Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Хвороби риб та їх лікування
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Примітки

Хвороби риб та їх лікування Хвороби акваріумних риб . Словник хвороб . Поради та рекомендації по діагностиці та лікуванню . Карантин та ізолятор .

Відповідь

Параметри теми
Старий 19.02.2015, 19:30   #11
goldberg
Активний учасник

Львів(Сихів)

Дописи: 294
Подякував(ла): 284
Подякували 332 разів в 128 дописах
Репутація: 342
Типово Відповідь: Потрібен кваліфікований спеціаліст по догляду

Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис

На гуртовнях з 1000 шт золотих рибок за тиждень здихає до СОТНІ, решту йде на продаж і ніхто там нічого не лікує, бо якби знали, як то лікувати, то таких втрат не було б.
та вже розкрийте інтригу про ту хворобу від якої нема панацеї, або як хоч продовжити агонію тих небіжчиків крім банального зниження температури і зменьшення корму.
goldberg зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували goldberg:
RuslanKravets (19.02.2015), zelenapantera (19.02.2015)
Реклама
Старий 20.02.2015, 17:59   #12
KoraCarerra
Початківець

Киев

Дописи: 21
Подякував(ла): 32
Подякували 34 разів в 13 дописах
Репутація: 44
Типово Re: Відповідь: Потрібен кваліфікований спеціаліст по догляду

Цитата:
Допис від goldberg Переглянути допис
та вже розкрийте інтригу про ту хворобу від якої нема панацеї, або як хоч продовжити агонію тих небіжчиків крім банального зниження температури і зменьшення корму.
Какая интрига? Цена раскрытия вопроса по установке точного диагноза - жизнь несколько рыб плюс 50-400 грн за каждую плюс полдня времени плюс расходы на упаковку рыб (для препарирования надо живых) плюс транспортные расходы на поездку в лабораторию и потом - за результатами.

При цене рыбы пятачок за пучок, должны быть ОЧЕНЬ веские основания для таких расходов времени и денег.

ТС готов на такое? Если да, то морально надо быть готовым, что в итоге может выйдет забавненько: причиной окажется слабый иммунитет из-за инбридинга и не подходящих условий содержания.
KoraCarerra зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували KoraCarerra:
agua (20.02.2015), goldberg (20.02.2015), Охват Марьян (20.02.2015)
Старий 20.02.2015, 18:55   #13
goldberg
Активний учасник

Львів(Сихів)

Дописи: 294
Подякував(ла): 284
Подякували 332 разів в 128 дописах
Репутація: 342

"пятачок за пучок",

виходить не акваріум а якийсь хоспіс
goldberg зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував goldberg за цей допис:
Христя (23.02.2015)
Старий 20.02.2015, 19:07   #14
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.209
Подякував(ла): 5.616
Подякували 32.387 разів в 6.827 дописах
Репутація: 33376

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від goldberg Переглянути допис
крім банального зниження температури і зменьшення корму
Запросто, читайте тільки до кінця - http://www.aqa.ru/gold_karantin

Якщо хтось буде мати надхнення, то може порахувати вартість лікування + не факт, що то допоможе. Карасів з піднебесної пакують у кульки на кілограми і відправляють у пакетах по 200-1000шт, тому коли вони долітаю до нас, то це вже напівпотрута риба, в якої внутрішні органи можуть відмовити в будь який час. В більшості випадків, у яких вдалось позбутись лікуванням зовнішніх ознак, ніц не дало, бо за короткий час зявлялось купа інших симптомів. Найкращий спосіб допомогти рибі пожити (для золотих), то є чиста холодна вода + мало, але якісного корму. Якщо напівтрупів ще травити барвниками чи препаратами на базі мідного купуросу, то тим самим ми аж ніяк не подовжимо їх життя.

За мою практику найбільше проблем саме з золотими рибками і тригібридними папугами, навіть з дискусами стільки проблем нема.
goldberg (20.02.2015), KoraCarerra (20.02.2015), zelenapantera (20.02.2015), кум (20.02.2015)
Старий 23.02.2015, 10:10   #15
Христя
Початківець
Львів

Дописи: 7
Подякував(ла): 3
Подякували 0 разів в 0 дописах
Репутація: 10

Стаття про Азіатських риб з їхніми болячками для нас не актуальна поскільки наші куплені в Польщі, і по історії продавця розводились теж в Польщі (ми того звісно не перевіряли), і більше ніж пів року, в них не було жодних ознак захворювань, а вже потім понеслось. Невже за такий час не проявились би жодні болячки? а на рахунок лікування так розпитую, бо прочитала що плавникову гниль можна вилікувати, і від того з'явилась надія що не доведеться спускати рибу в унітаз, але раз кажете ні, то влаштовуємо "хоспіс".
Христя зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2015, 12:29   #16
KoraCarerra
Початківець

Киев

Типово Re: Потрібен кваліфікований спеціаліст по догляду

2 Христя

Зря вы так. В статье много дельных советов и практических примеров с пояснением причин определенных концепций и действий. Надо просвещаться, а не становиться в позу ".. а я не такая, я жду трамвая!" (с)

И прощу прощения, если оскорблю чью-то чувствительность Повторю прямо о чем толкуют: если бы рыбы жили в подходящих условиях, то тогда бы стоило удивляться, почему проблемы посыпались, а при текущем раскладе - такая реакция выглядит довольно глупо.

