Назад   Львівський форум акваріумістів > Акваріумні/терраріумні клуби та інтернет-ресурси > Львівський клуб акваріумістів
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Львівський клуб акваріумістів Зустрічі, обговорення, новини, події.....

Відповідь

Параметри теми
Старий 30.10.2017, 18:58   #411
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.212
Подякував(ла): 5.680
Подякували 32.553 разів в 6.889 дописах
Репутація: 33522

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Типово Відповідь: Львівський клуб акваріумістів (обговорення)

На жаль, немає змоги бути присутнім на зборах клубу, але... хотілось би знати, що там відбувається в клубі, окрім пункту "інше". Дуже мене критикували, що погано працюю і ніц не виставляю зі зборів клубу, обіцяли, як зміниться керівництво, то буде все прозоро і публічно публікуватись, будуть змінені статути, перереєстрація, внески будуть, членські квитки, знижки у магазинах... тощо. Півроку !

Є тема тут на форумі, на столичному форумі, група у фейсбуці та месенджері... тишина всюди. Хтось щось десь знає, домовляється в колуарах і щось десь робиться. І тільки заклики - "приходьте та вступайте !". Перепрошую, куди вступати? Що за півроку зробилось, що сталось, що змінилось, що покращилось, хоч одна фото зі зборів чи звіт, що ми зробили вже те і те і продовжуємо те і те...

Сьогодні п. Віталій написав, що члени клубу про все знають. Я наприклад, ніц не знаю... телефонував, ще до двох людей, які приймали активну участь у становлені клубу і готові працювати - теж ніц не знають
Старий 24.12.2017, 14:59   #412
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.788
Подякував(ла): 3.595
Подякували 15.298 разів в 4.105 дописах
Репутація: 15483

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від ksw1 Переглянути допис
Проблеми Львівського клубу акваріумістів (надалі ЛКА) стосуються тільки зареєстрованих членів ЛКА, і вирішуватись вони повинні тільки ними.
Цитата:
Допис від ksw1 Переглянути допис
інакше у користувачів Львівського форуму акваріумістів (ЛФА) може скластися хибне враження про нездорову атмосферу всередині ЛКА, а це не так. Їм це не потрібно. Їм достатньо загальної інформації про діяльність клубу.
я не хотів реагувати на цей допис відразу, почекав півроку.

Де та загальна інформація ?

Ой, перепрошую, забув про "інформаційний вісник " :
Цитата:
Допис від mavr Переглянути допис
Приходьте і будемо разом працювати в клубі ЛКА.
нагадалося :" Вступайте в комсомол - передовий загін радянської молоді !"
Бо нарешті з'явився вже справжній клуб, а не то чорти- що, котре було раніше.
Якби попереднє керівництво палки в колеса не вставляло, то зараз би ..

Я чемно прочитав Статут, і зрозумів ,що у випадку членства буду зобов'язаний
Цитата:
4.5.2. виконувати рішення керівних органів Організації;
тобто правління, адже
Цитата:
5.11. Правління Організації є керівним органом Організації на період між Загальними Зборами,
Отже "погризся" з правлінням, значить не виконуєш вимог Статуту ?
Не треба на то відповідати, хоча ігнор керівництвом ЛКА запитань поставлених на форумі і так є нормою .

Краще дайте відповідь на це:
Цитата:
Відкриття експозиції плануємо на 25.12.2017 р
можна приходити подивитись на відкриття ? Якраз вихідний. Чи то тільки членів ЛКА стосувалось ?
Старий 25.12.2017, 10:49   #413
Охват Марьян
Засновник форуму

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
Де та загальна інформація ?
Богдане, не можна критикувати нове правління, воно ще навіть рік не править. Я впевнений , що вся інформація чемно підшивається у окрему папку разом з кожним протоколом зборів.

Цитата:
Отже "погризся" з правлінням
Можна попросити пробачення пляшкою відкупитися, бо там всі багато пють
Я вам скажу більше, до мене дійшла інформація, що нове керівництво якось умудрилось викинути з клубу засновників не зважаючи на колосальний вклад, який вони зробили для акваріумістики на теренах України.
Старий 26.12.2017, 10:47   #414
Сихівчанин
Активний учасник

Львів

Дописи: 321
Подякував(ла): 1.052
Подякували 1.224 разів в 267 дописах
Репутація: 1380

Меценат Аквафото 

Ні, Мар'яне, станом на 26.12.2017р., засновниками ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ АКВАРІУМІСТІВ"
(код ЄДРПОУ 37613283) все ще є: Васильєв, Охват та Червоний.

