Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Акваріум
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Акваріум Обговорення типів, форм, розмірів, матеріалів для виготовлення, тумбочок, підставок.

Відповідь

Параметри теми
Старий 23.09.2015, 00:07   #1
andron78
Початківець
Львів

Дописи: 34
Подякував(ла): 18
Подякували 18 разів в 4 дописах
Репутація: 28
Типово Вибір акваріуму Juwel чи ТМ Apogon?

Дуже прошу допомоги форуму бо зайшов в глухий тупік. Стою перед вибором акваріуму до 200 літрів. Спочатку дуже був настроєний на Juwel rio 180 або 125, але начитався відгуків в інтернеті, що весь час горять лампи і помпи, замінники ніби тільки оригінал. Також є небагато відгуків на протікання.

Juwel
Плюси
- Хороший дизайн
- Ніби надійність самого акваріума від протікань?
- Ціна у порівнянні з ТМ Apogon

Мінуси
- Ненадійність розхідників і висока їх ціна
- Відправка у Львів перевізником

ТМ Apogon
Плюси
- вигляд самого акваріума (банки) дуже поважний, правда бачив банку значно більшого літражу
- непотрібно пересилати перевізниками (акваріуми виготовляють у Львові)

Мінуси
- не дуже сподобався дизайн та виконання кришки та нижнього бандажу (тонкий обклеєний пластик) який буде вигляд за кілька років?
- ціна в порівнянні з Juwel

Сьогодні мозок почав потроху закипати і прийшов у голову ще один варіант.
Саму банку замовити у Руслана з Краківського базару, а кришку і піддон купити природівський і доробити освітлення самому.
Плюси
- Самий дешевий варіант і можливо навіть найкращий по надійності і зносостойкості
Мінуси
- Дизайн (дружина ще не в курсі що акваріум буде десь на 200 літрів), а ще з таким виглядом думаю дома буде серйозний скандал з невідомими наслідками.
Є надія що гарні дизайни Ювеля чи Апогона трохи замаскують великий літраж акваріума. Але фіг з ним тим дизайном. Найбільше боюсь щоб акваріум не потік бо сусіди знизу щойно зробили дорогий ремонт. Тобто НАДІЙНІСТЬ самої банки для мене самий головний плюс.
Дуже надіюсь на допомогу бо потрохи втрачаю сон з тими акваріумами.
Зараз юзаю комплект ТМ Природа на 54 літра з доробленим освітленням дві лампи led 6500к під е14 патрон, світло доробляв особисто, решту все влаштовує звісно крім малого літражу.

Востаннє редагував andron78: 23.09.2015 о 00:15..
andron78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 23.09.2015, 00:25   #2
andron78
Початківець
Львів

Типово Відповідь: Вибір акваріуму Juwel чи ТМ Apogon?

Моя теперішня господарка
Долучені зображення
Тип файлу: jpg image.jpg (249,2 КБ, 105 переглядів)
3 користувачів подякували andron78:
Bazilio (23.09.2015), Romar (23.09.2015), Нічна Лють (23.09.2015)
Старий 23.09.2015, 01:12   #3
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 871
Подякував(ла): 1.169
Подякували 2.111 разів в 564 дописах
Репутація: 2133

Акваріуміст року 

andron78, Визначіться спочатку, що то маєбути, який тип аквпріуму. ящо питяння грошей не стоїть, то розгляньте ще навісний світильник, з ним акваріуми презентабельніше виглядають. Крім протікання банки може ще бути протікання зовнішнього фільтра. До вибору того гаджета теж треба серйозно підходити.
Старий 23.09.2015, 01:26   #4
andron78
Початківець
Львів

Цитата:
Допис від Володя К. Переглянути допис
andron78, Визначіться спочатку, що то маєбути, який тип аквпріуму. ящо питяння грошей не стоїть, то розгляньте ще навісний світильник, з ним акваріуми презентабельніше виглядають. Крім протікання банки може ще бути протікання зовнішнього фільтра. До вибору того гаджета теж треба серйозно підходити.
Питання грошей звичайно що стоїть, але акваріум така річ що купляється не на один день чи рік, тому хочу купити хорошу річ. В акваріумі будуть невибагливі риби і рослини бо немає можливості приділяти багато часу цій справі. Рибки будуть неони, трошки коридорасів, дуже сподобались апістограми. Фільтр буде внутрішній, в ювелях хвалять штатний, якщо його регулярно чистити. Щотижнева підміна води і прибирання в мене присутні обов'язково.

Востаннє редагував andron78: 23.09.2015 о 01:27..
Старий 23.09.2015, 01:38   #5
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 871
Подякував(ла): 1.169
Подякували 2.111 разів в 564 дописах
Репутація: 2133

Акваріуміст року 

То ви вже визначились, буде juwel? Якщо бракує часу доглядати за акваріумом, то рекомендую всеж таки розглянути зовнішній фільтр. Бо навіть з невибагливими рослинами і рибами будете днювати і ночувати біля акваріума. Якщо на початках не подбаєте про ввдповідне обладнання (фільтр, світло, і тд). То моя думка!

