Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 30.09.2015, 09:25   #11
KRustik
Живу на форумі

Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Сокирниця

Дописи: 2.077
Подякував(ла): 2.587
Подякували 3.047 разів в 1.278 дописах
Репутація: 3449

Акваріуміст року Форумлянин року 

Типово Re: Пошуки клада.

Я, як історик за освітою, всеціло підтримую Roman71.

Діяльність і хоббі ЮВ. нічого спільного з "чорною археологією" не мають. І той випадок пригадую. Там дійсно була "чорна археологія". Той дописувач, навіть, відверто писав, що йому начхати на все.

Звинувачувати ТС в мародерстві (по крайній мірі виходячи з тої інформації, яку він нам сам надав), це все рівно, що акваріумістів звинуватити у браконьєрстві по тій причині, що в їхніх акваріумах, терраріумах є рослини, риба та тварини, які вже, можливо, і не зустрічаються в дикій природі. Мене взагалі за решітку варто посадити, бо весь акваріум засаджений буцефаландрами. А вони на грані винищення.

Цитата:
Допис від БАРАКУДА Переглянути допис
Навіть якщо бульбу копали і щось знайшли цінне тре викликати відповідні органи щоб задокоментувати якщо по закону.
Подивіться останній допис ТС.
Зроблю деякі цитати з нього. Виділення моє:

Цитата:
Допис від ЮВ. Переглянути допис
приблизно рік тому перевіряв одне з полів на якому раніше бачив кераміку (кусочки горшків глинянних) після пшениці по ньому вигулював великий трактор як говорять діскував (порушував історично-культурний шар землі)

Цитата:
трапляється мені одна маленька(менше сантиметра), але цікава річ буквально спотворена часом,технікою ... майстер провів певні реставраційні роботи і в прямому розумінні повернув до життя раніше втрачену так звану ароматницю вищезгаданої черняхівської культури яка існувала на територіях України, Молдавії та Румунії в II-IV ст.н.е.. Цьому виробу більше 1500
років
І саме головне:
Цитата:
здав до музею отримав розписку і так би мовити повернув памятку народу
.
Roman71 (30.09.2015), Сергій М (30.09.2015)
Реклама
Старий 30.09.2015, 11:40   #12
ЮВ.
Початківець
м.Хмельницький

Дописи: 20
Подякував(ла): 11
Подякували 155 разів в 18 дописах
Репутація: 166
Типово Відповідь: Пошуки клада.

Дуже вдячний за увагу до теми, але повірте що на меті в мене було зовсім не розпалити між нами суперечки. Особисто я в своєму хоббі не переслідую користливих мотивів більш всього мене на пошуки спонукає цікавість і на основі будь якого предмету (кожен має свою історію) виникає мотивація до пошуку інформації.
На рахунок копати картоплю і знайти щось цікаве. Біля двох років назад, восени коли на городі було пусто в с.Соснівка Ярмолинецького району Хмельницької області де проживають мої родичі (тесть і теща) з допомогою того ж металошукача знайшов гудзика з номером 12. Щоб довго не писати даю виписку з вікіпедії:
Великолуцкий 12-й пехотный полк
[править | править вики-текст]Материал из Википедии — свободной энциклопедии
12-й пехотный Великолуцкий полк
Годы существования
17 января 1811 г.
Старшинство с 17 января 1711 г. - 1918
Страна
Flag of Russia.svg Россия
Входит в
3-я пехотная дивизия
(17-й армейский корпус (Россия))
Тип
пехота
Дислокация
Тула
Участие в
Заграничные походы 1813 и 1814 гг., Польская кампания 1831 года, Польская кампания 1863 года, Русско-турецкая война 1877—1878
12-й пехотный Великолуцкий (Великолукский) полк