Актуальну інформацію щодо згаданої ГО можна надибати ось тут: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch (по коду ЄДРПОУ або по назві).
Сихівчанин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Сихівчанин:
agua (26.12.2017), Roman71 (27.12.2017), Охват Марьян (26.12.2017)
Старий 27.12.2017, 11:23   #415
Bobus
Живу на форумі

Львів

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

На разі я тут ще адміністратор. Мені абсолютно "по барабану" заслуги (минулі і теперішні кожного) і авторитет кожного з вас, коли це порушує встановлені правила спілкування на форумі. Особистих звинувачень безпідставних чи реальних на форумі не буде.
Щодо засновників: в ГО - це формальність при його реєстрації і тільки. Вони не несуть жодної відповідальності за наступну діяльність ГО.
Якщо керівництво ЛКА вважає, що на форумі не потрібно висвітлювати діяльність ЛКА - це його бачення справ і воно має на те право.
Можливо у ЛКА є своє бачення, щодо залучення в свої ряди нових членів і розвитку акваріумістики.
Щодо адміністрації форуму, то будь-які прохання ЛКА щодо створення на форумі розділів, оголошень і т.п. задовільнялись і будуть задовільнятись, принаймі поки (див. перше речення цього допису).
Наразі все.
Старий 12.01.2018, 09:06   #416
mavr
Голова ЛКА, акваріуміст

lviv

Дописи: 843
Подякував(ла): 635
Подякували 3.404 разів в 650 дописах
Репутація: 3471

Меценат Аквафото Аквафото 

Ac Відповідь: Шоста виставка декоративних мікроакваріумів у Львові( 2.01.2018р - 20.01.2018р)

Два раза зачиняв тему, бо то не є обговорення виставки. Не хочу робити особисти виводи по поводу власників і керівників форуму, Ще раз запрошую вас на збори, або по вашему вибору зустріч вживу дійсних членів ЛКА і адміністрації форуму.Де буде можливо обговорити подальше існування і співпраця ЛКА і Львівського аквафоруму. Бути дійсним членом клуба ЛКА і бути віртуальним - то дві великих різниці. Офіційний розділ клубу може бути тільки на нейтральной площадке, на сегодня то тільки український аквафорум.
Старий 12.01.2018, 10:32   #417
Bobus
Живу на форумі

Львів

Типово Відповідь: Шоста виставка декоративних мікроакваріумів у Львові( 2.01.2018р - 20.01.2018р)

Цитата:
зустріч вживу дійсних членів ЛКА і адміністрації форуму.Де буде можливо обговорити подальше існування і співпраця ЛКА і Львівського аквафоруму.
цікаво то як ! Яким боком існування Львівського аквафоруму має відношення до існування ЛКА ?
Ну а співпрацю можна обговорити і публічно на форумі, без зайвого масонства. Та й почути думку і рядових учасників ЛФА а не тільки ЛКА було б не зайвим, якщо це стосується і форуму.
Але то виключно моя особиста думка, я тут виконую функції адміна лише до кінця цього місяця (адміністрації то відомо), тому ваша пропозиція мене не дуже стосується.
Старий 12.01.2018, 15:33   #418
mavr
Голова ЛКА, акваріуміст

lviv

Дописи: 843
Подякував(ла): 635
Подякували 3.404 разів в 650 дописах
Репутація: 3471

Меценат Аквафото Аквафото 

Ac Відповідь: Шоста виставка декоративних мікроакваріумів у Львові( 2.01.2018р - 20.01.2018р)

Цитата:
цікаво то як ! Яким боком існування Львівського аквафоруму має відношення до існування ЛКА ?...
Так і я о том самом. Регистріруйтесь, читайте УСТАВ, виконуйте його положення і все будете знати.ми будемо ради вашим зауваженням і допомозі. зараз щось інше. В полеміку не вступаю і не рахую то достойним обговорення діяльності клуба з людьми які при всіх віказались працювати.
Старий 13.01.2018, 13:19   #419
Bobus
Живу на форумі

Львів

Цитата:
Регистріруйтесь, читайте УСТАВ, виконуйте його положення і все будете знати.ми будемо ради вашим зауваженням і допомозі.
А якщо я не член , то іди лісом з своїми зауваженнями ?

