Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Виставки, конкурси та здибанки > Конкурс-виставка нано-акваріумів Закарпаття > Перший конкурс-виставка нано-акваріумів Закарпаття
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Відповідь

Параметри теми
Старий 20.02.2015, 14:48   #11
biabuchja
Акваріуміст

Львів

Дописи: 924
Подякував(ла): 5.218
Подякували 4.685 разів в 734 дописах
Репутація: 5232

Активність Активність 

Типово Відповідь: Акваріум №9

А тут хотілось би залишитись по довше. Акваріум в якому видно думка автора, його бачення композиції, при мінімум рослинності відтворити пейзаж не так вже й легко. Як для мене поміняв би один камінь на більший на задньому плані всі якісь одинакові виглядають. І вже писав, для чого передню стінку засипати такою кількістю піску? Ну і саме головне: завжди вважаю що у природі не існує ідеально рівного кола, квадрата, і чомусь не хочеться щоб щось стояло ПОСЕРЕДИНІ, як в даному випадку камінь в річці, на передньому плані. А так тільки позитивні враження.
biabuchja зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 користувачів подякували biabuchja:
V-V-F (23.02.2015), Viking (20.02.2015), Анатолий (21.02.2015), Петрович (20.02.2015)
Реклама
Старий 23.02.2015, 09:21   #12
Анатолий
Початківець
_

Дописи: 35
Подякував(ла): 391
Подякували 100 разів в 30 дописах
Репутація: 110

Цитата:
Допис від V-V-F Переглянути допис
Як колись сказав мiй покiйний дядько " рецепт не доработан"
Насправдi я по деяким особистим причинам не мiг приймати участь, xоча дуже хотiв, чесно кажучи я не готувався взагалi, але так як не дав остаточноi вiдповiдi пану Олегу всетаки вирiшив робити композицiю. По задумцi камiнь маэ випирати з пiд ''куби'' тобто полянка куби i камiння(iвагумi) aле як я уже сказав вище, що не готувався тому i камiнь був нетого розмiру для кубика 30л( не угледiв) також по тiй самiй причинi я незнав що буде рiчка, це уже на ходу я придумав це в останнiй час, ще памятаю з мене смiялись коли я грунт лошкою вибирав :-) так би мовити канал копав. Да рiвненька получилась, я ж не маю досвiд в створюванннi штушних рiчок для ландшафту, все було в перший раз. Над помилками буду працювати вже дома.
Окреме спасибi форумчанину Viking за вчасно представлений менi пicoк.
А ще ''куба'' приixала не в тiй кiлькостi як я собi уявляв, коли посадив то майже не видно було що там щось э. Знав би то в 3 рази бiльше б замовив.
Ну що скажеш ''рецепт не доработан''
Дякую що оцiнили. Опис пiзнiше.
Віталь!
Диплом тобі за ідею і реально класну роботу: ріку, камні, композицію в акві!
Диплом за готовність таки у великий акваріум пірнути, а не у той, що спочатку поменший планував ти собі.
Диплом за ріст хеміантуса Куба шаленими темпами з пару невеличких посаджених осередків.
Диполом за перемогу над помутнінням води.
Димплом за включання світла і контрольне відвідування зранку виставки.
Диплом за годування риби.
Диплом за систему подачі газу в акваріум.
Диплом за додаткове освітлення.
Диплом за те, що поділився рослинами.
Диплом за роботу з відвідувачами виставки, пополяризацію акваріумістики.
Диплом за допомогу
Диплом за розважливість та привітність, спокійність, доброту
Диплом за випите пиво за компанію з Вікінгом

Подяка від Клубу за популяризацію Львівського форума.
Подяка від мене за твою думку та приватний лист підтримки, щодо мене, як педагога, наставника, працівника школи.

З повагою,
Анатолій
Анатолий зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Анатолий:
V-V-F (05.05.2015), Viking (23.02.2015)
Старий 23.02.2015, 13:07   #13
Viking
Активний учасник

Ужгород

Дописи: 251
Подякував(ла): 268
Подякували 680 разів в 168 дописах
Репутація: 790

Аквафото Аквафото Терафото Терафото Терафото Аквафото 

Віталій V-V-F ! Вчора тебе від нас передчасно забрали і ти не почув хорошу звістку! Якщо призові місця рахувати не по роботах, а по участниках, то ти законний бронзовий призер! З чим тебе і вітаю!!!

Анатолій! Що ж тобі не дає спокою випине мною пиво, в компанії і без?! Я ж постійно і неоднократно тобі пропонував приєднатись до "традицій північних народів"
Viking зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Viking:
V-V-F (05.05.2015), Анатолий (24.02.2015)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:50.

All rights reserved