Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Відповідь

Параметри теми
Старий 09.05.2017, 02:54   #1
Katika
Початківець
Штуттгарт, Німеччина

Дописи: 1
Подякував(ла): 0
Подякували 2 разів в 1 дописі
Репутація: 12
Типово Равлики та креветки. Новий аква

Вітаю.
Вирішили ми дома завести щось маленьке та невибагливе. Більше як цікаву точку в квартирі для маленької дочки (1 рік і 7 місяців).
Зупинили свій вибір на невеличкому акваріумі від Тetra 20 літрів https://www.amazon.de/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1.

До нього докупили грунт для рослин та камінці.

Кілька різних водоростей (точні назви не знаю, тож буду рада, якщо хтось допоможе з їх ідентифікацією , фото додам нижче)

Акваріум наповнили водою, додали засіб для нормалізації води (чи як то правильно назвати?) Amtra pro nature згідно інструкції. Тест смужки показали, що вода в нормі по всім параметрам.
демь з 3-4 дні акваріум працював "пустий": лише вода і рослинки.
ТОді ми купили 4 слимачків : двоє asolene spixi і 2є Zebra apfelschnecke (planorbella duryi ). Слимаки бігають, сплять і їдять без проблем. хоча старий корм не завжди виїдають з камінців, навіть якщо голодні.**

Але от кілька днів я бачу ось таке помутнянні води на дні акваріума - чи то мутний слиз, чи шось таке. і на деяких водоростях з’ялись бурі волорості - як їх позбутись?

Плануємо докупити ще кілька креветочок. Риб не плануємо зовсім.

Буду рада за будь які поради і рекомендації. Якщо потрібно фото - все зроблю.

Востаннє редагував Katika: 09.05.2017 о 02:56..
Katika зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Katika:
zelenapantera (09.05.2017), Нічна Лють (09.05.2017)
Реклама
Відповідь

Закладки

Мітки
бурі водорослі, креветки, новачок, поради, слиз

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Мій новий аква 140л, поради IIoeT Прісноводні акваріуми учасників форуму 92 06.08.2012 20:15
Равлики в акваріумі Vetal_ukr Молюски 31 03.07.2012 22:40
Звідки взялися равлики? Water Молюски 6 12.02.2009 00:08

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:23.

All rights reserved