Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 23.02.2010, 00:20   #1
V.PooH
Акваріуміст
Lviv

Дописи: 298
Подякував(ла): 147
Подякували 700 разів в 185 дописах
Репутація: 811

Аквафото 

Az Що таке аватар і що він повинен відображати !

Цитата:
Допис від Noe Переглянути допис
Ну давайте малювати свастики на аватарах і писати мати, якщо все дозволено відносно аватарів. Дивна позиція...
Якщо є люди, яким не подобається ті знаки, типу "кельтського хреста", пропоную врахувати їхню думку і ввести правила для аватарів. Я за те, щоб всі чіпляли свої фото - буде такий собі стиль львівського форуму акваріумістів!
На разі в нас ще свобідна, демократична країна, в якій можна проявляти свої погляди, а від Ваших пропозицій пахне совком і комуняками. Ще форму введем, щоб був інкубатор.
Ostap (23.02.2010), Roman71 (23.02.2010)
Реклама
Старий 23.02.2010, 01:13   #2
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.209
Подякував(ла): 5.616
Подякували 32.387 разів в 6.827 дописах
Репутація: 33376

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Типово

Багато на форумі розмов про аватари користувачів. Одним вони подобаються для інших це причина конфлікту і принципу. Що ж всетаке означає це слово AVATAR і що він повинен нести і зображати ?

Давайте в даній темі про це поговоримо, знайдемо цікаві тлумачення, походження та запропонуємо свої варіанти аватарів, при тому незабуваємо про культурну поведінку на форумі.

Ось що надибав в мережі:

Цитата:
Аватар - это дух планеты, принимающий человеческий облик и являющийся магом всех стихий. Аватар по очереди перевоплошается в каждом из народов: Воздуха, Воды, Земли и Огня. Именно в такой последовательности он должен учить элементы. Предназначения Аватара - хранить равновесие мир за Земле.
В мире может существовать только один Аватар, но он может контактировать со своими предыдущими воплощениями путём проникновения в мир духов или медитации. Аватар является связующим звеном между миром людей и миром духов. Когда Аватар умирает, он сразу перевоплощается в следующем по циклу народе.
У каждого народа есть способы вычисления Аватара. К примеру, Воздушные кочевники узнали Аватара в Аанге так: детям, родившимся в тот год, когда умер Року, они предлагали выбрать игрушки, среди которых были те, что принадлежали предыдущим Аватарам. Аангу понравились четыре: черепаший панцирь (Вода), пропеллер на нитке (Воздух), свинобезьяна (Земля) и барабан (Огонь). Когда-то эти же вещи выбрала Янгчен. Упоминается, что это испытание было не единственным.
Обычно Аватару сообщают о его статусе, когда он достигает совершеннолетия, то есть шестнадцати лет. К тому времени он должен в совершенстве владеть своей родной стихией и быть готовым учить все остальные. Исключением был Аанг, узнавший о своём статусе в двенадцать лет. С ним поторопились из-за агрессии народа Огня.
Некоторые Аватары владеют магией энергии - древним искусством, которое в современном мире считается утерянным. Это не является обязательной дисциплиной.
Аватар, покоривший все четыре стихии и научившийся владеть состоянием Аватара, становится Абсолютным Аватаром и самым сильным человеком в мире.
Цитата:
Авата*********769;р, авата*********769;ра, также авата*********769;рка, юзерпи*********769;к (от англ. user picture — «картинка пользователя») — небольшое статичное или анимированное изображение (часто ограниченное размером в некоторое число пикселей), используемое для персонализации пользователя каких-либо сетевых сервисов (напр., мессенджеров, форумов, чатов, порталов, блогов, социальных сетей и т. п.). Аватар может быть как истинной фотографией пользователя, так и произвольной картинкой. Цель использования аватара — отразить какие-либо специфические черты характера пользователя и помочь создать максимально правильное первое впечатление у собеседника. Аватар является неотъемлемой частью любого человека, кто общается на форумах. Аватар сопровождает все ответы пользователя на том или ином форуме, отражает индивидуальность человека. Аватары бывают статическими и динамическими, как правило размерами 64x64 или 100x100 пикселов. Но бывают и больше, предназначенные для социальных сетей.
История происхождения
Слово «аватара» в индуизме означает существо, воплощающее бога. Считается, один бог может иметь множество воплощений, отличающихся своим видом, возможностями и характером. Например, у бога Вишну 22 аватары. История возникновения аватаров покрыта сплошной тайной. Так точно и неизвестно кто первый начал использовать аватар, и как пришла ему данная идея, однако можно предположить, что авторами её являются индийские программисты. Можно отметить, что само название аватар несет в себе божественное создание, а, как известно всё, что связанно с богом для человека является тайной. Вот как объясняется слово аватар в книге «Мифы народов мира»:

