Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Виставки, конкурси та здибанки > Конкурс-виставка нано-акваріумів Закарпаття > Перший конкурс-виставка нано-акваріумів Закарпаття
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Відповідь

Параметри теми
Старий 20.02.2015, 22:09   #21
KRustik
Живу на форумі

Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Сокирниця

Дописи: 2.077
Подякував(ла): 2.591
Подякували 3.048 разів в 1.278 дописах
Репутація: 3450

Акваріуміст року Форумлянин року 

Типово Re: Акваріум №13

ogon, я прекрасно все розумію. Але мох, який відріс після стрижки, виглядає зовсім не так, як мох, відросший з намотиша.
Я це маю на увазі, коли говорю, що мох сируватий. Я не маю на увазі, що моху повинно бути багато.
ogon (21.02.2015), Yurskiy (21.02.2015), Анатолий (21.02.2015)
Реклама
Старий 21.02.2015, 00:08   #22
ogon
Учасник

Ужгород

Дописи: 171
Подякував(ла): 284
Подякували 403 разів в 114 дописах
Репутація: 413
Типово Відповідь: Re: Акваріум №13

Цитата:
Допис від KRustik Переглянути допис
...Але мох, який відріс після стрижки, виглядає зовсім не так, як мох, відросший з намотиша.
Я це маю на увазі, коли говорю, що мох сируватий...
Ми тут спільно обмінювалися думками з приводу цієї вашої фрази і намагалися зрозуміти, що ви під цим мали на увазі, але так і не збагнули...
Думаю, що все з'ясуємо при зустрічі. Так що, приїжджайте...
ogon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 користувачів подякували ogon:
KRustik (21.02.2015), V-V-F (21.02.2015), Yurskiy (21.02.2015), Анатолий (21.02.2015), РомаУж (21.02.2015)
Старий 23.02.2015, 10:29   #23
Анатолий
Початківець
_

Дописи: 35
Подякував(ла): 391
Подякували 100 разів в 30 дописах
Репутація: 110
Типово Відповідь: Акваріум №13

Цитата:
Допис від ~Terez@~ Переглянути допис
Трохи розповім про створення цієї композиції. Вирішила я знову поексперементувати із втиранням моху, але тепер вже на лаві. Вибрала пару каменів, і повтирала в них рікардію і фокс. Зробила парничку, потримала так пару днів і залила водою. Планувала у Львові на виставці зробити якусь композицію із цих каменів, але на той час вони ще не зовсім були обросли мохом. Тож вирішила, що щось придумаю на нашу виставку. Камені обросли, але не уявляла, що з того можна зробити. Композиція планувалась зовсім не така, все що не робила, нагадувало мені клумбу. Вже перед самим запуском захотілось спробувати зовсім не те, що планувала..сподобалось, і вирішила зупинитись саме на цьому варіанті. Залишилось назву придувати і запустити жителів у акву. Назва прийшла досить швидко, всі порівнювали деревце із бонсаєм, от і вирішила, що назва має бути пов"язана із Японією. Трохи погуглила, пошукала пейзажі схожі до моєї композиції...і знайшла - Сіракамі Санті, що в перекладі означає гірські землі білого бога. Це японський заповідник на півночі Японії на острові Хонсю. Та і рибки гарно підійшли до композиції, теж японскі -японська гуппі. Я до гуппі взагалі-то байдужа, але як їх побачила, то встояти не змогла. Ось такий вийшов японський пейзаж
Шановна, Тереза!
Присядь будь ласка, бо зараз буде...
Що би до Терезиних рук та очей не потрапило...
Чи то буде Сіракамі, чи то буде Санті, а результат один.
Ну не вмієш робити композиції.
Не вмієш робити акваскейп.
Не має сили волі ну хоч би раз взяти і зробити щось погано!!!
Така вже народилась...
Не вмієш робити композиції погано, а вмієш відмінно!
Не вмієш робити акваскейп хоч як, а вмієш на 1 і 2 місто
Не має сили волі робити щось погано, це дуже важко тобі, бо є велика сила волі для того, щоб готуватись до конкурсів і спадково вже ПІДКЛЮЧАТИСЬ до сили справжньої творчості і мистецького натхнення!

Всією душею радію за твої успіхи!

Дуже хочу, щоб ти знала, що я дуже добре пам"ятаю твою допомогу у Львові.
Оцінив твою силу вчора у вмінні навести лад у ситуаціях, що потребують втручання саме більше людського ніж конкурсного.
І моя повага до Тебе багатократно зросла знову.

Добре, що вмієм, можеш і хочеш бути такою.
Твоя роботи №13 та №14 це чергові картина Твоєї глибокої, гарної Душі.

Ти дивовижна, як автор, як особистість, але головне- гарна, як людина.

Тобі найважче серед нас, бо від тебе всі щоразу чекають народження нового дива, умовно вимагають нової краси, нових досягнень. А ще тому, що мусиш вже десь на міжнародних рівнях шукати собі вищі рівні для якісно нового творчого росту та подальшого розвитку, а це вже окрема історія.

Але історія ще більш цікава і ще більш яскрава, аніж вже зараз ці світлі та неймовірні твої картини, що малюєш в Ужгороді, у Львові... Народжуєш у воді для світу.

Тереза, нехай вдається все задумане і буде благодатним рух до нових вершин!
Будемо Клубом тебе підтримувати і нагадувати тобі про вже міжнародні конкурси!

Дякую! Що ведеш весь Клуб і форум вперед!

З повагою,
Анатолій

Востаннє редагував Анатолий: 23.02.2015 о 10:34..
Анатолий зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Анатолий:
Yurskiy (23.02.2015), ~Terez@~ (23.02.2015)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:45.

All rights reserved