Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Інше устаткування
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Інше устаткування СО-установки, УФ-стерилізатори, автоматичні годівниці, автодолив, таймери, термометри, контролери і т. п.

Відповідь

Параметри теми
Старий 16.05.2015, 23:50   #11
Romar
Люблю спілкуватись

Львів, Вол. Великого 18

Дописи: 905
Подякував(ла): 2.245
Подякували 1.021 разів в 533 дописах
Репутація: 1031

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Балонна система СО2. Дешево і сердито!

Цитата:
Допис від GarpeL Переглянути допис
Як проводете тонку настройку подачі газу
Краном Русун за 5 грн Ось таким.

Цитата:
Допис від KRustik Переглянути допис
Моя думка, що на шлангах не варто було економити. До частини ПВХ доцільно було б купити також ПВХ. Або, взагалі, купити цілий шланг. Через стінки силіконових шлангів газ втрачається.
Я не спеціально економив, а просто хотів випробувати якнайшвидше все, тому взяв з лимонки "арматуру". Силіконовий шланг дійсно занадто мякий, але для тиску 0,5 бар думаю цілком згодиться, лимонка видавала і то більші тиски деколи. А на рахунок дифузії через шланг, то також про таке знаю, але заправки балона має хватити мені надовго, тому, якщо ті втрати і є, то надіюсь що мізерні.

Цитата:
Не думаю, що розпилювач у флейті буде більше розчиняти газу, ніж прикріплений на стінці знизу під виходом води з фільтру.
Також так не думаю. Колись пробував прикріпляти внизу під флейтою, але в мене там густі хащі це раз, і він мені вспливав звідти бо присоски погані.

Цитата:
Раджу поставити розпилювач біля трубки забору води, щоб потік води затягував газ у фільтр. А ще краще подавати газ через голку прямо в трубку забору води. Таким чином можна знизити подачу газу, бо розчинення буде дуже ефективне.
99% тої подачі що в мене була раніше, розчиняв через зовнішній фільтр. З бактеріями проблем не було, принаймні негативних наслідків...
Про це я писав в своїй темі
Але саме через докори сумління стосовно самопочуття бактерій в фільтрі при такому методі, наразі зробив через флейту.
Мало того, багато хто пише, що не просто не можна пускати СО2 через фільтр, а потрібно виключати подачу взагалі на ніч, та ще й обовязково включати аерацію вночі, бо це запорука здорової мікрофлори...
Romar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Romar за цей допис:
agua (17.05.2015)
Реклама
Старий 17.05.2015, 00:27   #12
Сергій М
Активний учасник

...............

Дописи: 330
Подякував(ла): 230
Подякували 363 разів в 206 дописах
Репутація: 373

Цитата:
Допис від Romar Переглянути допис
Мало того, багато хто пише, що не просто не можна пускати СО2 через фільтр
Дуже цікаво, а як позбавитись СО2 якій вже розчинений у воді - так, щоб він у фільтр не попав ??? в ньому все ж подохне (у фільтрі) ?! невже придумувати нанотехнологіі, які позбавлять воду від СО2 від потрапляння у фільтр? чи просто не подавати СО2 в акву взагалі ?
Чи простоЯ не розумію прикола з СО2 у фільтрі, розкажіть !

Востаннє редагував Сергій М: 17.05.2015 о 00:28..
Сергій М зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Сергій М за цей допис:
Romar (17.05.2015)
Старий 17.05.2015, 00:50   #13
Romar
Люблю спілкуватись

Львів, Вол. Великого 18

Дописи: 905
Подякував(ла): 2.245
Подякували 1.021 разів в 533 дописах
Репутація: 1031

Акваріуміст року 

Сергій М, малось на увазі вночі, коли СО2 не споживається, і мало кисню бо нема фотосинтезу.

Хоча я також схиляюсь до того що все таки це перебільшення на рахунок фільтра.
Romar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.05.2015, 12:13   #14
dido-pido
Активний учасник

м. Жовква

Дописи: 370
Подякував(ла): 712
Подякували 652 разів в 202 дописах
Репутація: 663

Той кран негодиться для СО2! Краще зробити з запальнички, типів є достатньо. Google знає .
На вхід у фільтр також ставив СО2 , але голку. Після масового мору риби перестав.
На протязі дня у фільтрі зберається СО2 на ніч коли подачу відключаєм СО2 дальше розчиняється зранку мор((

Востаннє редагував dido-pido: 17.05.2015 о 12:15..
dido-pido зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували dido-pido:
Cashix (18.03.2016), GarpeL (17.05.2015)
Старий 17.05.2015, 13:47   #15
Сергій М
Активний учасник

...............

Цитата:
Допис від Romar Переглянути допис
малось на увазі вночі, коли СО2 не споживається
Ок, просто яка різниця, споживається чи ні, день чи ніч, СО2 в любому випадку попаде в фільтр.
Цитата:
Допис від dido-pido Переглянути допис
На протязі дня у фільтрі зберається СО2 на ніч коли подачу відключаєм СО2 дальше розчиняється зранку мор((
Я розумію що в тих в кого бражка або лимонка - вони не можуть взяти і вирубати подачу ... але ті в кого дропчекер, Ел.маг.клапан - вони 100% можуть проконтролювати вміст СО2 і чи не подається надлишково чи неконтрольовано - розчиняючись з буфера зібранного за день. Тому що кожен хто взявся за СО2 знає небезпеку мору, і в перші дні використання контролював увесь процес щохвилинно, бо Я саме так і робив, я навідь в ночі вставав і дивився на риб, дропчекер, лічильник бульбашок,ЕМ-клапан .... так - на всяк випадок ... І тому думаю що той хто позволив собі придбати систему СО2 як мінімум від 1000 грн - балон,редуктор, трубки, перехідники, .... купу різного хламу для виготовлення самопальних лічильників бульбашок, дифузорів, клапвнів, кранів точноно регульування і т.д. і т.п., так він знайде кошти на придбання таймера, навідь механічного, адже іде мова не тільки про зручність, а і безпеку, тому що власник акви спостерігаючи за своєю аквою якщо замічає виділення СО2 з фільтра після його подачі - має просто хочаб декілька раз поспостерігати це явище, заміряти скільки треба часу для повної зупинки виділення СО2, і виставити відповідно таймер, все.
4 користувачів подякували Сергій М:
Bobus (17.05.2015), GarpeL (17.05.2015), vlysov (17.05.2015), Валерий (18.05.2015)
Старий 17.05.2015, 14:24   #16
Bobus
Адміністратор

