Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Фільтри, компресори, нагрівачі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Фільтри, компресори, нагрівачі Дискусії по даному устаткуванню, поради, рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий 23.12.2011, 06:29   #1
Юліко
Активний учасник

Львів - Ужгород

Дописи: 289
Подякував(ла): 941
Подякували 769 разів в 192 дописах
Репутація: 682
Типово Чим краще наповнити біофільтр? Чи варто перетворювати його у фітофільтр?

Шановне паньство, поділіться інформацією, хто чим наповнив свої біофільтри?
В моєму акваріумі Jebo r390 в задній секції кришки вбудований біофільтр, що являє собою дві корзинки наповнені паролоном і якимись білими кусочками трубочок (можливо це кераміка). Принцип фільтрації полягає в тому, що вода поступає по флейті, а з неї попадає у вищезгадані корзинки і через них протікає в акваріум вже чистою. Хоча рибок планується заселяти і небагато, але все ж якось доповнити цю примітивну систему чимось ефективним дуже хотілося б. Побачила цікаву ідеєю перетворення біофільтра у фітофільтр. Проте, не зустрічала ніде в інтернеті якоїсь інструкції як це втілити у життя саме для моєї моделі.

Востаннє редагував Юліко: 23.12.2011 о 06:30..
Юліко зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 23.12.2011, 08:00   #2
StarSamurai
Активний учасник

Львів Левандівка Повітряна 126

Дописи: 320
Подякував(ла): 347
Подякували 635 разів в 200 дописах
Репутація: 645
Типово Відповідь: Чим краще наповнити біофільтр? Чи варто перетворювати його у фітофільтр?

По перше якщо у вас будуть рослинки в акваріумі тоді нащо вам фіто фільтрю.
По друге якщо буде не багато рибок тоді вимоги до фільтра зменшуються.
По трете якщо вам дуже хочеться щось доробити в тих відділах то доставте туди мішечки з субстрактами.
По четверте не морочте собі голову запустіть акваріум заселіть рибок а тоді з часом робіть тести води і дивіться що вам потрібно доробляти з фільтром.
Юліко (23.12.2011)
Старий 23.12.2011, 08:19   #3
Юліко
Активний учасник

Львів - Ужгород

Типово Відповідь: Чим краще наповнити біофільтр? Чи варто перетворювати його у фітофільтр?

Дякую. А що це можуть бути за субстрати? Просто я хочу заселити туди вибагливих рамірезок і експерементувати чи вони витримають чи ні не хочу. Тести, я сумніваюся що знайду зараз В Ужгороді((( Тут з всяким таким глухо...

Востаннє редагував Юліко: 23.12.2011 о 08:28..
Старий 23.12.2011, 08:28   #4
StarSamurai
Активний учасник

А це ви побачите за результатами тестів, що вам потрібно прибрати з води, чи це фосфати чи нітрати чи щось інше, але я сумніваюсь що це вам буде потрібно. Оскільки рослинок ви плануєте багато, рибки рамірезі не великі а об'єм пристойний для них тому якщо не буде перенаселення і вчасна підміна води і сифонка ґрунту і звісно не перегодовування то буде вам щастя. А на рахунок рамірезі дам вам таку пораду, колись тримав їх. Придбайте собі їх на краківському, все рівно таких плавників і кольорів як на фото з нету не буде це все фотошоп, барвники і лампи. А рибка повинна вас тішити своєю особистістю а не штучним кольором.
Юліко (23.12.2011)
Старий 23.12.2011, 08:30   #5
Юліко
Активний учасник

Львів - Ужгород

Ух, класно Ви сказали! Дякую

Як Ви думаєте, три пари буде нормально для мого акваріуму чи можна і більше?

Востаннє редагував Юліко: 23.12.2011 о 08:32..
Старий 23.12.2011, 08:50   #6
StarSamurai
Активний учасник

Я думаю ви це читали 4 пост там все написано http://aquaforum.lviv.ua/forum/showt...B3%F0%E5%E7%B3
А від себе добавлю рамірезка це цихліда і вона територіальна загальний об'єм їм не так важливий їм важливіше площа дна і схованки. Створіть їм явно виражена місце для кожної пари таку собі столицю для кожної території на рахунок кількості пар тут ситуація така в вас площа дна позволить 10 рибок тобто 5 пар але це все відносне. Порада вам така купіть собі 15-20 рибок малих розмірів АЛЕ У РІЗНИХ ПРОДАВЦІВ по 5-10 штук у кожного тільки щоб усі одного розміру заселіть їх а далі з часом вони сформують пари поділять територію, а ті що будуть зайві продасте на форумі обміняєте, віддасте в добрі руки. а так успіху вам з вашими акваріумом. А забув порадитесь у спеціалістів на рахунок світла 60 ват на 190 літрів трохи замало (хоча може ви це вже і зробили)
Юліко (23.12.2011)
Старий 23.12.2011, 09:19   #7
Юліко
Активний учасник

Львів - Ужгород

StarSamurai, відчуваю розуміння з Вашого боку, це найприємніше. Щодо посту, то я його не знаходила раніше, зараз беруся за читанку.
Я собі власне так і уявляла, що це має бути в мене ціле місто підводне..напевно доведеться назбирати в горах плоских каменів і склеїти таким чином щоб були шпаринки..Але от був сумнів чи зробити це як "гуртожиток", тобто єдиною будівлею, чи кожній парочці окреме гніздечко, ну тобто щоб вони були автономні... Але якщо я Вас правильно зрозуміла, то краще другий варіант.
З освітленням я вирішила, що просто поміняю одну лампу Т8 на Т5. Може з часом якось перероблю той фільтр на лампи, а фільтр куплю каністровий (ну це я так на майбутнє, коли вже цей зламається)

Цікаву Ви мені пораду дали і щодо покупки рибок, щоб побільше і в різних продавців. Я так розумію, що це для того щоб я дуже не плакала, коли чиїсь неприживуться. Але чи не будуть вони обривати один одному хвости, коли їх буде аж 20? Бо маю вдома маленького синочка, а він це все дуже близько бере до серця.
Дякую Вам, що знайшли час і дали корисні поради!
Старий 23.12.2011, 09:37   #8
StarSamurai
Активний учасник

Цитата:
Допис від Юліко Переглянути допис
Я так розумію, що це для того щоб я дуже не плакала, коли чиїсь неприживуться.
Навіть про таке не думайте приживуться усі а чому так багато ви все знайдете в тому пості який я вам дав Успіхів вам
Юліко (23.12.2011)
Старий 23.12.2011, 09:43   #9
Юліко
Активний учасник

Львів - Ужгород

Дякую! І вам теж бажаю успіхів!
StarSamurai (23.12.2011)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
яке добриво краще ? none Добрива 8 15.05.2017 16:05
Біофільтр в кришці акваріума Bobus Фільтри, компресори, нагрівачі 38 05.07.2012 09:52
Внутрішний біофільтр Aqua Medic Rio 300 navy Фільтри, компресори, нагрівачі 7 23.06.2009 16:24
Що таке нерест, які його ознаки ? nazar001 Для початківців на форумі 5 14.06.2009 01:23
"Вирощування" та продаж анциструсів - чи варто!? Сихівчанин Балачки 5 14.10.2008 19:30

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:23.

All rights reserved