Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Відповідь

Параметри теми
Старий 22.11.2012, 10:56   #61
Dzvinochok
Початківець
Львів

Дописи: 44
Подякував(ла): 93
Подякували 17 разів в 5 дописах
Репутація: 27
Типово Відповідь: Допоможіть довести мій НАНО до пуття.

Сьогодні пів ночі поглиблювала в неті свої знання про Планарій та іншу акваріумну мікроживність. Також періодично роздивлялась свою акву, вкючаючи світло та лякаючи креветок. Планарій, чи то планарієподібних більше не бачила. Білі ниткободібні хробаки є. Вичитала, що досить часто з"являються в акваріумах. Вдалось ідентифікувати. Якщо не помиляюсь, то це - Stylaria lacustris. Інформацію про те, чи шкодять мешканцям акви на жаль не знайшла.
На рахунок тої штуки, що витягнула з акви вчора: хоч більше її там не бачила, але знайшла ЦЕ в трубочнику, коли зранку його промивала. Так і не можу визначити чи це один з видів Планарії чи п"явки.
Поки що буду спостерігати.
Цитата:
Dzvinochok, можу вам позичити макропода , якщо схочете зможете його собі лишити , макропод в мене виріс з малечку з іншими рибами , тому нікого не зачіпає
Makropod2012, дякую за пропозицію і що відгукнулись. Але читала, що Планарії ведуть нічний спосіб життя і риба навряд чи зможе знищити всю популяцію, тому шкода робити стрес макроподу. Крім того маю ще креветок і маленьких креветеняток(вчора тільки побачила і спочатку прийняла їх за якихось нових паразитів, які мені тепер всюди ввижаються). Якщо підтвердиться що все таки Планарія - буду виводити хімією. Залишилось тільки дочитати темку та визначитись з препаратом.
Сьогодні буду робити щотижневу сифонку, можливо трохи це все вичищу.
Виникли тепер питання по сифонці: планувала ретельно почистити грунт. А як тепер бути з мальками креветок? Сифон в мене досить потужний, мушу пережимати шланг прищепками, бо за 2 хв половину води витягне.
Чи не засмокче креветенят? І як бути з промивкою губки фільтра? Хотіла її промити, бо знову впала потужність (один з недоліків цих фільтрів). В ньому могли поселитись малявки?
І ще порадьте будь-ласка хтось: хочу позбавити від Котушок та Акролюксів Лімнофілу, яка в мене на карантині в 3л. банці. Вже замучилась витягувати це вручну і не впевнена, що все витягну. Ікра котушок ще є. Вирішила вимочити рослину в мідному купоросі. В яких пропорціях розвести? Буду вдячна за допомогу.

Востаннє редагував Dzvinochok: 22.11.2012 о 11:04..
Dzvinochok зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 22.11.2012, 17:30   #62
ВасилийМетролог
Люблю спілкуватись

м.Кузнецовськ, Рівненська обл.

Дописи: 796
Подякував(ла): 1.465
Подякували 1.004 разів в 413 дописах
Репутація: 1016

Якщо у вас потужний сифон то краще або взяти трубку з меншим діаметром і за допомогою її чистити дно, або ДУЖЕ сильно пережати трубку вашого сифона, тому що Ваш я думаю що повисмоткує всю малечу яка у Вас там є, а це дуже буде ВАм обідно

Ікру котушок добре смакують ампудярії і хелени.
ВасилийМетролог зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував ВасилийМетролог за цей допис:
Dzvinochok (22.11.2012)
Старий 22.11.2012, 20:58   #63
Dzvinochok
Початківець
Львів

Дописи: 44
Подякував(ла): 93
Подякували 17 разів в 5 дописах
Репутація: 27

Цитата:
Допис від ВасилийМетролог Переглянути допис
потужний сифон
а де можна купити такий, який би мені підійшов? Зайшла в нас в декілька магазинів - не має.
Цитата:
Допис від ВасилийМетролог Переглянути допис
Ікру котушок добре смакують ампудярії і хелени.
вже її сьогодні повитягала, якраз гарно відставала. тепер залишилось вивести з рослини акролюксів.
Dzvinochok зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.11.2012, 21:21   #64
ВасилийМетролог
Люблю спілкуватись

м.Кузнецовськ, Рівненська обл.

Дописи: 796
Подякував(ла): 1.465
Подякували 1.004 разів в 413 дописах
Репутація: 1016

Цитата:
Допис від Dzvinochok Переглянути допис
де можна купити такий, який би мені підійшов?
де купити - не знаю але особисто собі я сам робив такий який мені потрібен був!
ВасилийМетролог зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.11.2012, 22:59   #65
koleg
Учасник

Івано-Франківськ

Дописи: 241
Подякував(ла): 172
Подякували 98 разів в 63 дописах
Репутація: 108

в мене подібний сифон для акви так в ньому можна відрегулювати струмінь води і досить зручно користуватись http://www.arowana-im.com.ua/product...roducts_id=644
koleg зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував koleg за цей допис:
Dzvinochok (22.11.2012)
Старий 23.11.2012, 00:10   #66
miuller75
Активний учасник

Львів, Балатон

Дописи: 285
Подякував(ла): 301
Подякували 598 разів в 196 дописах
Репутація: 711

Білі ниткободібні хробаки є. Вичитала, що досить часто з"являються в акваріумах. Вдалось ідентифікувати. Якщо не помиляюсь, то це - Stylaria lacustris. Інформацію про те, чи шкодять мешканцям акви на жаль не знайшла.
На рахунок тої штуки, що витягнула з акви вчора: хоч більше її там не бачила, але знайшла ЦЕ в трубочнику, коли зранку його промивала. Так і не можу визначити чи це один з видів Планарії чи п"явки.
Поки що буду спостерігати.
Мав схожу проблему з хробачками. Ці хробачки інтесивно розмножувались в акваріумі з креветками і анцитрусами, так як ворогів у хробачків не було , от вони і плодились. Якщо не хвилюєтесь за молодь креветок, запустіть гупій і мармурових боцій- хробакам хана. Інакше можна використати пораду від Тернеції - Внесите NO-PLANARIA (от фирмы BIOMAX) – в зоомагазинах. Инструкция в упаковке.
Безопасно для рыб, креветок и улиток.

или - Фебтал - противоглистное средство для собак и кошек, в ветаптеке.
Дозировка 1 таб. (150мг) на 30 литров воды.

или - Каниквантел в ветаптеке, вносить из расчета 1 мг/л

Таблетки тщательно растереть, высыпать в литровую банку, долить до половины воды и хорошо потрясти – они плохо растворяются.
Массовая гибель планарий начинается на 3-4 сутки. Потому сифонка с 3-4 дня – ежедневная и очень тщательная, т.к. дохляк сильно портит воду.

Обработку необходимо повторить через 2-3 недели, чтобы уничтожить выведшихся из яиц молодыъ планарий.
Вже біля двох років в акваріумі нікого стороннього небуло.
miuller75 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував miuller75 за цей допис:
Dzvinochok (23.11.2012)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
НАНО 7 л. Taras Khmyz Нано-акваріуми учасників форуму 5 18.01.2013 01:22
Нано 10л. МиКол@ Нано-акваріуми учасників форуму 2 11.04.2012 10:19
Допоможіть підібрати мешканців для НАНО Juranx777 Живність для нано-акваріумів 2 28.02.2012 16:25
Мій НАНО 7л HELP Liar Нано-акваріуми учасників форуму 52 25.02.2012 15:50
Нано Риф pozhar Акваріуми до 50л. 20 08.01.2012 21:48

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:30.

All rights reserved