Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Інше устаткування
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Інше устаткування СО-установки, УФ-стерилізатори, автоматичні годівниці, автодолив, таймери, термометри, контролери і т. п.

Зачинена тема

Параметри теми
Старий 02.10.2013, 20:46   #1
ВасилийМетролог
Люблю спілкуватись

м.Кузнецовськ, Рівненська обл.

Дописи: 796
Подякував(ла): 1.472
Подякували 1.008 разів в 417 дописах
Репутація: 1020
Типово Краник тонкой настройки подачи СО2 G-503

Добрий вечір! В травні придбав краник для налаштування подачі СО2 G-503 і в мене з ним виникла проблема яка полягає в тому що краник використовується для подачі СО2 за допомогою лимонки+соди і коли систему запускаю і краником налаштовую необхідну кількість бульбашок в секунду то через деякий час краник перестає пропускати СО2. Звязувався з продавцем в якого купував краник-підказав розібрати його та почистити, так як могла попасти в краник рідіна лимонки і внаслідок чого забився. Дані операції я вчора виконав, він трішечки був в окисі в середині, я все почистив, но краник все-дно так же не стабільно працює. підкажіть хто стикався з такою проблемою і як її можна вирішити?

Якщо потрібні фото краника розібранного-можу виложити завтра.
ВасилийМетролог зараз поза форумом  
Реклама
Зачинена тема

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Опитування по СО2 colinmcrae Інше устаткування 95 24.07.2014 21:22
Мій клапан тонкої настройки подачі СО2 kilot Інше устаткування 4 17.11.2012 14:19
Расчет колокола для подачи СО2 в аквариум. Doc-tor Інше устаткування 37 27.02.2010 17:10

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:31.

All rights reserved