Старшинство — 17 января 1711 г.
Полковой праздник — 6 декабря.
Содержание [убрать]
1 Формирование и кампании полка
2 Знаки отличия полка
3 Шеф полка
4 Командиры полка
5 Известные люди, служившие в полку
6 Другие формирования этого имени
7 Источники
Здається простий гудзик, а змусив мене прочитати масу інформації.Доречі нумерувати гудзики Росія почала після війни з французами 1812р., які це впровадили, дуже практично визначити приналежність до підрозділу. Можливо в селі стояв підрозділ можливо з села хтось служив і прийшов в відпустку або демобілізувався. Тільки подумати де м.Тула і де с.Соснівка а в ті часи піхота ходила пішки. Порившись в записах зрозумів, що скоріш всього підрозділ стояв в селі з метою переходу кордону з Польщею під час придушення повстань 1831, 1863 роках в яких він приймав участь, так як границя проходила по р. Збруч це приблизно 60 км. від мого місця.Розрахунок того часу один піший перехід що рівнявся 60км., саме так розміщувалися сили в ті часи на приграничних територіях.
Приїзджаючи в село зустрівши дітлахів, які на жаль не мають чим зайнятися і вже курять з 3-го класу запропонував їм вийти на пасовисько чи на стару зарослу тепер, а колись спортплощадку де грали в футбол і де велика ймовірність знайти копійки СРСР, чи гільзу, бачили б Ви їх очі і як вони труть об штани намагаючись щось прочитати ось це я називаю мотивацією до вивчення історії і взагалі розвитку.
Не бачу в цьому нічого спільного з розграбуванням пірамід, скіфських курганів, старих городищ, поховань, руйнуванням замків,церков.
Основна мета показати предмет і спонукати людину до того, щоб поритися в тому самому інтернеті, але не безцільно а направлено.
Дякую за увагу.Додаю фото гудзика.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC09348.jpg (255,9 КБ, 34 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC09349 (1024x768).jpg (47,1 КБ, 27 переглядів)
ЮВ. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
10 користувачів подякували ЮВ.:
agua (30.09.2015), biabuchja (30.09.2015), Fisherman04 (02.11.2015), Gemeni (08.05.2018), KRustik (30.09.2015), LWOW (03.10.2015), mani29 (07.11.2015), Roman71 (30.09.2015), SLIRA (24.10.2015), ІЙВ (30.09.2015)
Старий 01.11.2015, 22:55   #13
ЮВ.
Початківець
м.Хмельницький

Здрастуйте шановні форумчани. Минулої неділі зорали поле на якому я знайшов кам'яні знаряддя праці викладені вище. І мені знову посміхнулася вдача, розумію дивлячись на фото це зовсім не примітний предмет, як сказала моя дочка, що навіть і не звернула б увагу.Коваль працює молотом щоб викувати предмет, а це так званий "відбійник" спеціальний камінь теж з кремнію яким стародавня людина і виготовляла кам'яні знаряддя праці. У камені спеціально зроблена виїмка і він дуже добре "лежить" в руці.
Відбійник
(франц. percuteur) - назва, прийнята в археології для позначення примітивного молотка, яким відбивалися в кам'яному столітті осколки кременю і обробляли взагалі кам'яні знаряддя. Молоток цей полягав звичайно з круглого або округленого шматки кременя завбільшки з кулак або менше. У природному стані кремінь зустрічається в крейдяних, девонських та інших відкладеннях, у вигляді більш-менш округлених жовен, покритих звичайно білуватою корою; для оброблення потрібно було відбити від такого жовна його кору і трохи огранити його, тобто надати йому форму так зв. nucleus - ядрища. Від цього ядрища вже легко було отримати осколки різким, сухим ударом по його верхньому краю; кожен вдалий удар відділяв один осколок (так зв. lame), плоский і гладкий на тій стороні, якою він відколюється від ядрища, і з однією або двома гранями на зовнішній стороні. На плоскій стороні, ближче до місця удару, виходило завжди невелике пологе піднесення, ударний горбок (bulbe de percussion), характерний для кременя, що має так зв. раковистий злам. Подібний осколок з гострими краями вже сам по собі міг служити ножем, але він міг піддаватися і подальшій обробці; його оббивали низкою дрібних ударів по краях і надавали йому форму вістря (стрілки, списи,серпи), або звертали увагу тільки на оббивку самого кінчика, для отримання шила або проколи, або, нарешті, округляли і оббивали більш широкий і товстий кінець осколка і отримували так званий скребок. О. часто знаходять у місцях давнього добування і оброблення кременю, так званих майстерень кам'яного віку, і взагалі в стоянках неолітичного періоду. Вони легко впізнаються по побитій їх поверхні - слідах безлічі ударів. Багато таких О. знайдено, наприклад, у відкладеннях неолітичної стоянки біля Волосова, поблизу Мурома
Ось така на мій погляд цікава знахідка, і я черговий раз зробив для себе і сподіваюся для Вас маленьке відкриття.
Дякую за увагу.
З пов. Юрій.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC03434(1).jpg (129,5 КБ, 38 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC03433(1).jpg (124,2 КБ, 32 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC03431(1).jpg (88,4 КБ, 32 переглядів)
9 користувачів подякували ЮВ.:
agua (27.11.2015), Fisherman04 (02.11.2015), Gemeni (08.05.2018), KRustik (07.11.2015), mani29 (07.11.2015), Pavlin (02.11.2015), Roman 29 (02.11.2015), Roman71 (01.11.2015), Хелена (02.11.2015)
Старий 01.11.2015, 23:15   #14
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 865
Подякував(ла): 1.168
Подякували 2.096 разів в 560 дописах
Репутація: 2118