Понятие Аватар впервые было использовано в 1985 году в 4-й части компьютерной игры Ultima (Ultima IV: Quest of the Avatar). Серия приключенческих игр Ultima выпускалась с 1981 года. Стать «Аватаром» было целью четвёртой части игры. Поздние игры серии подразумевали, что игрок и есть «Аватар», то есть в игровом мире представлено его Эго. Позже термин использовался в ролевой игре Shadowrun (1985) и онлайновой ролевой игре Habitat (1987). Также Аватар это самый сильный юнит NOD в Command & Conquer 3: Tiberium wars

Бурное развитие Интернета в последующие годы привело к активному использованию термина аватар в Интернете: блогах, форумах, сервисах мгновенных сообщений. В настоящее время существуют многочисленные сайты, помогающие создать или модернизировать аватару пользователя на основе исходно задаваемого изображения.
biabuchja (23.02.2010), docasus (23.02.2010), drit (23.02.2010), Gemeni (23.02.2010), Myron (23.02.2010), navy (23.02.2010), Ostap (23.02.2010), pyellow (23.02.2010), ryuras (23.02.2010), Sasha@ (23.02.2010), V.PooH (23.02.2010), VOKA (23.02.2010), тернеция (23.02.2010)
Старий 23.02.2010, 09:19   #3
Noe
Акваріуміст

Львів

Дописи: 1.289
Подякував(ла): 2.892
Подякували 4.749 разів в 942 дописах
Репутація: 5232

Аквафото Аквафото Аквафото Форумлянин року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Відгуки і зауваження.

Бачу, що мало хто розуміє що таке демократія, свобода, анархія і вседозволеність. "Моя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини" - чули про таке?

Коли я своїй дитині кажу, що зранку треба чистити зуби і йти до школи, поважати батьків і не кричати в опері коли йде вистава, то я не обмежую її свободи - це правила поведінки, які прийняті в тому суспільстві де вона живе. І не розумію, чого це не можна ввести тут заборону на свастику? Тут теж своє віртуальне суспільство, в якому теж є свої правила.

Спеціально для V.Pooh - нехай пахне чим хоче, мене не влаштовують свастики, матюки і решта подібних речей! В дискусію вступати не хочу, про таке я сперечався коли був студіком і давним-давно для себе уяснив що таке демократія і свобода. А хто не може розрізнити демократію і вседозволеність то пряма дорога до бібіліотеки.

А загалом чого сперечатися? Віртуальний світ набагато простіший - якщо мені не подобається то я не буду ці сайти відвідувати!

Це нехай Марьян вирішує, бо це його ресурс, що дозволяти а що забороняти, чи вводити обмеження на аватари чи ні. Моя свобода дуже проста - я можу перейти в режим Reed only чи взагалі не заходити, чого я б дуже не хотів робити. Бо крім віртуального форуму є ще і реальні цікаві люди і досвідчені акваристи, з якими цікаво спілкуватися.
Noe зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
19 користувачів подякували Noe:
aton_ra (23.02.2010), biabuchja (23.02.2010), Doc-tor (24.02.2010), drit (23.02.2010), Gemeni (27.02.2011), Jarl (23.02.2010), MI$H@ (23.02.2010), Myron (23.02.2010), Orest (23.02.2010), Ostap (23.02.2010), Rostyslaw (24.02.2010), ryuras (23.02.2010), sonechko_jara (23.02.2010), Vitalik_only (23.02.2010), ZМІЙ (24.03.2010), андрій с (24.02.2010), Віталій (23.02.2010), ВодолаЗ (23.02.2010)
Старий 23.02.2010, 09:25   #4
biabuchja
Акваріуміст

Львів

Дописи: 914
Подякував(ла): 5.196
Подякували 4.643 разів в 727 дописах
Репутація: 5190

Активність Активність 

Цитата:
Бачу, що мало хто розуміє що таке демократія, свобода, анархія і вседозволеність. "Моя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини" - чули про таке?

