Назад   Львівський форум акваріумістів > Куток споживача > Перша універсальна склонарізка
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Перша універсальна склонарізка Ультрапрозоре скло для акваріумів. Спеціальні пропозиції для акваріумістів. Знижки до 10%.

Відповідь

Параметри теми
Старий 09.06.2013, 23:14   #21
Roman71
Живу на форумі

Львів, Варшавська

Дописи: 4.931
Подякував(ла): 15.362
Подякували 13.067 разів в 3.876 дописах
Репутація: 13394

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Спеціальна пропозиція! Знижка до 10% на ультрапрозоре та звичайне скло!

Цитата:
Допис від Перша універсальна склонарізка Переглянути допис
Щодо прозорості, то можу тут додати, що особливо у виграші можуть дивитися яскраві морські рибки, адже зеленкуватість звичайного віконного скла може дещо спотворювати всю палітру барв Золотої Рибки, чи, скажімо, червоної пецилії.
не зрозумів я з того одного: червона пецилія і золота рибка вже стали "яскравими морськими рибками"?!?
Roman71 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Roman71 за цей допис:
Реклама
Старий 09.06.2013, 23:39   #22
Перша універсальна склонарізка
Користувач

Аватар для Перша універсальна склонарізка
-

Дописи: 56
Подякував(ла): 127
Подякували 183 разів в 41 дописах
Репутація: 193
Типово Відповідь: Спеціальна пропозиція! Знижка до 10% на ультрапрозоре та звичайне скло!

Roman71, Дякую за Ваш допис

Я хотів підкреслити ту думку, що всі яскраві рибки світлих кольорів будуть краще дивитися крізь ультрапрозоре скло, без втрати природньої кольоропередачі при спогляданні.

Всі ми в житті чогось вчимося. Зараз, я, наприклад, більше дізнаватимусь, з Вашою допомогою ( Форумчан Аквафоруму ) про мешканців акваріуму, тому прошу Вас пробачити мені ці неточності, які стосуються назв рибок та ареалу їхнього перебування.

А стосовно Ультрапрозорого скла раджу подумати, можливо спробуєте виготовити з нього один акваріум, і тоді вже буде з чим порівняти.
Старий 12.06.2013, 11:40   #23
Rastiwka
Початківець
Львів

Дописи: 3
Подякував(ла): 3
Подякували 4 разів в 3 дописах
Репутація: 14

IMG_20120412_090626.jpg
Робив рік тому акваріум.Великого досвіду по поклейці акваріума не маю але все було порізано і поліроване добре, що я без проблем самостійно склеїв.
Rastiwka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Rastiwka за цей допис:
Старий 13.06.2013, 19:35   #24
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Дописи: 1.409
Подякував(ла): 1.303
Подякували 1.981 разів в 676 дописах
Репутація: 2030

Акваріуміст року 

Сьогодні в мене сталася біда - випадково розбив покривне скло в акві з кілліфіш(люблять подорожувати по суші), тому в терміновому порядку потрібно було врізати таке скло. Зателефонував у
Перша універсальна склонарізка, і замовив скло 23х31 см і 25х31 см - загальна сума 10 грн. Ціна просто сміхотоворна, і навіть не вартує самому різати вдома.
Сказали що замовлення буде виконано на завтра. Десь за годину часу я все таки вирішив вклеїти ребра жорсткості і врізати менше за розміром скло. Телефоную знову на фірму, питаюся чи можливо змітити розміри скла, кажуть що можна, але моє замовлення вже виконано Я приємно здивований - лечу на Луганську за склом. Приїхав, домовився прро додаткову порізку, пішов на склад, пояснив хлопцеві ШО МЕНІ ТРЕБА, і він мені врізав так як я сказав. Загальна сума вийшла 20 грн. не рахуючи вартість на маршрутку. Все рівно не вартує різати дома, бо так рівно не міг врізати.Я був дуже приємно здивований якістю порізки скла - все дуже рівно врізано без всяких сколів і т.д. Я дуже задоволений такою оперативністю. Так тримати, бажаю успіху.

Востаннє редагував colinmcrae: 13.06.2013 о 19:37..
colinmcrae зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував colinmcrae за цей допис:
Старий 17.06.2013, 03:04   #25
Explorer
Початківець
Lviv

Дописи: 9
Подякував(ла): 0
Подякували 6 разів в 5 дописах
Репутація: 16

Ціни на шкло норм, знижка також добре.
Нема цін на обробку кромки.
Прошу ТС додати цю інфу в тему.
Завтра планую замовити на луганський, по результату відпишу для форумчан.
Explorer зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2013, 00:30   #26
Explorer
Початківець
Lviv

Дописи: 9
Подякував(ла): 0
Подякували 6 разів в 5 дописах
Репутація: 16

Замовив для проби скло на баночку 32л, від замовлення до отримання пройшло біля години. Благо рядом магазинів багато
На фронтальне скло замовив шліфовку( хз нащо, наждачкою і швидше і дешевше), зробили у домовлений термін( за 24 години). Забрати не встиг, бо у 18:00 склад відгрузки закриваеться.
Завтра заберу фронтальне, якщо комусь цікаво баночку готову сфоткаю.
А в цілому вроде норм контора, можна працювати.
Зы: знижку 5% дали, без питань

Востаннє редагував Explorer: 19.06.2013 о 00:33..
Explorer зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Explorer:
Старий 19.06.2013, 02:09   #27
dido-pido
Активний учасник

м. Жовква

Дописи: 388
Подякував(ла): 699
Подякували 666 разів в 198 дописах
Репутація: 677

Цитата:
Допис від colinmcrae Переглянути допис
Зателефонував у
Перша універсальна склонарізка, і замовив скло 23х31 см і 25х31 см - загальна сума 10 грн.
Я коли хотів замовити по телефону мені сказали що така послуга надається тільки постійним клієнтам!
А їздити туди сюди затрата часу велика!

