Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Путівник форумлянина
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Путівник форумлянина Правила проекту. Технічні питання. Пропозиції, відгуки та зауваження.

Відповідь

Параметри теми
Старий 25.03.2016, 22:37   #921
Romar
Живу на форумі

Львів, Вол. Великого 18

Дописи: 1.142
Подякував(ла): 2.352
Подякували 993 разів в 523 дописах
Репутація: 1006

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Пропозиції до адміністрації

Нікого не хочу образити, тому наперед прошу вибачення, якщо моя писанина когось образить...

Моє суб'єктивне бачення загальної картини:

Розвитком форуму займатись просто немає кому, а ті хто є - їм того не потрібно!
Мар'яну не до того, він своєї роботи має купа, делегував всі повноваження п. Bobus-у, а це людина з особливим характером, під керівництвом якої все має бути чітко під лінієчку, якщо щось писати - то це має бути 100% істиною, бо "бла-бла-бла не буде", всім ходити "по стійці струнко", крок вправо, крок вліво - розстріл! Одним словом "армія" (але не наша )

Я все розумію, має бути порядок, дисципліна, дотримання правил і т.д., без цього буде бардак. Але п. Bobus, як на мене, перегинає палицю!

Я нічого не маю проти цієї людини, вона просто безцінна для цього форуму, але "пригальмуйте" трохи, ми не в армії, тут ніхто нікому нічого не винен, і не потрібно поводити себе так зверхньо над іншими, можливо для Вас це "норма поведінки", але збоку виглядає дуже не гарно!
Крім Вас, п. Bobus є і інші модератори, які чомусь не поводять себе так, і зауваження роблять і носом тицяють на помилки, але все якось культурно, чемно, а не "якого милого" чи "якого біса" та все решта в цьому роді.

Так, можливо Ви знаєте більше ніж ми всі тут разом взяті, а можливо просто вмієте краще користуватись гуглом ніж інші, але це все одно не дає Вам права себе так поводити.

Тепер від лірики до "покращення життя вже від завтра"

Всі хочуть розвитку форуму, всі хочуть написання статей, корисної інформації, а кому писати? Як один не так давно написав про танганьїку (якщо не помиляюсь) - зразу полетіло в нього каміння, мол "нєфік тут нам пургу писати, карявий переклад вікіпедії", і т.д. Замість того щоб зрадіти, допомогти виправити помилки та якось заохотити... Шиками закидали і все, всі решта це бачать і хто буде щось писати? - ніхто, навіщо той позор, як Бобус ітак "забакланить" та ще й висміяє, і тому, в кращому випадку, сидять тихенько, тільки читають і пишуть по 20 дописів за 4 роки, а то і взагалі більше не заходять сюди!

Але п. Bobus сам не зацікавлений в розвитку цього форуму в першу чергу (моє враження)! Для чого форум розвивати, якщо з цього йому немає ніякого "інтересу", хіба більше роботи буде коли збільшиться наплив користувачів. А робота, швидше за все, робиться на добровільних засадах, тому додатковий "геморой" не потрібен.

Тепер про ставлення адміністрації до продавців:
По логіці, до продавців в адміністрації будь-якого форуму має бути взагалі особливе ставлення, бо це так сказати їхній "хліб", але в нас знову це не так! На хостинг грошей по 10 грн назбирали, значить вистачає - а більше і не потрібно, тому шановні продавці - вас ніхто тут не тримає, двері там, якщо щось не подобається...

Моя думка - виключно на альтруїстичних засадах форум не може нормально існувати, а тим більше розвиватись, комерційна складова мусить бути, хоч дехто каже не потрібно нам тут комерції, зробили з форуму базар, "купи-продай" і т.д.
А без нормального спілкування, коли писати щось можна тільки з думкою "Кожне твоє слово може бути використане, і швидше за все БУДЕ використане проти тебе", без "купи-продай" буде не форум, а вікіпедія, як слушно виразились вище , або "Аквапедія"

Моя конкретна пропозиція на благо форуму - відкрити вільний доступ до комерційного розділу! Як для незареєстрованих відвідувачів, так і для індексації пошуковиками! А неактуальні теми продажів переміщати в архів, який буде доступний для перегляду та індексації, а не видаляти! Так як на київському форумі.

Який з цього плюс: приплив відвідувачів на наш форум, як результат - більше реєстрацій (бо написати щось потрібно), а більше реєстрацій - більше цікавих дописів, тем, особистостей і т.д.

Мінус: Напевне, набагато більше буде нецікавих, та беззмістовних дописів та тем - а це вже збільшення роботи для адміністрації та модераторів, тому цю ідею швидше за все відкладуть в "довгий ящик", бо "мені ліньки" а більше нема кому...