Коли я своїй дитині кажу, що зранку треба чистити зуби і йти до школи, поважати батьків і не кричати в опері коли йде вистава, то я не обмежую її свободи - це правила поведінки, які прийняті в тому суспільстві де вона живе. І не розумію, чого це не можна ввести тут заборону на свастику? Тут теж своє віртуальне суспільство, в якому теж є свої правила.

Спеціально для V.Pooh - нехай пахне чим хоче, мене не влаштовують свастики, матюки і решта подібних речей! В дискусію вступати не хочу, про таке я сперечався коли був студіком і давним-давно для себе уяснив що таке демократія і свобода. А хто не може розрізнити демократію і вседозволеність то пряма дорога до бібіліотеки.

А загалом чого сперечатися? Віртуальний світ набагато простіший - якщо мені не подобається то я не буду ці сайти відвідувати!

Це нехай Марьян вирішує, бо це його ресурс, що дозволяти а що забороняти, чи вводити обмеження на аватари чи ні. Моя свобода дуже проста - я можу перейти в режим Reed only чи взагалі не заходити, чого я б дуже не хотів робити. Бо крім віртуального форуму є ще і реальні цікаві люди і досвідчені акваристи, з якими цікаво спілкуватися.
Золоті слова
biabuchja зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
11 користувачів подякували biabuchja:
aton_ra (23.02.2010), Gemeni (27.02.2011), Jarl (23.02.2010), Myron (23.02.2010), Noe (24.02.2010), Ostap (23.02.2010), pyellow (23.02.2010), ryuras (23.02.2010), Vitalik_only (23.02.2010), ВодолаЗ (23.02.2010)
Старий 23.02.2010, 09:37   #5
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

Дописи: 431
Подякував(ла): 795
Подякували 700 разів в 265 дописах
Репутація: 820

Noe, підтримую на всі 100%
Myron (23.02.2010), Vitalik_only (23.02.2010)
Старий 23.02.2010, 09:52   #6
V.PooH
Акваріуміст
Lviv

Дописи: 298
Подякував(ла): 147
Подякували 700 разів в 185 дописах
Репутація: 811

Аквафото 

Романе за слова треба відповідати, а не підтасовувати. Ні в одному моєму дописі немає мата, а також свастики на аватарі. Я нікого, ні до чого не провокую і не агітую. Сиджу тихо, ножі гострю. Весь бардак починається з того що когось, щось у мені не влаштовує. Продьте в сад і все буде тихо. А що до свастики, то чомусь у Вас дуже однобоке трактування цього символу, може сходити до бібліотеки?
TORNADO (28.02.2010)
Старий 23.02.2010, 10:49   #7
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.928
Подякував(ла): 15.361
Подякували 13.065 разів в 3.875 дописах
Репутація: 13392

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...B8%D0%BA%D0%B0

В загальному - позитивний символ, тільки в 30-х роках йому надали дуже негативну інтерпретацію, яка в усіх до сих пір на памяті... Пора жити сучасними реаліями, а не постійно оглядуватись назад!
ІМХО: Історію треба памятати і не забувати, але не переносити це на сучасність !
Roman71 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Roman71:
navy (23.02.2010), TORNADO (28.02.2010), V.PooH (23.02.2010)
Старий 23.02.2010, 12:08   #8
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