Востаннє редагував Володя К.: 23.09.2015 о 01:39.. Причина: Орфографія
Володя К. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Володя К. за цей допис:
andron78 (23.09.2015)
Старий 23.09.2015, 01:51   #6
andron78
Початківець
Львів

Цитата:
Допис від Володя К. Переглянути допис
То ви вже визначились, буде juwel? Якщо бракує часу доглядати за акваріумом, то рекомендую всеж таки розглянути зовнішній фільтр. Бо навіть з невибагливими рослинами і рибами будете днювати і ночувати біля акваріума. Якщо на початках не подбаєте про ввдповідне обладнання (фільтр, світло, і тд). То моя думка!
Ще не визначився зовсім. Щось начитався забагато інформацї в інтернеті. Років десять назад було простіше, пішов в магазин і купив те, що продавець тобі впарив. Про ювелі пишуть що останнім часом дуже впала якість. Щось не дуже хочеться кожен місяць чи два докупляти лампи ціна яких більше 300 грн чи помпи більше тисячі грн і невідомо як з якістю самого акваріума. Щось не може бути щоб економили тільки на компонентах а акваріум робили на роки, чи може це підробки? А можливо це через транспортування. В нашій країні весь імпорт ввозиться на чорну (акваріуми горою в одній машині) а коробки і решту в іншій а потім збирають ногами пияки в якомусь сараї?
На рахунок фільтра подумаю але поки даю раду з внутрішнім, перший акваріум був на 20 літрів один рік, зараз 54 літра вже сьомий місяць від запуску. Регулярно прибираю, стараюсь риб не перегодовувати, рослини ростуть майже кожний тиждень мінімально прополую, перенаселення ніби немає і поки все нормально.

Востаннє редагував andron78: 23.09.2015 о 01:55..
Старий 23.09.2015, 12:24   #7
goldberg
Активний учасник

Львів(Сихів)

Дописи: 294
Подякував(ла): 286
Подякували 332 разів в 128 дописах
Репутація: 342

нажаль акваріума від "Апогона" не маю, можу розказати за Ювель 125л. Перший рік використовувався як прісноводний, трохи більше року використовується як морський.

що сподобалося-
аква- тут без нарікань, шви всі рівну, дефектів скла немає.
кришка- кришка приклеєна до акви,немає ребер жорсткості лише одна поперечна стяжка, дуже зручно обслуговувати боки піднімаються, балку можна сувати перід-зад, висока якість пластика, за 2 роки нічого не облізло не потріскало і не деформувалося.
світло- за два роки нічого не згоріло, поміняв комплект ламп, коли перейшов на море, попередні лампи робочі і візуально без дефектів.
обладнання (фільтр)- працює 3 рік нонстопом, без нарікань, щотижня промивка губок із заміною синтепона ( вугілля чи антифос, заміна по потребі), промивка ротора і внутрішня сифонка раз в місяць.
нагрівач робочий.
тумба- висока якість ДСП сторонній запах відсутній взагалі, як і в кожного акваріуміста були проливи води при підмінах, нічо не розбухло, не відклеїлось.

що не сподобалось-
кришка- бокові "лапухи" і верхня частина світлової балки- пластик з фактурою, пил, осад від води влазить в ті дрібні ямочки і вимити то все трохи проблематично, особливо від морської солі.
І НАКЛЕЙКИ , краще їх одразу віддерти, що непросто, за рік самі облазять ,дубіють , дрібні клапці падають у воду і "літають" по акві.

світло- дві лампи то замало і бокове розміщення самих ламп не зовсім вдале, можна доколхозити ще по дві з боків, приклади є в неті, не колхозив, поставив підвісний світильник. Відбивачі з часом покриваються накипом а кліпси за рік дубіють і тріскаюься, міняєте лампи, міняйте і відбивачі. Дивно чому ювель не ставить в комплекті таймери на світло і немає якихось розеток в тумбі
Баласт на 125л (80см довжина акви, лампи 2х28Вт) тільки від Ювеля. Мій поки робочий, світив 2 роки щодня по 10год.
тумба- якщо вже шукати до чого доколупатися, то - верхні болти від ручок попадають на торець полички, щоб не було "бабахання" приклеїв в це місце гумовий ущільнювач від дверей. Не зовсім зрозумів логіки робити низ опори тумби меншим від верху. В кого малі діти "ходять пішки під стіл" то гулі на голові від кута тумби точно будуть.
goldberg зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували goldberg:
andron78 (23.09.2015), MotaMota (23.09.2015)
Старий 23.09.2015, 12:36   #8
MotaMota
Учасник