Львів

Дописи: 4.696
Подякував(ла): 3.563
Подякували 15.105 разів в 4.035 дописах
Репутація: 15290

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Банальна річ: найнижча ціна завжди у сторожа складу
Манометр редуктора автора теми повірявся, судячи з штампу повірки, у 2012 році.

Але я не про це.
По-перше: не треба огульно поливати брудом все зроблене в Китаї. Ті ж манометри майже всі китайські. Китай їх виготовляє по замовленню серйозних фірм. І коштують вони відповідно, а не по півтора долари. Micro Matic - не виняток. Фірма щоправда - американська, просто має філії в Європі.
По-друге, все одно з часом зрозумієте, що треба елетроклапан і хороший вентиль тонкого регулювання подачі.
colinmcrae (17.05.2015), GarpeL (17.05.2015), Sasha@ (17.05.2015), Сергій М (17.05.2015)
Старий 17.05.2015, 15:01   #17
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Дописи: 1.418
Подякував(ла): 1.524
Подякували 2.235 разів в 820 дописах
Репутація: 2281

Акваріуміст року 

Я так само колись бавився з самробками типу лічильників бульбашок, дропчекерів, кранів регулювання і т.д. Але з часом зрозумів, що витрачений час на пошук, розробку і виготовлення тих пристроїв самостійно (+ витрачені кошти, нехай і мінімальні), краще потратити на роботу, на якій заробити грошей і купити все необхідне зроблене в заводських умовах і спати спокійно і не переживати що десь зірве шланг, протече, передозується і т.д.

Заробив грошей і купив ел. клапан і кран тонкого налаштування, правда не камоцці, але нічим не гірше і трошки дешевше.
colinmcrae зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував colinmcrae за цей допис:
vlysov (17.05.2015)
Старий 17.05.2015, 15:31   #18
Сергій М
Активний учасник

...............

Точно, бо що не кажіть, але спокійний сон та безпека в акві вартує більшого ніж "єкономія" на самопалах. Я не кажу про все що є в акві треба купляти, але є речі які краще взяти нормальні. 1-2 лишні бульбашкі в хв. - хаосу не зроблять, а залипший чи пересохший кран тонкого налаштування і 10-20-50 бульбашок ( як для якого об'ему акви) - біда ( бачив хтось робив їх на базі медичної системи крапельниці, використовуючи зажим для рекульування крапель)
Старий 17.05.2015, 17:20   #19
dido-pido
Активний учасник

м. Жовква

Дописи: 370
Подякував(ла): 712
Подякували 652 разів в 202 дописах
Репутація: 663

Сергій М, З саморобними системами СО2 завжди проблеми.
Після того як поставив балон+camozzi проблими зникли.То що дивлюсь за тиском у балоні!

На рахунок розпилювача:
Микола(mukola dz) поділився зі мною а я вже з вами поділюсь .
Більша частина травоманів використовує Горобину і це ідеальний матеріал, розпилює в пил, безкоштовна,легко доступна. Та більшість не знає як цю гілку присобачити. Я пробував по різному і так як у автора і багато ще чого та завжди десь з боку пропускало. Щоб замінити гілку треба новий шприц бо ту вже не витянеш або треба прикладати багато зусиль і часу.
А вихід простий і легкий. Шприц з резиновим поршнем. витягуєм поршень, робим дірку, надіваєм на гілку приблизно в1/2d шприца ;. Шприц обрізаєм до розміру який содобається і в нього запихаємо гілку з поршем. Все герметично Щоб замінити гілку вистарчить 1хв. І нічого не треба купляти і видумувати.
Принцип як у автора з шприцом і флейтою.
dido-pido зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували dido-pido:
GarpeL (17.05.2015), Володя К. (17.05.2015), Сергій М (17.05.2015)
Старий 17.05.2015, 19:10   #20
Сергій М
Активний учасник

...............

dido-pido, маете фотку, чи схемку ? а то я колись пробував .... невийшло, м'яко кажучі ))))
Думаю що варта заново спробувати, тому що придбав собі зовн.фільтр, який скоро приїде, і треба всю систему подачі СО2 переробляти, бо я подавав газ пропускаючи через ротор помпи у внут.фільтрі.
Балон, ЕМ-клапан, дросель маю, навіль скляний диффузор маю, але він не так гарно розпилює як хотілось би, хочу також лічильник бульбашок скляний купити, булиб вони десь уЛьвові, може хтось знає ?
Користувач подякував Сергій М за цей допис:
Володя К. (17.05.2015)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Система СО2 Балон + камоцці RVV Інше устаткування 55 24.01.2015 01:33
Фільтруюча система V.J. Фільтри, компресори, нагрівачі 18 20.09.2010 11:19

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:28.

All rights reserved