Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Відповідь

Параметри теми
Старий 29.11.2012, 11:31   #1
Diana
Початківець

Львів

Дописи: 15
Подякував(ла): 0
Подякували 5 разів в 3 дописах
Репутація: 15
Confused Нужна помощь-туман в воде

Всем добрый день!
Две недели назад был запущен аквариум-200л.С самого начала был в воде туман,подумала,что плохо промыла грунт(кварц белый,крупный).Промывала его под проточной водой,потом лежал несколько часов в воде,потом опять под проточной водой была промывка,но...когда засыпала в акву,уложила весь декор(его тоже мыла под проточной водой) и начала заливать воду,то вода сразу начала поднимать из грунта белую пелену,я подумала,что фильтр все прочистит.Через пару дней вода вроде посветлела немного,но все же туман держался и я по совету продавца зоомагазина добавила Tetra Aqua Safe 100мл и Tetra Bactozym 2 капсулы.Вода стала еще мутнее(меня предупреждали,что такое может быть),на следующий день она посветлела(стала немножко прозрачней).
Я от радости запустила парочку ауратусов(прошло 1,5 недели) и докупила еще 2 камня.Когда укладывала камни,решила пол ведра воды слить и залить новую,но при этом я почистила изнутри стекло(мысль незаметно подкралась,что стекла могут быть в налете,поэтому в моих глазах нет резкости).Забыла,когда укладывала камни,как настоящая блондинка,я не устояла и начала менять дизайн аквы(ауратусы мне в этом очень старанно помогали,плавали за руками и пытались постоянно меня стукнуть своей "мордой").
И вот,долгожданный момент...все поставленно,все подключенно,я со своей собачкой(как же дама и без собачки) включаем свет,садимся напротив нашего "живого" телевизора и...о,ужас...вода еще в большем тумане прежнего.Вопрос:что я не так сделала и как это исправить(идеальным вариантом было бы чем быстрее,тем лучше,так как в течении 2-х дней должны привезти новых "жильцов",а их дом не пригоден к заселению).
И еще одна головная боль...рыбкам в такой акве можно находится или лучше пересадить?
С нетерпением буду ждать советов...я же только учусьтак хочется иметь кусочек хотя и псевдо,но всетаки моря
Diana зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 29.11.2012, 12:17   #2
kinolog
Учасник

Львів

Дописи: 156
Подякував(ла): 438
Подякували 132 разів в 54 дописах
Репутація: 143
Типово Відповідь: Нужна помощь-туман в воде

виключіть світло на 2-3 дня і буде все добре.Рибам нічого не буде.
kinolog зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2012, 12:33   #3
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.811
Подякував(ла): 3.574
Подякували 15.147 разів в 4.004 дописах
Репутація: 15336

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Наскільки я зрозумів - то акваріум без рослин для малавійців ? Тому раджу зачекати порад від форумчан, котрі тримають малаві.
Старий 29.11.2012, 12:41   #4
Diana
Початківець

Львів

Дякую,за швидку відповідь,скористаюсь порадою
Але виникає питання:чому утворюється такий туман,від чого і що дає неосвітлювання аквиВибачте за таку цікавість,але хочеться знати всі нюанси на майбутнєХочу зробити цихлідник і тому так переживающоб рибкам було добре і щоб око раділо від красоти.
А світло до речі не так і багато включала,десь годинку зранку і 2-3 год. ввечері.
Тепер зроблю "тьомную"
Старий 29.11.2012, 12:45   #5
Diana
Початківець

Львів

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
Наскільки я зрозумів - то акваріум без рослин для малавійців ? Тому раджу зачекати порад від форумчан, котрі тримають малаві.
так,звичайно зачекаю,але думаю,що повне вимкнення світла не зашкодить поки,що одній парі риб
Старий 29.11.2012, 12:48   #6
Vasia1985
Почесний учасник

м.Дрогобич

Дописи: 730
Подякував(ла): 2.600
Подякували 2.788 разів в 580 дописах
Репутація: 2801

