Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Акваріум
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Акваріум Обговорення типів, форм, розмірів, матеріалів для виготовлення, тумбочок, підставок.

Відповідь

Параметри теми
Старий 25.01.2018, 13:06   #11
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.909
Подякував(ла): 3.599
Подякували 15.353 разів в 4.075 дописах
Репутація: 15542

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Обезшумлення тумби.

Не думаю, що зміна товщини чи типу шумоізоляції щось суттєво змінить. Скоріше все це відбувається із-за передачі вібрації помпи на саму тумбу. Зробіть фото тумби всередині.
А потужність ... певний час стояв у тій тумбі 406, різниці в шумі не помітив.
Bomchyk (25.01.2018)
Реклама
Старий 25.01.2018, 13:51   #12
Bomchyk
Учасник

м. Львів, Наукова

Дописи: 113
Подякував(ла): 138
Подякували 163 разів в 60 дописах
Репутація: 174

найшов на телефоні оці дві фотографії , ввечері постараюсь зробити ще .. моя думка замало місця в тумбі.. все в притик. Треба іншу робити простору, обклеювати оббивати її чимось зсередини, ставити піддон такий як у вас під фільтр і тоді можливо буде тихо.. і то сумніви беруть
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (225,3 КБ, 36 переглядів)
Тип файлу: jpg 2.jpg (66,5 КБ, 43 переглядів)
Bomchyk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2018, 14:20   #13
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.909
Подякував(ла): 3.599
Подякували 15.353 разів в 4.075 дописах
Репутація: 15542

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Той піддон для зручності. Коли мені треба витягнути фільтр, то я витягую його разом з піддоном. Крім того фільтр зминав той мій ізолон своєю вагою (ніжки продавлювали)а площа піддону суттєво більша, тому вібрація передається набагато слабше.
Схоже, що до корпусу фільтра у вас торкається купа всього. Я би спробував тимчасово залишити лише фільтр , під нього покласти ще кусок ізоляції і перевірити чи не стане тихіше. І в залежності від результату вирішувати, що робити далі.
Старий 25.01.2018, 14:28   #14
Bomchyk
Учасник

м. Львів, Наукова

робив так.. лишав його самого, по середині простору тумби ставив (точно не торкався корпусом нічого) і було однаково. Правда не ставив під нього піддон..

Востаннє редагував Bomchyk: 25.01.2018 о 14:29..
Старий 25.01.2018, 16:38   #15
ysfox
Учасник

Львів, район В. Великого

Дописи: 166
Подякував(ла): 494
Подякували 297 разів в 101 дописах
Репутація: 310

Аквафото 

Поділюсь своїми спостереженнями. У мене така ж тумба під аквою, але я в одній тумбі розмістив лише фільтр, а в іншу поставив систему СО2 і всі інші примочки. Вам думаю теж так варто зробити, усунете додаткове дрижання системи і фільтру, подовжувач теж за тумбу викиньте, або поставте де стоятиме СО2.
В тумбі де фільтр під ним стоїть підкладка з твердого каучуку (така як бігові доріжки навколо футбольних полів), на якій стояв фільтр, а побокам позапихав купу поролону, каріматів, навіть спеціального поролону для шумопоглинання в музичних кімнатах. Шуму стало набагато меньше але все одно весь не усунув. Але от сьогодні дещо побачив. Коли позабирав весь поролон і все інше що доторкалось до фільтру + під фільтр поставив бутерброд з - перший шар каучук, далі на ньому вспінений пвх, далі дошка на якій гумові підкладки на яких стоїть фільтр. І побачив що після цього шланги перестали вібрувати і шум ще більше стих. Таке враження що чим більше напхаєш шумоізоляції тим вона сама починає вібрувати до стінок тумби... треба щоб ізоляція була лише на стінках і не торкалась фільтра, а сам фільтр стояв на такому бутерброді який повністю погасить вібрацію. Хоча все одно лишається шум який йде через перемішування води в фільтрі і його усунеш лише потовщенням ізоляції на стінках тумби і то не просто товсіший матеріал а різного типу як бутерброд, щоб звукові хвилі відбивались, заломлювались і поглинались, але це не можливо досягнути у таких розмірах тумби як у нас . От і усе . Треба було робити тумбу повністю закритою з двома великими відсіками замість тих декоративних поличок по середині. Думаю з часом саме так перекртити собі тумбу, але перед тим її треба буде усилити.

Востаннє редагував ysfox: 25.01.2018 о 16:43..
ysfox зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували ysfox:
Bomchyk (25.01.2018), Хелена (26.01.2018)
Старий 25.01.2018, 17:02   #16
Bomchyk
Учасник

м. Львів, Наукова

ysfox, та я власне і таку тумбу хочу )) навіть тему тут створював хто порадить де можна зробити аля ADA. Нажаль коли замовляв акву і тумбу, а це було років 5 тому назад про це не подумав буду на вихідних експерементувати.. я балон давно б переніс в іншу секцію але там треба дирку сверлити )))
Старий 25.01.2018, 17:23   #17
ysfox
Учасник

Львів, район В. Великого

Аквафото 

Цитата:
Допис від Bomchyk Переглянути допис
я балон давно б переніс в іншу секцію але там треба дирку сверлити )))
Так в чому проблема))). Я зробив лише маленьку дірку свердлом через яку витягнув шланг подачі СО2 і шнур живлення. Тільки одна порада - як будете свердлити з зовнішньої сторони тумби підставте брусок деревяний і добре притисніть, так коли просвердлите то не відібється ламінована обшивка тумби і дірка буде акуратною і непомітною .
Користувач подякував ysfox за цей допис:
Bomchyk (25.01.2018)
Старий 25.01.2018, 20:33   #18
Охват Марьян
Засновник форуму

Львівська обл.

Дописи: 9.206
Подякував(ла): 5.656
Подякували 32.402 разів в 6.831 дописах
Репутація: 33391

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від ysfox Переглянути допис
Треба було робити тумбу повністю закритою
Слід пам'ятати, що обладнання має працювати в нормальних умовах. Коли у тумбочці постійно тепло, то обладнання швидше виходить з ладу
Старий 25.01.2018, 22:34   #19
ysfox
Учасник

Львів, район В. Великого

Аквафото 

Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
Слід пам'ятати, що обладнання має працювати в нормальних умовах. Коли у тумбочці постійно тепло, то обладнання швидше виходить з ладу
Малось на увазі що не робити посередині відкритих поличок, а зробити просто два окремих великих відсіки з дверками. Де б можна було зробити нормальну звукоізоляцію. А умови для нормальної роботи приладів ніхто не відміняв . Просто ці нормальні умови легше зробити в тумбочці яка буде на 40% більшою .

Востаннє редагував ysfox: 25.01.2018 о 22:43..
Користувач подякував ysfox за цей допис:
Bomchyk (26.01.2018)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Каркас для акваріумної тумби pozhar Акваріум 166 23.12.2015 22:56
Креслення тумби під акваріум 90X45, 180 л Myroslav Акваріум 2 31.03.2015 19:37

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:21.

All rights reserved