Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Відповідь

Параметри теми
Старий 09.04.2015, 11:18   #11
Хелена
Активний учасник

Львів, Стрийська-Наукова

Дописи: 313
Подякував(ла): 978
Подякували 554 разів в 204 дописах
Репутація: 564

Акваріуміст року 

Типово

Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
а не зробили б тест, то й мали б спокій
Смужкові тести мало того, що вкрай неточні,- вони ще й дуже чутливі до умов їх зберігання. Оті верхні жовті квадратики свідчать про те, що з тими смужками щось не так. До того ж малоймовірно, що вода справді аж така жорстка і лужна. Скоріш за все РН не вище 8 і КН біля 10 (ну хіба що грунт - мармур). А в такій воді живородкам зовсім не зле, тому не треба брати собі то до голови.

Щоб у такій жорсткій воді вуглекислим газом знизити РН , його треба подати у такій концентрації, що рибки спливуть вверх животиками від задухи.
Живородкам може і не зле, але в мене на днях, по невідомим мені причинам, "всплив" 1 коридарос.. Ну я згрішила то на воду, зробила тест і.. ну бачите)

Цитата:
Допис від Diogen Переглянути допис
Воно то так, але чи варто заради живородок (які ще якимось дивом живі) морочитися із СО2?
По-перше, порадив би перестати панікувати, якщо рибки живуть в таких умовах деякий час, значить мабуть та й протягнуть (не ноги, себто плавники) ще трохи, доки Ви розберетеся із ситуацією.
рН звісно поганенький і варто його хоч трохи закислити, але без використання хімії. Чим менше різного роду хімії в акваріумі, тим Вашим рибкам спокійніше буде, повірте. Така моя думка. Нахімічити, перепрошую, Ви ще завжди встигнете.
Сам довгий час користувався водопровідною водою і ніколи рН вище 8.0 не підіймався (хоч можливо у Вас ситуація інша). Маю думку, що або грунт фонить, або щось із інтер'єру акви. А взагалі, дайте більше інформації, в профілі, наскільки я бачу, одна "водичка" з якої важко зробити якийсь висновок про Вашу акву.
Який грунт використовуєте? І було б добре фотку акви.
Не поспішайте зі зниженням рН, бо через поспіх наробите біди.
P.S. Якщо щось не так написав, профі поправлять.
Надіюсь Ви праві
Не знаю шо саме то за грунт, зроблю ввечері фотки і закину.

Востаннє редагував Bobus: 09.04.2015 о 12:07.. Причина: дописи одного автора
Хелена зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 09.04.2015, 11:31   #12
Diogen
Користувач

Львів

Дописи: 50
Подякував(ла): 94
Подякували 66 разів в 39 дописах
Репутація: 280
Типово Відповідь: Чим понизити рівень РН

http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=14414 - ось в цій темі шановний пан Burij люб'язно пропонує скористатися його крапельними тестами на найважливіші показники, до того ж абсолютно безкоштовно. Крапельні тести - не вершина точності, зате точно точніші ніж ті Ваші смужки.
Напишіть йому, або зателефонуйте, домовтеся за тести, проведіть виміри і вже від них відштовхуйтеся у правильному напрямку. Будь-які маніпуляції зараз без хоч якихось данних - тільки зашкодять Вашій акві.
Якщо ж виявиться, що параметри більш-менш прийнятні (а я майже певен, що так воно і буде), тоді шукайте причини загибелі свого коридораса в чомусь іншому.
Diogen зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Чим клеїти акваріум likenoother Акваріум 7 05.04.2013 19:37
Допоможіть, високий рівень нітритів ! Bodik Вода 6 02.06.2011 01:31
Чим годувати черепаху tika Черепахи 2 21.09.2008 17:59
Як підвищити і понизити РН в аквариумі Охват Марьян Вода 11 04.04.2008 16:44

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:07.

All rights reserved