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Можливо фільтр заслабкий або губка крупнопориста і неможе нормально прочисти воду від пилі з грунту.
І ще одне,при запуску акваріума,при додаваннні у воду бактерій(для біобалансу акви)-відбувається помутніння води,яке проходить за декілька днів.Ось чому радять спочатку,при запуску акваріума,почикати тиждень-другий,щоб усе внормувалось,а вже аж тоді запускати риб.
Vasia1985 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Vasia1985 за цей допис:
Roman71 (29.11.2012)
Старий 29.11.2012, 12:49   #7
kinolog
Учасник

Львів

Дописи: 156
Подякував(ла): 438
Подякували 132 разів в 54 дописах
Репутація: 143

Думаю бактеріальна вспишка бо аквас ще молодий.
kinolog зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2012, 13:09   #8
Diana
Початківець

Львів

Типово

Цитата:
Допис від Vasia1985 Переглянути допис
Можливо фільтр заслабкий або губка крупнопориста і неможе нормально прочисти воду від пилі з грунту.
І ще одне,при запуску акваріума,при додаваннні у воду бактерій(для біобалансу акви)-відбувається помутніння води,яке проходить за декілька днів.Ось чому радять спочатку,при запуску акваріума,почикати тиждень-другий,щоб усе внормувалось,а вже аж тоді запускати риб.
Фільтр стоїть Aquael Fan 3 plus,написано проганяє 120-700 л/г,губка...не знаю,яка вважається крупнопористою(не мала порівняння з іншими),а рибок після додавання бактерій запустила через тиждень-це зарановідсадити їх?

Цитата:
Допис від kinolog Переглянути допис
Думаю бактеріальна вспишка бо аквас ще молодий.
я також багато читала про це в ін-ті(зачитавшись,тому і писала перше повідомлення на російській мові)...але мене збентежило,що вода знову помутніла після мого втручання в дизайн

Востаннє редагував Roman71: 29.11.2012 о 13:19.. Причина: дописи одного автора
Користувач подякував Diana за цей допис:
Vasia1985 (29.11.2012)
Старий 29.11.2012, 13:33   #9
Vasia1985
Почесний учасник

м.Дрогобич

Дописи: 730
Подякував(ла): 2.600
Подякували 2.788 разів в 580 дописах
Репутація: 2801

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Подивіться,чи стоїть регулятор потоку води на максимумі,якщо ні то відрегулюйте на мах.,щоб скоріше проганяв воду через губку.І не робіть ніякої підміни води пронягом двох тижднів,щоб опять не відбулося помутніння води(бактеріаль вспишка).Нехай все внормується.
Ну і основне не панікувати,на все свій час

Востаннє редагував Vasia1985: 29.11.2012 о 13:34.. Причина: помилки
Vasia1985 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Vasia1985 за цей допис:
Сергій 73 (29.11.2012)
Старий 29.11.2012, 13:43   #10
Diana
Початківець

Львів

Цитата:
Допис від Vasia1985 Переглянути допис
Подивіться,чи стоїть регулятор потоку води на максимумі,якщо ні то відрегулюйте на мах.,щоб скоріше проганяв воду через губку.І не робіть ніякої підміни води пронягом двох тижднів,щоб опять не відбулося помутніння води(бактеріаль вспишка).Нехай все внормується.
Ну і основне не панікувати,на все свій час
регулятор відразу поставила на максимум,підміну не робити-зрозуміла,а паніки я не роблю,я ж початківець і хочу все знати,де я помиляюсь і що роблю не так,хочу щоб моїм рибкам жилось,як в раю
Дякую за поради і можна на "ти" (це до всіх таке прохання)
хотіла загрузити фото,але ще не розібралась де і як тут загружати
3 користувачів подякували Diana:
kinolog (29.11.2012), Roman71 (30.05.2014), Vasia1985 (29.11.2012)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Искуственный туман своими руками. Doc-tor Палюдаріум 5 13.05.2018 20:38
О воде для моря и не только. Doc-tor Устаткування для морського акваріуму 10 30.11.2011 18:11
муть в воде, рыбы задыхаются. drew Хвороби риб та їх лікування 15 10.08.2010 08:14
Нужна помощь ))))))))))) в опознании. Jararaka Балачки 7 06.07.2009 21:39

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:56.

All rights reserved