Вже десь вище писав, ви створили такий собі комсомольський гурток. Ще суботників тільки бракує І членських квитків. Чи вже є?

Є добрі і потрібні справи до котрих могли б залучатися ті, кому то цікаво. З допомогою чи то фінансовою, чи своєю працею. І ЛКА , на мою думку мав би бути організатором всіх акваріумістів для таких справ, а не займатися тупим збільшенням чисельності своїх рядів.

Можна написати багато:
- і що для спілкування тепер не треба обовязково збирати збори – в кожного є компютер,
- і що той ваш поділ: "хто зі мною згоден - той друг, а якщо ні - то ворог" смердить за кілометр тупим совком.
- і що ..

Але шкода букв. Бо мало хто сприймає зауваження і критику, а ще менше мають сміливість визнавати свої помилки .
Якщо хтось «відіт цель і нє відіт прєпятствій» то справді рухається до мети набагато швидше. Правда потім мета часто виявляється ніц не вартою, але то ж потім …
Rain (15.01.2018), Охват Марьян (13.01.2018)
Старий 13.01.2018, 14:06   #420
Охват Марьян
Засновник форуму

Bobus, то все проходили. Клуб існував, коли у ньому працювали ті, хто то робив безкорисно, але згодом багато хто став "крутИми разводчикамі" і кожен хотів просунути свій інтерес. У 2015р, коли я побачив до чого то все котиться, я перестав розвивати клуб і закинув ту справу. Сталось, як сталось, наразі клуб - це спілка "розводчиків", які просувають свій товар, продають свій товар чи просто рекламують себе хорошого.
"Защітнічкі" нового керівництва люблять казати, що я "міряюсь пісЬкамі".
З 2009 по 2015р, було багато семінарів, конференцій, виїздів, гарних виставок, поставлено акваріумів у громадських закладах, про що є купа фотозвітів, подяк і дописів... не зробили лише посвідчень членів (то взяв на себе Гріша з "бульки", але винуватий я...) і офіційної знижки в зоомагазинах, хоча багатьом давали знижки, як членам клубу і товар з аровани замовляв точно не по "цінах магазину".

На зборах казали, що то всьо просто і швидко вирішується, але чомусь клуб перереєстровували більше ніж півроку, про членські квитки ніхто ніц не каже до тепер, де є перелік магазинів із знижками, про які домовилось нове керівництво. Хтось може закидувати, що зі мною неможливо було стикуватись, то нагла брехня, бо п. Віталій (як і більшість) знає, що я щодня був в магазині "мастерзоо" на роботі і можна до мене було прийти. Поруч є нотаріус і всі документи я міг посвідчити. Більше скажу, п. Віталій був тричі на стоянці під магазином (бо забирав товар на виставку з машини, яка нам товар привозила) і не зайшов. Казали, що загубились заяви членів при передачі Червоний-Мазуренко, і знову я поганий, знову ж казав... прийдіть, бо маю копії всіх документів і можу передати. Виставки, то окрема тема.. запускаємо аби було, головне більше ніж минулого разу і без різниці якість. Чомусь раніше можна було домовитись і запускали гарні акваріуми, на які приємно було дивитись, а зараз що... -, "та без мавра і того б не було", а знаєте, краще б не було. А ті дописи керівника з мовними та граматичними помилками, за кожен з яких так і хочеться видати порушення, але ж знову накинуться "защітнічкі", що як посміли керівнику клубу видати порушення, ми підемо звідси...

Беріть приклад з інших клубів, розвивайтесь у ногу з часом. Створюйте чати, стріми, дописи на форумах, сторінку сайту, інстаграм, фейсбук, вайберконференції, скайпконференції, тощо...

То була власна думка та критика, і вона може відрізнятись від думки інших, та ви не можете мене звинуватити у наклепі, переході на особистості.

Віталій, ви не маєте права говорити, про якусь комерцію форуму чи заробітки, бо маєте доступ до адмінрозділу і знаєте скільки форум заробляє(комерційний файл скачували).

Форум відкритий для всіх, але члени клубу взагалі у ньому не пишуть.

То не сумно має бути, а соромно.

Закладки

Мітки
клуб акваріумістів, лка

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:10.

All rights reserved