А так ріжуть нормально!
Правда ціна за поліровку виходять дорощою за саме скло в мене було (6)
Ставлю тверду 4!!!!
dido-pido зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував dido-pido за цей допис:
Старий 19.06.2013, 10:59   #28
Rom
Почесний учасник
Львів, район В. Великого

Дописи: 533
Подякував(ла): 1.619
Подякували 2.398 разів в 374 дописах
Репутація: 2409

Аквафото 

Цитата:
Допис від dido-pido Переглянути допис
А їздити туди сюди затрата часу велика!
Згоден на усі 100%
Але, наприклад я скористався поштою цієї фірми, де за інструкцією автора теми, вказав усі розміри потрібного скла, товщину та обробку. Після чого на протязі трьох годин часу отримав відповідь по вартості даного замовлення + альтернативний розрахунок, якщо б я захотів робити ті самі розміри з ультрапрозорого скла. Після цього менеджер передзвонив уточнити розміри і скинув номер картки ПБ для оплатив замовлення. Замовлення оплатив і отримав відповідь що воно пішло в роботу. Вот і усе, тепер прийдеться тільки поїхати забрати ..
Веду це все до того, що дійсно в моєму випадку також, якщо б не було можливості все узгодити і оплатити дистанційно то замовлення я б також не робив. А так наразі працює фірма на 5

Востаннє редагував Rom: 19.06.2013 о 11:06..
Rom зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Rom за цей допис:
Старий 19.06.2013, 12:22   #29
Користувач

-

dido-pido, Дякую за Ваш відгук.

Для Вас, як для акваріуміста, ми створили можливість купувати у нас скло зі знижками, які вказані на початку цієї теми.

1-ий спосіб:

Для того, щоби стати постійним клієнтом ( працювати спочатку за прайсом "Акваріуміст Старт", а потім, "Акваріуміст Постійний Клієнт" ), Вам достатньо приїхати до нас в офіс один раз, - сказати, що Ви з АКВАФОРУМУ - оформити перше своє замовлення вже зі знижкою.

Після цього наші менеджери будуть з Вами знайомі і зможуть приймати Ваші замовлення по телефону. Тому Вам не прийдеться їхати до нас два рази. Щоправда, рекомендую Вам, перед тим як приїхати, щоби забрати замовлення - передзвонити, щоби уточнити, чи замовлення готове. ( Іноді в станку може полетіти підшипник чи трапитись якась інша поломка, внаслідок чого полірування кромки може бути виконано невчасно. Хоча таке трапляється вкрай рідко. )

Також, приїхавши до нас, Ви зможете побачити, як ми акуратно нарізаємо скло для акваріумів. Вам, можливо, поліровка кромки і не знадобиться.

2-ий спосіб:

Зробити так, як зробив Rom, (про що Він описав у вищевказаному коментарі).

ПІД ЧАС НАСТУПНИХ ЗАМОВЛЕНЬ, ВАМ УЖЕ НЕ БУДЕ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ НАПЕРЕД ( ми виконаємо замовлення без попередньої оплати; правда, якщо сума буде великою, менеджери можуть попросити Вас дати аванс ).

МИ ДОВІРЯЄМО СВОЇМ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ, І ВИКОНАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ.
ВИ ЗМОЖЕТЕ ОПЛАТИТИ, КОЛИ ПРИЇДЕТЕ ЗАБИРАТИ СКЛО.

dido-pido, так як Ви живете в Жовкві, Вам, можливо, буде ближче зробити замовлення на вул Джерельній, 69 тут: http://www.sklonarizka.com/kontakty/#adr1
Слід врахувати те, що замовити любу нашу продукцію Ви можете за будь-якою з наших адрес. Але, якщо говорити про все ультрапрозоре скло, а також про товсте віконне - воно є лише на вул. Луганській, що у Львові. Якщо замовити його на вул. Джерельній, чи на вул. Городоцькій - замовлення коштуватиме так само, але зачекати доведеться довше на 1-3 дні. Це необхідно для того, щоби ми безкоштовно перевезли його на те відділення, в якому Ви його замовили.
dido-pido (19.06.2013), Rom (19.06.2013)
Старий 19.06.2013, 12:35   #30
Користувач

-

Rom, Дякую за Ваш відгук.

Наступне замовлення Ви зможете подати вже без передоплати.
Спосіб, який Ви обрали для оформлення замовлення, є найзручнішим для нас, сподіваюсь для Вас так само.

Чекатимемо Ваших наступних замовлень.
Rom (19.06.2013)
Відповідь

Закладки

Мітки
де купити скло в акваріум, нарізка скла в розмір, скло для акваріумів

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Пропозиція в розділ морська акваріумістика ZAI SEA Путівник форумлянина 2 17.05.2009 18:57

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:38.

All rights reserved