Все что можно сделать - это изменить условия на подходящие, возиться с заболевшими и не питать иллюзий, что они будут жить долго и счастливо.
Користувач подякував KoraCarerra за цей допис:
Старий 25.02.2015, 13:51   #17
Христя
Початківець
Львів

Типово Відповідь: Re: Потрібен кваліфікований спеціаліст по догляду

Цитата:
Допис від KoraCarerra Переглянути допис
2 Христя
Я не встаю в позу просто не надто подобається лишити риб в спокої, і дати їм доживати своє життя, коли інші пишуть лікуйте, пробуйте, може щось вийти, ну а як нє, то ви хоч спробували, в статті дійсно багато написано про захворювання, про карантин і таке інше, але пройшло як на мене дуже багато часу відколи риби були куплені, і ніяких проявів захворювань не було, а тут на тобі...Просвіщатись в даному питанні звісно потрібно, але як на мене тим людям які в цьому кохаються, я ж на даний момент переконана що риби це не моє, і моїм мабуть не буде. Піклуюсь про цей офісний акваріум, бо рибу шкода...так би він взагалі стояв по три місяці без підміни води, і з купою вибачте лайна на дні. Я думаю, що цим ділом мають займатись або справжні акваріумісти за захопленням, або просто спеціалісти своєї справи, які виконують свою роботу якісно, з відповідними знаннями і за відповідні кошти. Поскільки я ні до перших ні до других не відношусь вибачайте за мою можливо різку реакцію, і дякую всім хто намагався допомогти.
наразі ситуація така вчора (24.02) дали ще порцію ліків, вирішили, що це вже остання, риби залишаються без змін (в однієї плавник повільно руйнується і відпадає в інших розшаровувався на кінцях ), в п'ятницю 27.02 повертаємо в фільтр всі шари (вугілля і біокулі), замінюємо частину води, і живемо в звичайному режимі.
Старий 25.02.2015, 15:01   #18
KoraCarerra
Початківець

Киев

Типово Re: Відповідь: Re: Потрібен кваліфікований спеціаліст по догляду

Цитата:
Допис від Христя Переглянути допис
.... але пройшло як на мене дуже багато часу відколи риби були куплені, і ніяких проявів захворювань не було, а тут на тобі.....

Цитата:
Допис від Христя Переглянути допис
... Я думаю, що цим ділом мають займатись або справжні акваріумісти за захопленням, або просто спеціалісти своєї справи, які виконують свою роботу якісно, з відповідними знаннями і за відповідні кошти..
Про ".. не такая" уже было осталось добавить, как в старом анике свекровь и борщ - ".. злые вы все какие-то, уйду я от вас!"
Користувач подякував KoraCarerra за цей допис:
Alejandro (26.02.2015)
Старий 26.02.2015, 08:28   #19
Ярош Василь
Учасник

Львів

Дописи: 103
Подякував(ла): 130
Подякували 142 разів в 64 дописах
Репутація: 160

Да тут почитати, так тут сюжет мінімум на цілу серію доктора Хаоса на збирається.
А не простіше просто поміняти рибу?
Ярош Василь зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2015, 17:15   #20
Христя
Початківець
Львів

Цитата:
Допис від Ярош Василь Переглянути допис
А не простіше просто поміняти рибу?
а з цією що зробити? спустити в унітаз? Хай доживає свого віку...А вже як подохне, то шеф обере собі нових. Але не знаю що йому цього разу втулять, бо він чемно вірить продавцям в Польських зоомагазинах, ну як то кажуть поживемо...подивимось як ситуація буде розвиватись надалі. Завтра починаємо виводити ліки, і сподіваємось що ще ця риба оклигає.
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Львів, УДО AquaER, Рослини, засоби догляду mavr Продам 61 19.10.2018 19:44
Скалярії, поради з утримання, нересту, догляду за ікрою і мальком Руслан Скалярії та дискуси 218 22.02.2016 15:06
Потрібна порада по догляду за рослинами? ІЙВ Для початківців на форумі 3 02.11.2014 22:48
Потрібен токар для ... colinmcrae Балачки 4 19.03.2013 12:54
Потрібен профі-спеціаліст werktizaben Балачки 8 03.01.2013 20:36

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:50.

All rights reserved