Дописи: 431
Подякував(ла): 795
Подякували 700 разів в 265 дописах
Репутація: 820

Цитата:
Допис від V.PooH Переглянути допис
...Ще форму введем, щоб був інкубатор.
Без образ.
Шановний V.PooH, в цьому нічого поганого не має. У всіх цивілізованих країнах та в нормальних компаніях/фірмах є таке поняття як "дрескот", що практично прирівнюється до носіння форми. Навіть на Україні є дуже багато організацій/компаній де ввели дрескот. Носіння форми також повертається в наші школи. Особисто я в цьому нічого поганого не бачу. Навіть навпаки підтримую. Ви хочете сказати, що наші лікарі, військові, міліціонери та багато інших хто носить форму чи одинаковий спецодяг є з інкубаторів?
Крім того, є елементарні правила поведінки в громадських місцях яких мають дотримуватися усі. Я не проти демократії, але дуже проти всіляких проявів шовінізму, ксенофобії, анархізму, радикальних угруповань, які із справжньою демократією нічого спільного не мають.
Я є корінний Українець, я підтримую все Українське, я проти другої російської мови, але в той же час я спокійно ставлюся до росіян та представників інших національностей, які проживають на території України.
Doc-tor (24.02.2010), MI$H@ (23.02.2010), Myron (23.02.2010), Noe (23.02.2010), андрій с (24.02.2010), Віталій (23.02.2010), Олександр Я. (23.02.2010)
Старий 23.02.2010, 12:41   #9
pyellow
Активний учасник

тихое болото околице области

Дописи: 366
Подякував(ла): 1.485
Подякували 1.072 разів в 287 дописах
Репутація: 1039

Вот выддержка из "Дополнительного протокола к Конвенции о преступлениях в сфере компьютерной информации, об инкриминировании расистских актов и совершенного ксенофоба при помощи информационных систем " размещенного на сайте Министерства Юстиции Украины ДАТА ПОДПИСАНИЯ: 28.01.2003 г.ДАТА ПОДПИСАНИЯ ОТ ИМЕНИ УКРАИНЫ: 08.04.2005 г. ДАТА РАТИФИКАЦИИ: 21.07.2006 г.

"Статья 2 - Определение

1. Для целей настоящего Протокола:

"расистские и ксенофобские материалы" означают любые письменные материалы, любое изображение или любое другое представление идей или теорий, которые пропагандируют, способствуют или подстрекают к ненависти, дискриминации или насилию против любой личности или группы лиц, если в качестве предлога к этому используются факторы, основанные на расе, цвете кожи, национальном или этническом происхождении, а также религии. "

Полная версия http://www.minjust.gov.ua/0/10137
ВодолаЗ (23.02.2010)
Старий 23.02.2010, 15:41   #10
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.209
Подякував(ла): 5.616
Подякували 32.387 разів в 6.827 дописах
Репутація: 33376

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Типово Відповідь: Що таке аватар і що він повинен відображати !

Можливо в мережі хтось зустрічав інші визначення слова АВАТАР (user pic) ?

Цитата:
Це нехай Марьян вирішує, бо це його ресурс, що дозволяти а що забороняти, чи вводити обмеження на аватари чи ні.
Цей ресурс для всіх - він не є моїм авторським проектом. Для того щоб прийняти рішення потрібні вагомі факти, повне тлумачення щоб те, що приносить радість одним не приносило образу іншим.

Ось наприклад аватар користувача:

з однієї сторони зброя, а з іншої забавка, яку можна купити в дитячому магазині.

аватар на якому показана велика рибка, яка навіть неможе розвернутись в колбі, хіба це не можна розцінити за знущання над рибою, тримаючи її в такій "камері" ?
Тому я наразі нерозумію як відрізнити позитивний аватар від негативного , чекаю конструктивного обговорення !
drit (23.02.2010), Gemeni (23.02.2010), V.PooH (23.02.2010)
Відповідь

Закладки

Мітки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А шо би то си таке завести ? RVV Для початківців на форумі 24 23.11.2009 22:43
Що таке нерест, які його ознаки ? nazar001 Для початківців на форумі 5 14.06.2009 00:23
Що таке карантин і чи він потрібен ? Scorpion Хвороби риб та їх лікування 2 11.04.2009 18:29

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:45.

All rights reserved