Впевнений, що мені зараз закинуть - ти хочеш добро не для форуму, а для себе - щоб були більші продажі, але і цього я хочу також, дивним було б продавати і не хотіти збільшення продаж!
А хто ж Вам боронить також щось продавати? Вирощуйте рослини, розводьте риб, слимаків, креветок і т.д. А то "сам не гам і другому не дам!"

Якщо є противники цієї ідеї - прошу писати свої аргументи!
Якщо противників нема - значить всі згідні, і прошу адміністрацію втілити цю ідею в життя!
Якщо проти цього сама адміністрація - хотів би почути чому!?
Romar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 користувачів подякували Romar:
lvcasper (26.03.2016), SLIRA (25.03.2016), Марта (25.03.2016), Хелена (25.03.2016)
Реклама
Старий 25.03.2016, 23:08   #922
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Дописи: 1.634
Подякував(ла): 1.770
Подякували 7.275 разів в 1.416 дописах
Репутація: 7848

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Сергій М Переглянути допис
Не може бути неповаги до тих хто читати, буде бо просто немає що читати- поки є неповага до тих хто пише. Поки кожен буде відчувати шалену модерацію кожного написанного слова - небуде дописів, іх просто видалять !! А намарне витрачання часу та слів на то що опиниться у "смітнику" не подобаеться жодній людині.
Я пишу про конкретні факти/дописи/, а не про гіпотетичні. Тобто я бачу реальний допис і оцінюю його належність до тематики теми. В чому полягає шалена модерація /говорю про себе/ не завжди розумію - наводив порядок в темі про риб і було просто важко на окремих сторінках знайти хоча б один "якісний" допис, тож не модератор винуватий. От для прикладу теми про крапчатих сомів (1, 2, 3), які залишив - це ще непогані бо хоч якимось боком дотичні до теми, але що з того реально почерпне новачок це ще питання. Як я можу висловлювати неповагу до того чи інакшого допису/автора/ також не розумію, особливо якщо він написаний більш-менш грамотно і стосується теми...
В мене просто складається враження, що хтось когось колись якось обідив і тут можна висловити своє "фе". Повторюю цікавить конкретика.
Старий 25.03.2016, 23:35   #923
Охват Марьян
Засновник форуму

Львівська обл.

Дописи: 9.259
Подякував(ла): 5.821
Подякували 32.513 разів в 6.872 дописах
Репутація: 33502

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Romar, Готовий балатуватись?
Старий 25.03.2016, 23:43   #924
Romar
Живу на форумі

Львів, Вол. Великого 18

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
Romar, Готовий балатуватись?
Чесно кажучи не було такого в думці...
Але раз пішла мова про вакансії, балатування, вибори і т.д., то варто розписати права, обовязки, функції, превілегії, і т.д. Адміністратора/Модератора.
Думаю багатьом буде цікаво, от тоді і бажаючі знайдуться, напевно!
Старий 26.03.2016, 00:13   #925
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.999
Подякував(ла): 3.632
Подякували 15.622 разів в 4.152 дописах
Репутація: 15811

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Romar, я дозволю собі не коментувати першу половину вашого допису. Публічне обговорення моїх негативних якостей (їх немало - з тим погоджуюсь) мене не зробить інакшим.

Цитата:
Допис від Romar Переглянути допис
Шиками закидали і все, всі решта це бачать і хто буде щось писати? - ніхто, навіщо той позор,
є принципова різниця між написати і передерти слово в слово чужу роботу.

Цитата:
По логіці, до продавців в адміністрації будь-якого форуму має бути взагалі особливе ставлення
себто "холіть і лєлєять ", бо він платить ? Жодних особливих ставлень ні до кого не було і, надіюсь ніколи не буде.

Цитата:
відкрити вільний доступ до комерційного розділу!
не всі будуть щасливі від того, що їхні номери телефонів і електронні адреси стануть доступні для сканування ботами.

Вище я написав
Цитата:
Допис від Bobus Переглянути допис
У комерційному розділі не бачу сенсу щось змінювати. В загальному то ситуацію не покращить.
Старий 26.03.2016, 00:14   #926
Andrew1
Учасник

Червоноград

Дописи: 209
Подякував(ла): 192
Подякували 299 разів в 104 дописах
Репутація: 309

Аквафото Аквафото 

..........