Акваріуміст року 

або я не там картоплю саджаю, пшеницю сію, , або не там стародавня людина свою гаджети тримала, або на нашому полі ніхто навіть не думав жити
Старий 01.11.2015, 23:25   #15
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.924
Подякував(ла): 15.359
Подякували 13.064 разів в 3.874 дописах
Репутація: 13391

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Володя К., думаю, що в тебе просто "око не набите" на такі речі... В районі Винник як раз багато було різних поселень людей ще задовго до заснування як Львова, так і Галицько-Волиньського князівства...
Старий 01.11.2015, 23:31   #16
ЮВ.
Початківець
м.Хмельницький

Цитата:
Допис від Roman71 Переглянути допис
Володя К., думаю, що в тебе просто "око не набите" на такі речі... В районі Винник як раз багато було різних поселень людей ще задовго до заснування як Львова, так і Галицько-Волиньського князівства...
Ваша земля дуже багата як в археологічному так і в історичному плані.
Старий 01.11.2015, 23:46   #17
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 865
Подякував(ла): 1.168
Подякували 2.096 разів в 560 дописах
Репутація: 2118

Акваріуміст року 

Типово

Roman71, В Винниках я мешкаю, картоплю саджаю там, де за парканом вже Польща А може я нічого не знаходжу через те, коли всі на полі, я на рибалці? Як кажуть - "око набите", залишилось набити морду
Цитата:
Допис від Володя К. Переглянути допис
всі на полі, я на рибалці
але навіть тоді, коли порпаюсь в землі, крім "чекушки" , випитої фірманом в минулому році, ніц не попадає на очі. Але і вона(чекушка) через деякий час стане артефактом.

Востаннє редагував Руслан: 02.11.2015 о 08:39.. Причина: дописи одного автора підряд
Володя К. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2015, 22:48   #18
Pavlin
Початківець
Львів

Дописи: 7
Подякував(ла): 39
Подякували 34 разів в 27 дописах
Репутація: 44

Цитата:
Ваша земля дуже багата як в археологічному так і в історичному плані.
Багата була на черепки від ганчарного посуду, історичних подій незлічити але підйомного матеріалу мізер нажаль...
Pavlin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2015, 18:53   #19
pyellow
Активний учасник

тихое болото околице области

Дописи: 366
Подякував(ла): 1.485
Подякували 1.072 разів в 287 дописах
Репутація: 1039

дорога кладоискателя - на виолити (не реклама), так как все уже копано-перекопано.На фото далекий 2011 год,еще мирное небо
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMGA0785.jpg (244,6 КБ, 36 переглядів)
Gemeni (08.05.2018)
Старий 04.11.2015, 19:24   #20
Pavlin
Початківець
Львів

Дописи: 7
Подякував(ла): 39
Подякували 34 разів в 27 дописах
Репутація: 44

О...знакомые "затылки" с виолити...
Pavlin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Pavlin за цей допис:
pyellow (04.11.2015)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Пошуки кварцового піску mavr Виставки, конкурси та здибанки 5 28.05.2010 06:04

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:36.

All rights reserved