Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Безхребетні та інша екзотика > Креветки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Креветки Види, особливості, поради по утриманню.

Відповідь

Параметри теми
Старий 01.03.2012, 16:46   #21
Natali)
Учасник

Львів, Левандівка

Дописи: 94
Подякував(ла): 581
Подякували 211 разів в 69 дописах
Репутація: 149
Типово Re: Креветка Caridina cf. cantonensis sp. "Crystal Red" ( Crystal Red Shrimp ).

Доброго дня усім акваріумістам) Не знаю чи нижче наведена інформація по утриманні креветок буде комусь корисною,сподіваюся,що так. Купила червоних і чорних кристалів більше двох місяцяів тому. Замовляла їх зі сходу України. Начитавшись перед тим, як важо їх утримувати,вирішила придбати лише по 5 шт з кожного виду.Думаю,як не приживуться,то втрата і 10 штук буде досить болісною. На продавця "вийшла" цілком випадково(не через форуми). Замовлення було досить ризикованим,оскільки не мала жодної інформації про продавця,не знала чи хтось у нього вже замовляв креветки і ,навіть, трішки переживала чи часом не авантюрист. Спокусила мене ціна на SS-клас креветки. Замовлення прийшло щонайкраще упаковане, у бонус прийшла молоденька папороть, і найголовніше,креветочки були вже досить великі, гарні,жодних прозорих ділянок!!! До того часу ,ніж прийшло замовлення, я обладнала креветочник. Старий 4-літровий з чериками продала, а купила сферичний на 25л. Насадила туди різного моху( 5 видів) та поселила хелен. Усі 10штук креветок поселила туди ж. Ніяких тестів води не робила. Кислотність води та твердість не вимірювала. Звичайна відстояна вода. Що єдине: у цей сферичний акваріум перестала давати куплене добриво,почала вносити добриво власного виробництва,оскільки надоїло платити по 70 і більше грн за 100 чи 200мл. Дубового,персикового і т.д. листя посеред зими звісно не мала. Жили мої креветочки без нього. Хоча знаю,що воно для них лакомка,точніше ,ті мікроорганізми,що живуть на опавшому листі,та дістати його не було змоги. Годувала їх різними кормами: пластівці"Тетра", таблеточки для донних риб та креветок,а недавно спробувала дати їм корм "Тетра-дискус". Здається, що він їм сподобався, тобто до їжі вони не перебірливі(принаймі,мені так здається). Через місяць після придбання креветок,я побачила,як одна з них чистила ікру і ще мені здалося,що вони значно погрубшали(круглий акваріум радянського виробництва,кришка докуплена сучасна і перероблене освітлення,але веду я до того,що саме скло акваріумне має якийсь збільшуючий ефект,тому цілком ймовірно,що я поспішила). Не знаю,можливо помилково,але я вирішила,що червоні і чорні кристали необхідно негайно розселити(читала,що в межах однієї родини вони схрещуються між собою і повертаються до дикої форми, а у кристалів дика форма,наскільки мені відомо, чорна з білим,тобто ,по моїх міркуваннях червоні кристали у мене б виродилися). Негайно у мене не вийшло. Розселила я їх 12 лютого, у 240л вирішила відселити червоні(менша баночка-креветочник лише зараз у проекті) до дискусів,що,можливо,ще одна моя помилка. Більшість води у 240л було перелито з 100-літрового,решта води відстояна, сюди ж переселені усі рослини з 100літрового(як це не парадоксально,але з чотирма великими астронотусами у мене прекрасно почували себе рослини). Коли переселяла червоні кристали,забула про ту річ,що їх потрібно адаптовувати по-трішки до іншої води. Я просто їх виловила сачком і випустила у 240літровий. У той же вечір я ще бачила червоні кристали у акваріумі. Після того вечора,мабуть, 3-4 доби креветок не було видно. Я вважала,що їх вже нема у живих) Та на днях садила новопридбані рослини і посунула трішки декорацію- замок,який мені заважав. На моє превелике щастя,я побачила своїх кристаликів!!! Всередині замку росте мох,там вони і були, швидше за все. Єдине,що мене турбує: у той день,коли відсаджувала червоні кристали,однієї червоної креветки так і не знайшла. Тоді я вирішила,що ,мабуть,вона десь згубилася між мохами,переривати які бажання у мене не було. Та досі п"ятої червоної у круглій баночці я не бачила. У круглий недавно доселила 5 червоних неонів. Знаю,що багато де напартачила)) Та як кажуть,на помилках вчаться! Чекаю Вашої критики, шановні акваріумісти)
Zeratul (27.03.2012), петя77 (01.03.2012)
Реклама
Старий 01.03.2012, 17:27   #22
TORNADO
Почесний учасник

Lemberg

Дописи: 626
Подякував(ла): 2.050
Подякували 1.315 разів в 488 дописах
Репутація: 1336
Типово Відповідь: Креветка Caridina cf. cantonensis sp. "Crystal Red" ( Crystal Red Shrimp ).

Якщо ви бажаєте утримувати кристалів, то утримуйте їх окремо від риб. Для кристалів важливі параметри води, особливо порекомендував би зважити на наявність нітратів, тобто вони повинні бути практично по нулях, а краще взагалі відсутні. Кожне переселення креветки в і нший акваріум-це стрес для неї(не рекомендую,можливий падіж). Дискус+креветка=корм для дискуса, це ж саме у випадку з неонами, на великого кристала неон претендувати навряд чи буде, але маленького кристалика ви навряд чи побачите. Для кристала потрібна стабільність.
Natali) (01.03.2012), Roman71 (01.03.2012), Taras Khmyz (01.03.2012), Xaker (19.03.2012), АшДваО (01.03.2012), Ярослав (01.03.2012)
Старий 01.03.2012, 17:47   #23
Natali)
Учасник

Львів, Левандівка

Дописи: 94
Подякував(ла): 581
Подякували 211 разів в 69 дописах
Репутація: 149
Типово

TORNADO,дякую за підказки) А з Ваші креветочки самі мешкають в акваріумі? Який саме вид креветки і в якому об"ємі?

Чорні кристали з ікрою їх можна зараз кудись переселяти?

Востаннє редагував Roman71: 01.03.2012 о 18:14.. Причина: дописи одного автора
Natali) зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2012, 18:38   #24
TORNADO
Почесний учасник

Lemberg

Дописи: 626
Подякував(ла): 2.050
Подякували 1.315 разів в 488 дописах
Репутація: 1336
Типово Відповідь: Креветка Caridina cf. cantonensis sp. "Crystal Red" ( Crystal Red Shrimp ).

Кристалів (окремо червоних окремо чорних) тримаю в 50 л. акваріумах, креветку з ікрою рухати неможна,(маю на увазі переселяти кудись інакше). Вище писав - не стресуйте креветку і все буде ок!
Natali) (01.03.2012), Міраж (04.04.2012)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:01.

All rights reserved