Востаннє редагував Andrew1: 26.03.2016 о 00:22.. Причина: все одно нічого не зміниться
Andrew1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували Andrew1:
colinmcrae (26.03.2016), Охват Марьян (26.03.2016)
Старий 26.03.2016, 00:17   #927
Rain
Супер-модератор

Львів

Дописи: 2.395
Подякував(ла): 3.815
Подякували 5.350 разів в 1.657 дописах
Репутація: 5471

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від Сергій М Переглянути допис
- а в реальності поки що "Якщо ти зайшов на форум - значить отримав попередження", чи зауваження
Мені здається, що Ви все трактуєте на свій лад. Звідки таке упередження? Допис Bobusа чітко каже: "люди починають читати правила, коли вже отримали попередження".

Цитата:
Моя конкретна пропозиція на благо форуму - відкрити вільний доступ до комерційного розділу! Як для незареєстрованих відвідувачів, так і для індексації пошуковиками!
На рахунок вільного доступу до комерційного розділу - я проти. Люди вказують свої мобільні і інші дані. Для чого це широкому загалу?

На рахунок роботи Bobusа, як адміністратора - я особисто вважаю його роботу практично ідеальною. Згоден практично з кожною його дією. А помилятися властиво всім людям (homo sum, errare mihi est). Шкода, що не хоче продовжувати, але тут я чудово його розумію. Переконаний, що знайти кращу кандидатуру буде дуже непросто.

Andrew1, і правильно отримали.
Цитата:
Допис від Охват Марьян Переглянути допис
1.7. У приватному порядку (але не в рамках тематики форуму) або тільки в темі "Відгуки і зауваження" у адміністратора можна попросити роз'яснення на дії модератора чи супер-модератора. Рішення адміністратора ОСТАТОЧНЕ як для учасників, так і для модераторів/супер-модераторів.

Ще раз всім нагадую, якщо комусь якийсь допис видався образливим, замість назбирувати образ тицяємо кнопку "скарга", яка є під кожним повідомленням.

Востаннє редагував Rain: 26.03.2016 о 00:28..
Rain зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Rain за цей допис:
Старий 26.03.2016, 00:40   #928
Romar
Живу на форумі

Львів, Вол. Великого 18

Акваріуміст року 

Цитата:
себто "холіть і лєлєять ", бо він платить ?
не перебільшуйте, достатньо прислухатись до побажань, таких як апання аукціонів, і т.д.

Цитата:
не всі будуть щасливі від того, що їхні номери телефонів і електронні адреси стануть доступні для сканування ботами.
А для чого робити це спонтанно? Попередити про нововведення, всі хто не хочуть - заберуть свої номери телефонів, емейли з оголошень.
Звязок з продавцем через ПП, через емейл непрямим методом - кнопка "надіслати е-листа для..."
Не бачу абсолютно ніякої в цьому проблеми - ті хто хочуть залишають телефони, хто не хочуть - ні.

Цитата:
Вище я написав
Цитата:
Допис від Bobus
У комерційному розділі не бачу сенсу щось змінювати. В загальному то ситуацію не покращить.
Це особисто ваша думка, я думаю інакше.

Цитата:
Допис від Rain Переглянути допис
На рахунок вільного доступу до комерційного розділу - я проти. Люди вказують свої мобільні і інші дані. Для чого це широкому загалу?
Широкий загал - це ті самі потенційні покупці, тільки не зареєстровані.
Користувач подякував Romar за цей допис:
Старий 26.03.2016, 00:42   #929
Rain
Супер-модератор

Львів

Дописи: 2.395
Подякував(ла): 3.815
Подякували 5.350 разів в 1.657 дописах
Репутація: 5471

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Цитата:
Широкий загал - це ті самі потенційні покупці, тільки не зареєстровані.
для них є олх, аукро, etc.

Цитата:
Це особисто ваша думка
і моя теж.
Старий 26.03.2016, 00:44   #930
Марта
Активний учасник

Львів (Сихів)

Дописи: 260
Подякував(ла): 362
Подякували 407 разів в 176 дописах
Репутація: 621

Цитата:
Допис від Rain Переглянути допис
Не обов'язково викладати свої мобільні/мейли у широкий загал.
Можна вказати телефон/мейл у профілі, і в об'яві так і написати "телефон у профілі".
Профілі для незареєстрованих залишити закритими.

Просто у шапці розділу червоним кольором вказати, що розділ відкритий для всїх, а автори об'яв вже нехай самі вирішують, що і як їм викладати.
Romar (26.03.2016)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Відгуки, пропозиції, побажання щодо інтернет-магазину "Арована" Охват Марьян Інтернет-магазин "Арована"- приємні ціни, правильне рішення 124 26.10.2016 19:50
Пропозиції, відгуки та коментарі по розділу "бібліотека" Nemo Бібліотека форуму 22 21.08.2010 10:42

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:05.

All rights reserved