Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Виставки, конкурси та здибанки > Конкурс-виставка нано-акваріумів Закарпаття > Перший конкурс-виставка нано-акваріумів Закарпаття
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Відповідь

Параметри теми
Старий 20.02.2015, 14:56   #11
biabuchja
Акваріуміст

Львів

Дописи: 924
Подякував(ла): 5.221
Подякували 4.685 разів в 734 дописах
Репутація: 5232

Активність Активність 

Типово Відповідь: Акваріум №10

Мені сподобався, єдине зауваження: поєднання лісового простору в вигляді пенька від поваленого дерева, та горів в вигляді прямостоячого камення композиційно трішки не правильно, я б з такою красивою корягою відтворював тільки лісовий пейзаж.
biabuchja зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували biabuchja:
ogon (20.02.2015), Yurskiy (20.02.2015), Анатолий (21.02.2015)
Реклама
Старий 20.02.2015, 18:35   #12
Yurskiy
Учасник

Ужгород

Дописи: 228
Подякував(ла): 567
Подякували 438 разів в 157 дописах
Репутація: 448

Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від biabuchja Переглянути допис
я б з такою красивою корягою відтворював тільки лісовий пейзаж.
Дякую, така ідея в процессі планування композиціі теж була присутня, супруга навіть гілок для формування дерев наварила цілу кастрюлю, але відмовились тому що крони дерев були не готові(не вирощені),а мотати мох, виходило негарно. Задум композиції був в оформленні повністю вирощенними рослинами, композиція після посадки рослин мала вийти-закінченна,що в нас і получилось
biabuchja (20.02.2015), ogon (20.02.2015), Анатолий (21.02.2015), РомаУж (21.02.2015), Сашко (20.02.2015), ~Terez@~ (20.02.2015)
Старий 20.02.2015, 20:31   #13
Сашко
Початківець
Ужгород, Київ

Дописи: 9
Подякував(ла): 54
Подякували 25 разів в 10 дописах
Репутація: 35

Цитата:
Допис від biabuchja Переглянути допис
... в вигляді пенька від поваленого дерева, та горів в вигляді прямостоячого камення композиційно трішки не правильно...
Чому не правильно. Вони ні змістовно не заперечують одне одного, ні естетично не викликають неприємних вражень. Насправді,поєднання каменю і деревини є цілком перспективним в оформленні акваріумів)))
Сашко зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Сашко:
Yurskiy (20.02.2015), Анатолий (21.02.2015)
Старий 20.02.2015, 22:12   #14
ogon
Учасник

Ужгород

Дописи: 171
Подякував(ла): 284
Подякували 403 разів в 114 дописах
Репутація: 413

У коментарі biabuchja є абсолютна логіка - в лісі, яким є нижня половина цієї композиції, практично неможливо зустріти прямостоячий гострий камінь. Він або мав би з часом впасти і перетворитися на лежачий, або частково вивітритися і суттєво сховатися під шаром грунту, що утворюється за сотні років за результатом перегнивання опалого листя, що збирається біля його підніжжя... Стати подібним до тих, що оточуюють пень на передньому плані...

Думаю, що йдеться саме такий непомітний дисонанс.

Але про це можна говорити тільки в плані ІДЕАЛЬНОСТІ загалом гарної, довершеної композиції.

При цьому треба пам'ятати, що саме цей камінь своєю вертикаллю "витягнув" верхню частину композиції, залишивши її достатньо вільною, незахаращеною і, при цьому, об'єднавши з нижньою частиною роботи...

Не в плані критики і, тим більше, не в плані якогось повчання, а виключно в плані обміну якимись думками та враженнями, скажу тільки, що ОСОБИСТО Я, якщо і міняв би щось в цій композиції, то тільки, можливо, замінив би цей камінь на так само вертикальний, але не такий гострий, більш вивітрений, але з тріщинами і "зморшками"... Як камені внизу...

Загалом, щоби було зрозуміло, ця робота входить в п'ятірку робіт, за які би я віддав свій голос...

Востаннє редагував ogon: 20.02.2015 о 22:15..
ogon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 користувачів подякували ogon:
biabuchja (22.02.2015), Yurskiy (20.02.2015), Анатолий (21.02.2015), РомаУж (21.02.2015), Сашко (21.02.2015)
Старий 20.02.2015, 22:44   #15
Yurskiy
Учасник

