Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Риби > Африканські цихліди
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Африканські цихліди Опис, поради, види, утримання.

Відповідь

Параметри теми
Старий 30.12.2019, 21:49   #1
IS1971
Учасник

Stanislawiw

Дописи: 112
Подякував(ла): 63
Подякували 30 разів в 20 дописах
Репутація: 40
Типово Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке?

Доброго усім дня! З наступаючими.

Перечитав майже усі статті на форумі про годування малавійських цихлід і особливо моєї мбуни (дивіться в профілі). Кожна з них має або не повні або не уточнені дані про вид, розмір, корм. Хтось не конкретизує ЯКИХ саме він годує цихлід конкретним кормом, інші не вкажуть чи цим кормом вони годують мальків, підростків чи дорослих все риб?

Тому є питання які не до кінця усвідомив. Прохання прояснити.

1. До якого розміру цихлід вважати мальками? Далі підростками і на кінець дорослими? Я вважаю, що годування має на усіх етапах відрізнятись.
2. Відповідно - яким кормом краще, правильніше годувати на кожному етапі росту цихліду?
3. На якому етапі росту пропонувати рослиноїдній цихліді більше рослинної їжі? Наприклад, зараз моїм цихлідам розміром від 1,5 до ~3см пробував давати мороженого і трохи провареного гарбуза - можна сказати, що не їдять. Сомик їв його краще, цихліди чуть пощипали і то не усі.
4. Ну і про види кормів. Одні категорично ЗА трубочник, інші проти. Хтось годує мотилем, інші НІ. Хтось каже що дафнія пуста трата коштів - корм без толку.

Я намагаюсь годувати різноманітно. Кожен день або циклопа заморозку (інколи бачу що більш вяло його їдять, може вже наїлись, а можливо тому що вже замалий для них) або моїну заморозку (її їдять добре бо чуть крупніша - певно). Два рази, не більше (десь таке прочитав), на тиждень заморозка артемії (її їдять з задоволенням). Вранці даю сухі корми. Дорогими (Tetra, Tropical, JBL) дуже рідко - дорогі. Маю General, Малаві і Мбуну від Дюни, Малаві і Цвет від Золота рибка. Усі ці сушки уся моя риба (не тільки цихліди) їсть з задоволенням. Намагаюсь, якщо крупніша фракція то замочувати і лишень тоді виливати в акву.

Зараз хочу докупити заморозки від Акварія - МОЇНА, ЦИКЛОП, КРЕВЕТКА (молота), МАЛАВІ ДІЕТ, ЦИХЛІД ДІЕТ, РОСЛИННА ДІЕТА, ДАФНІЯ. Наскільки правильний мій вибір? Можливо щось інше? Ну і дякую за відповіді по питанням вищезаданих.
Старий 06.01.2020, 17:11   #2
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

Дописи: 8
Подякував(ла): 15
Подякували 6 разів в 5 дописах
Репутація: 16
Ab Відповідь: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке?

Тримаю не малаві а танганьїку, але думаю що методи годування дещо спільні. З тією відмінністю що малаві як правило крупніші і апетит у них кращий))). Напишу таке собі чисто моє ІМХО:
1) мальок як на мене це та риба яку треба кормити наупліями артемії, чи, точніше, догодовувати наупліями. Це чисто суб'єктивно, але іншого критерію як відрізнити малька від підлітка не знаю Дорослі - зрозуміло, ті що вже дозріли для нересту
2) корм як на мене на всіх етапах повинен бути не дуже крупним. За винятком окремих хижих видів які звикли заковтувати здобич (в танганьїці це кендалі наприклад) Ну і якісним звичайно. Якісним і повноцінним є жива науплія артемії, вирощена з яйця. Вона і недорога і виводити її не дуже складно. Тому кормити нею рекомендую максимально довго, поки хапатимуть. Деяких дрібних цихлід Танганьїки я і в дорослому віці підгодовую, воно для ниш думаю десь як вітамінки, не наситишся, але поживні речовини одержуються
3) хех.. рослиноїдним на всіх етапах треба пропонувати рослинну їжу
Cognitio rerum зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Cognitio rerum за цей допис:
IS1971 (06.01.2020)
Старий 06.01.2020, 17:40   #3
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

Дописи: 8
Подякував(ла): 15
Подякували 6 разів в 5 дописах
Репутація: 16
Типово Відповідь: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке?

Набирав текст, набирав, хотів дописати.. А воно мені пише: "Вносити зміни у свої дописи можна лише протягом 10 хвилин після їх розміщення. Цей термін вийшов. Щоб змінити Ваш допис, зв'яжіться з адміністрацією."
Ще раз набирати на маю змоги, тому вибачайте
Cognitio rerum зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Cognitio rerum за цей допис:
IS1971 (06.01.2020)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
яке добриво краще ? none Добрива 8 15.05.2017 16:05
Вітаємо усіх Тетян та усіх студентів! Александр11 Вітаємо 7 25.01.2012 21:46
Усіх Володимирів вітаємо з іменинами! Александр11 Вітаємо 5 28.07.2010 21:14
З Світлим Христовим Воскресінням! З Пасхою усіх! andr.shev Вітаємо 18 07.04.2010 00:14
akryflawina - яке дозувння? thomas85 TROPICAL, ZOOLEC, AQUAEL, AQUA SZUT, AQUA ART 5 08.01.2010 02:47

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:10.

All rights reserved