Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Риби
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Риби Види, сумісність, поради по утриманню.

Відповідь

Параметри теми
Старий 01.11.2012, 23:32   #31
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.817
Подякував(ла): 3.575
Подякували 15.168 разів в 4.008 дописах
Репутація: 15357

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: У акваріумних рибок тільки рефлекси ?

THERA130, ну бороду дружині чіпляти не буду, а просто гляну, яка буде реакція моллі, коли зайде хтось з друзів, бородатий серед них є. До речі, Тарас55 автор другого допису в цій темі теж з бородою. Так що версія має право на життя .
Цитата:
Допис від АшДваО Переглянути допис
я колись також піднімав таку тему
прошу модераторів об'єднати теми.
THERA130 (02.11.2012), Тарас55 (01.11.2012)
Реклама
Старий 01.11.2012, 23:50   #32
Тарас55
Учасник
Львів

Дописи: 223
Подякував(ла): 479
Подякували 1.032 разів в 166 дописах
Репутація: 1042
Типово Re: У акваріумних рибок тільки рефлекси ?

До речі, іще таке спостереження. Мої псюхи періодично вискакують на крісло перед аквасом, носом тикаються у шкло, а такса, взагалі, ще й по шклу лапою шкрябає. Рибі з того боку з цікавістю їх розглялають, сховатись не намагаються. А коли онуки приходять (поводять себе майже так само, як і собаки, 3 та 4 роки) риби собі місця не знаходять, ладні десь заникатися, що б іх і видно не було
Тарас55 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Тарас55:
navy (02.11.2012), Vasia1985 (02.11.2012)
Старий 02.11.2012, 06:16   #33
Vasia1985
Почесний учасник

м.Дрогобич

Дописи: 730
Подякував(ла): 2.600
Подякували 2.788 разів в 580 дописах
Репутація: 2801

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Типово Відповідь: Риби з інтелектом

У мене аналогічна ситуація була,коли моєму синульці було 2 рочки,то полюбляв,бавлячись, з криком(бавлячиєь) забігати в кімнату де акваріум стояв.ще й рукою по склі-то було для них ........ ,то риба(американські цихліди тримав тоді) де могла там і ховалася від нього.Але з часои звикла до такоі поведінки і не звертала на нього уваги

Востаннє редагував Vasia1985: 02.11.2012 о 06:23..
Vasia1985 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Vasia1985:
navy (02.11.2012), Roman71 (02.11.2012)
Старий 04.11.2012, 20:25   #34
vladlv
Користувач

Львів,Рогатка

Дописи: 75
Подякував(ла): 80
Подякували 64 разів в 30 дописах
Репутація: 75
Типово Відповідь: У акваріумних рибок тільки рефлекси ?

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
Після запуску акваріума я поселив туди чотири чорні молінезії. Відразу скажу – не найкраща рибка для відкритого акваріума, де вода залита лише на 1-1,5 см нижче краю скла. Ганялися час від часу одна за одною і зрідка вискакували з акваріума . Врешті через рік з лишком залишилась з чотирьох одна (є вічноголодна зграя тих, що народилися). Ще шастають там отики, але мова не про них.
Звичайно я годував рибок один раз на день ввечері. Але коли з’явилася малеча, то, щоб не морити ії голодом, годування стало дворазовим. Зранку то робить дружина, а ввечері я або вона – як вийде. Оскільки найстаріша моллі завжди старалася з’їсти саме той пластівець, біля котрого була малеча, то дружина її відганяла легеньким ударом пальця по склу. Та ховалась десь в траві і мальки спокійно гамали свій хавчик. Потім доросла моллі просто почала ховатись при годуванні вже й без стуку. Випливає їсти лише тоді , коли дружина відійде від акваріума.
Не можу зрозуміти лише одного: чому вона не ховається, коли годую я ? Навіть коли стукну пальцем, то вона робить різкий рух, ніби щоб втекти, і тут же повертається назад до корму.
Міняюся з дружиною місцями – зразу ховається.
Ми порівняно однакового росту і статури. Поведінка рибки не залежить від кольору чи виду одягу. Як вона нас розрізняє ? Ну не по запаху ж ?
(варіанти аури і біоенергетики не пропонувати )

Можливо хтось стикався з чимось схожим ? Або просто напишіть щось цікаве про своїх акваріумних улюбленців. Створив цю тему власне для цього.
Ну мої собаки мене за сто метрів чують коли до дому повертаюся (І машину мою впізнають). Чому б і рибам не реагувати? Вони ж землетруси передчувають здається? Моі барбуси теж підпливають до скла ,коли я підхожу. І пірініі вишиковуютіся в рядок . Напевно привикли до якихось вібрацій від ходи. А якщо ауру сприймати , як радіохвилі від організму то то може риби і таке здатні сприймати?
vladlv зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували vladlv:
navy (05.11.2012), pyellow (07.11.2012)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:39.

All rights reserved