Ужгород

Дописи: 228
Подякував(ла): 567
Подякували 438 разів в 157 дописах
Репутація: 448

Аквафото Аквафото 

Маленьке уточнення: саме цей камінь (як сказав ogon) витягує композицію-це раз,
Цитата:
Допис від ogon Переглянути допис
замінив би цей камінь на так само вертикальний, але не такий гострий, більш вивітрений, але з тріщинами і "зморшками
-неможна, при заміні його на камінь з тріщинами втрачаеться глибина композиції, тому що він стане однаковим з звома групами передніх каменів (візьміть потрісканий камінь, та подивіться на нього здалека-побачите гладкий маленький камінчик, а це велика може і не гладка скеля на задньому плані, забув вершину білою фарбою пофарбувати), а якщо взагалі забрати, то втрачається композиційний трикутник котрий підкреслив звичайну коряжку-вона стала Шикарна.А на рахунок
"суттєво сховатися під шаром грунту, що утворюється за сотні років за результатом перегнивання опалого листя", а хіба там видно підніжжя горихолм на середньому плані його повністю перекриває (там дуже багато листя за сотні років!!!)просто здалека не видно

Востаннє редагував Yurskiy: 20.02.2015 о 22:46..
Yurskiy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Yurskiy:
ogon (20.02.2015), Анатолий (21.02.2015), Сашко (21.02.2015)
Старий 20.02.2015, 23:00   #16
ogon
Учасник

Ужгород

Дописи: 171
Подякував(ла): 284
Подякували 403 разів в 114 дописах
Репутація: 413

Здаюся... ))

Загалом я переконався на цій виставці, що скільки людей - стільки різних смаків. Часом люди йшли голосувати за явно слабші композиції, критикуючи, в силу якихосьвласних логік і мотивацій, більш сильні.

Я вже не говорю про те, що триндіти - не міхи тягати. І обговорювати гарну готову композицію легше, аніж її зробити, на що потрібен безумовний талант. Повторюся, ця композиція входить до числа моїх улюблених.

Так, народ, я вже відчуваю, що досвід, що його я особисто здобув під час цього конкурсу, вже штовхає мене вперед, до наступного...

Знаю, що це не буде через місяць-другий, але реально вже морить на щось нове... )))

Востаннє редагував ogon: 20.02.2015 о 23:01..
ogon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 користувачів подякували ogon:
biabuchja (22.02.2015), Yurskiy (20.02.2015), Анатолий (21.02.2015), Сашко (21.02.2015), ~Terez@~ (20.02.2015)
Старий 23.02.2015, 06:46   #17
Анатолий
Початківець
_

Дописи: 35
Подякував(ла): 391
Подякували 100 разів в 30 дописах
Репутація: 110

Цитата:
Допис від Yurskiy Переглянути допис
Опис чуть пізніше, а зараз просто фото, фото...
Юра, Світлана, Олександра... Чудова робота! Надзвичайно радий, що Вас оцінили професійні судді так високо і зайняте призове місце, хоч Ви його і не очікували

Ви самі бачили в процесі виробництва та весь час на виставці, навіть без суддійства, як реагували на Ваш акваріум колеги конкурсанти, як коментували відвідувачі! Зелень! Сонячність! Яскравість! Ємоційність! Гостинність! Доброзичливість! Симфорія при родах! Симфонія природи (назва композиції від Вашої дочки Олександри)! Лише декілька із асоціацій про роботу- та все це відображення врутрішнього світу Вашої сім"ї! Де завжди комфортно, тепло, затишно, живо, чисто, старанно, доглянуто, розумно, уміло, творчо. АКВАРІУМНО!

В спільному пошуку назви ми мали багато сміху з жартівливих версій про той корінь з "таємничою печорою Ховрашків" і т.д.
Одна з версій від мене була "Яскравий День над Печерою".
Добре, що ви вибрали версію доньки Олександри, бо потім ще це було і грою слів природа, при родах... Симфонія була дійсно при родах!
Скільки щасливих мальків від Каридналів виловили з тої акви? Будь ласка, просимо надати звіт!

В будь якому випадку Яскравість та Переможе місце дуже дуже Вам пасує!
Дуже приємно, що Вас помітили, компетентно, фахово оцінили і на найвищому рівні в Харкові.
Бо готувались Ви до події, ночами не спали, підковувались теоретично, втілювали практично, змінювали плани, але впевнено і стійно йшли до цілі і викладались і відвідували, доглядали акваріум протягом виставки чи не найбільше!

Дякуємо Юрі за фото для всіх конкурсантів ,які додатково робив дуже професійно і справді був рятівником у цьому питанні теж, як в багатьох інших виробничих виствавкових моментах!

Здивував і вразив світильник додатковий саморобний! Вміння зробити щось технічне нашвидкоруч, яке буде відповідати всім Євростандартам, ще один талант Юри.

Всьо було файно!

Дякую за досвід, відкритість, підтримку, допомогу, доброту.

Дуже класно, що Ви виграли!

Ви потужні і відомі у питанні розведення риби.
А тепер ще й фахівці з призовим місцем у авкадизайні, акваскейпі!

Респект і уважуха!

Востаннє редагував Анатолий: 23.02.2015 о 06:50..
Анатолий зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Анатолий:
ancuk (23.02.2015), Yurskiy (23.02.2015), ~Terez@~ (23.02.2015)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:04.

All rights reserved