Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Відповідь

Параметри теми
Старий 07.06.2015, 14:46   #1
Azazello
Користувач
Чернівці

Дописи: 50
Подякував(ла): 0
Подякували 3 разів в 3 дописах
Репутація: 13
Типово Запуск акваріуму по правилам

Всім добрий день. Так вийшло що на день народження мені подарували ще один акваріум на 100 л. Наразі в мене є один запущений (100л). Але в процесі його експлуатації я прийшов до висновку що я провів не правильний запуск та неправильно підібрав компоненти акваріума. Тому новий хочу запустити як слід.
І от перша проблема з якою я зіткнувся це вибір ґрунту (субстрату). В старому лежить базальт. Але як я розумію він не дуже підходить. От я вирішив пошукати інформацію в інтернеті. І відразу заплутався. Ніби і купа інформації але щоб було конкретно сказано такий краще для такого, а такий для такого немає. Але зрозумів ще й те що це має бути не просто ґрунт а ціла система. Підкажіть що і як краще зробити. Чи варто брати ґрунт голи а під нього класти поживний. І чи потрібно використовувати гріючий кабель.
Azazello зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Правильний запуск морського акваріуму! Так чи ні.... петя77 Устаткування для морського акваріуму 3 07.05.2013 00:26
Запуск акваріума kilot Для початківців на форумі 3 23.10.2012 23:28
Запуск 126л Liar Для початківців на форумі 15 16.04.2012 14:31
Запуск 200л YuraIF Прісноводні акваріуми учасників форуму 14 15.08.2011 01:58
ЗАПУСК АКВАРІУМА farmaceut Для початківців на форумі 24 30.07.2011 13:03

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:11.

All rights reserved