наприклад.
Старий 08.01.2020, 00:51   #48
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Cognitio rerum, ми правда в цій темі офтопимо, (див. її назву), тому відповім коротко.
На мою думку основна причина в вартості риби та її сірості (в підлітковому віці) та більшості самок і в репродуктивному. Типовий приклад - циприхроміси. Коли дружина їх побачила, то запитала як і переважна більшість : і за що тут було давати ХХХ грн? Тільки місяців через шість я зміг показати їх забарвлення... І тут було озвучено інше поширене питання: але ж то тільки три, а інші чотири і далі чому сірі?
Плюс до того ще агресивність деяких видів, особливо, якщо вони однотипні.

Востаннє редагував Roman71: 08.01.2020 о 00:53.. Причина: доповнення
Roman71 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Roman71 за цей допис:
Cognitio rerum (08.01.2020)
Старий 08.01.2020, 11:47   #49
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

Згідний, так і є! Танганьїка взагалі не для початківця. Мало того що колір сірий, ще і об'єми потребує немалі, ще і якість води має значення, якість кормів відповідно і т.д. До Танги треба що називається дорости. З тисяч початківців що заводять баночку з рибками залишаються одиниці. Виводки у більшості цихлід танги маленькі, та і ті нема куди діти. Відправляти справа марудна... Тому маємо те що маємо і ніц на то не порадиш. .. Ну то таке..
Залишається наводити особисті контакти

я Вам зараз в особисту пошту скину список видів які в мене на сьогодні є (з часом воно звичайно буде змінюватись), як ви і питали, і свій телефон (на випадок якщо будете коли у Франківську). А Ви мені напишіть що є у вас, абим знав )))
Єдине - відправкою риб я не займаюся, ліньки мені
Користувач подякував Cognitio rerum за цей допис:
Roman71 (08.01.2020)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Ужгород, Закарпаття, віддам, обміняю docasus Клуб акваріумістів Закарпаття 291 29.07.2019 12:35
Візьму/віддам, обміняю в Чернівцях rsumytus Чернівецький клуб акваріумістів 5 16.05.2014 23:30

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:18.

All rights reserved