Львів

Дописи: 199
Подякував(ла): 207
Подякували 242 разів в 79 дописах
Репутація: 313

Цитата:
Допис від andron78 Переглянути допис
Сьогодні мозок почав потроху закипати і прийшов у голову ще один варіант.
Саму банку замовити у Руслана з Краківського базару, а кришку і піддон купити природівський і доробити освітлення самому.
Плюси
- Самий дешевий варіант і можливо навіть найкращий по надійності і зносостойкості
Мінуси
- Дизайн (дружина ще не в курсі що акваріум буде десь на 200 літрів), а ще з таким виглядом думаю дома буде серйозний скандал з невідомими наслідками.
А можна отут детальніше. Сам думаю на апгрейдом до 450 літрів. Ціну "природи" знаю, ціну Назара також Так от, ціна питання у Руслана на Краківському??? Ну хоча б для порівняння відносно "природи". Та й було б класно почути відгуки про банки які у нього бралися.
Старий 23.09.2015, 12:49   #9
andron78
Початківець
Львів

Типово

Цитата:
Допис від goldberg Переглянути допис
нажаль акваріума від "Апогона" не маю, можу розказати за Ювель 125л. Перший рік використовувався як прісноводний, трохи більше року використовується як морський.

що сподобалося-
аква- тут без нарікань, шви всі рівну, дефектів скла немає.
кришка- кришка приклеєна до акви,немає ребер жорсткості лише одна поперечна стяжка, дуже зручно обслуговувати боки піднімаються, балку можна сувати перід-зад, висока якість пластика, за 2 роки нічого не облізло не потріскало і не деформувалося.
світло- за два роки нічого не згоріло, поміняв комплект ламп, коли перейшов на море, попередні лампи робочі і візуально без дефектів.
обладнання (фільтр)- працює 3 рік нонстопом, без нарікань, щотижня промивка губок із заміною синтепона ( вугілля чи антифос, заміна по потребі), промивка ротора і внутрішня сифонка раз в місяць.
нагрівач робочий.
тумба- висока якість ДСП сторонній запах відсутній взагалі, як і в кожного акваріуміста були проливи води при підмінах, нічо не розбухло, не відклеїлось.

що не сподобалось-
кришка- бокові "лапухи" і верхня частина світлової балки- пластик з фактурою, пил, осад від води влазить в ті дрібні ямочки і вимити то все трохи проблематично, особливо від морської солі.
І НАКЛЕЙКИ , краще їх одразу віддерти, що непросто, за рік самі облазять ,дубіють , дрібні клапці падають у воду і "літають" по акві.

світло- дві лампи то замало і бокове розміщення самих ламп не зовсім вдале, можна доколхозити ще по дві з боків, приклади є в неті, не колхозив, поставив підвісний світильник. Відбивачі з часом покриваються накипом а кліпси за рік дубіють і тріскаюься, міняєте лампи, міняйте і відбивачі. Дивно чому ювель не ставить в комплекті таймери на світло і немає якихось розеток в тумбі
Баласт на 125л (80см довжина акви, лампи 2х28Вт) тільки від Ювеля. Мій поки робочий, світив 2 роки щодня по 10год.
тумба- якщо вже шукати до чого доколупатися, то - верхні болти від ручок попадають на торець полички, щоб не було "бабахання" приклеїв в це місце гумовий ущільнювач від дверей. Не зовсім зрозумів логіки робити низ опори тумби меншим від верху. В кого малі діти "ходять пішки під стіл" то гулі на голові від кута тумби точно будуть.
Дуже дякую за потрачений на мене час і таку розгорнуту відповідь. Ну тоді +1 за JUWEL.

Цитата:
Допис від MotaMota Переглянути допис
А можна отут детальніше. Сам думаю на апгрейдом до 450 літрів. Ціну "природи" знаю, ціну Назара також Так от, ціна питання у Руслана на Краківському??? Ну хоча б для порівняння відносно "природи". Та й було б класно почути відгуки про банки які у нього бралися.
Руслан нарахував 1900грн за 200 літрів 100x40x50. Правда я не уточнив з якого скла. Відгуків про Руслана чи Апогон не знайшов крім цього форуму.

Востаннє редагував Bobus: 23.09.2015 о 13:14.. Причина: дописи одного автора
Старий 23.09.2015, 13:07   #10
goldberg
Активний учасник

Львів(Сихів)

Дописи: 294
Подякував(ла): 286
Подякували 332 разів в 128 дописах
Репутація: 342

не знаю хто такий Руслан і на Краківському не був вже років з 10 але почитайте ще мою тему про "псевдоJuwel",
там тоже спочатку думали ,що то "Апогон", і а потім Апогон передав через адміна, що то не "Апогон"

goldberg зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Apogon, з Днем народження!!! Охват Марьян Вітаємо 7 29.07.2013 09:41
Вибір світильника для акваріуму 110 л Ромко Освітлення 17 23.02.2013 12:31
apogon, з Днем Народження !!! Охват Марьян Вітаємо 4 27.07.2011 09:25

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:19.

All rights reserved