Назад   Львівський форум акваріумістів > Морська акваріумістика > Морські акваріуми учасників форуму > Акваріуми від 50л.
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Відповідь

Параметри теми
Старий 17.12.2015, 13:19   #1
Міша
Учасник
Львів

Дописи: 140
Подякував(ла): 29
Подякували 27 разів в 9 дописах
Репутація: 37
Типово Перше море

Доброго дня десь місяць вивчення питання, мук і вагань привели мене до придбання даного комплекту морського акваріума, (Hagen Fluval SEA Reef M-40, 53 л), свідомо розумію що досягти балансу в меншій банці і без сампу в тумбі буде складно, але можливості і певні обставине не дозволяли акваріум більших обємів, впринципі я думаю стартувати можна і треба з невеличкого акваріуму а там коли у всьому розберусь можливо і варіанти появляться на інший обєм, враховуючи, що я суто теоретик прошу вашої допомоги. Акваріум прибуде орієнтовно 23.12.2015 хочеться підготуватись.
Щодо комлекту і обладнання тумба(дхшхв): 40x42x85 см
-аквариум(дхшхв): 40х42х40 см
-скиммер Fluval Sea Protein Skimmer
-помпа течения Fluval Sea CP1 Circulation Pump 1000 литров в час
-помпа подъема Fluval Sea Replacement Aquarium Pump WP-300 300 литров в час
-светильник замінений і зроблений на замовлення з такими характеристиками На корпусе остановился Андрея Airsoftа, контроллер 4-х канальный Виталика Pastuh1234.
1-й канал - белый 4 светодиода
2-й канал - голубой 4 светодиода
3-й канал - рояль 7 светодиодов
4-й канал - циан 2 светодиода и уф 4 светодиода Все светодиоды по 3 Вт.
-термометр
Можливо будуть якісь зауваження чи поради по обладна
Тепер декілька питань
1 Продавець мені крім обладнання вишле живий пісок який був в цьому акваріумі, звичайно це пришвидшеть запуск і дозрівання акваріума, тільки питання йти буде новою поштою 2 дні правда в термо боксі чи буде він ще пригодний на вашу думку?
2 Вода можливо хтось має очищену осмосом дистелевона воду на продаж або порадьте де купити?
3 Цікавить живе каміння можливо з діючого акваріума думаю кг 6 буде достатньо також де і в кого можна придбати
4.Продавець користувався сіллю Тетра думаю напевно краще нею також користуватись можливо хтось має на продаж або де краще замовити думаю кг 2 для запуску і ще 2 напевно мати щоб було на підміни
5. Тести які потрібно на початку і що порадите і де краще придбати.
6. Також потрібна порада по пристрою безперебійного живлення на випадок відключеня електрики щоб пітримало життя акваріума на деякий час.
7 Можливо хтось поделеться ще як бонусом равликами, офіури, комашками різними, так би мовити, першопрохідцями
Можливо ще щось забув то підскажіть буду вдячний.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 30f5226b6139.jpg (45,5 КБ, 77 переглядів)
Тип файлу: jpg e05f0792837b.jpg (67,9 КБ, 63 переглядів)
Тип файлу: jpg f060385e23e5.jpg (59,2 КБ, 51 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3570.jpg (128,6 КБ, 57 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3573.jpg (129,3 КБ, 51 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3574.jpg (156,4 КБ, 62 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3576.jpg (155,0 КБ, 66 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3584.jpg (170,9 КБ, 52 переглядів)
Міша зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Міша:
kremor (17.12.2015), Oppozith (22.12.2015), Zuuu (18.12.2015)
Реклама
Старий 18.12.2015, 09:56   #2
Міша
Учасник
Львів

Типово Відповідь: Перше море

Невже ніхто нічого не порадить з мореманів форуму
Старий 18.12.2015, 11:01   #3
ivans
Почесний учасник

Львів, Личаківська

Дописи: 582
Подякував(ла): 471
Подякували 905 разів в 293 дописах
Репутація: 915

Акваріуміст року 

Вітаю серед мореманів!

1. Пісок краще відправити не НП, а поїздом чи автобусом.

2. Стосовно води (дистильованої чи хімічно обезсоленої) Вам краще самому визначитись із джерелом постачання. Можна купувати на заправках чи автомагазинах дистильовану, або самому поставити систему обезсолення. Рахуйте, що Вам вигідніше. Якщо поставите систему обезсолення (осмосу), то зможете ще використовувати її у себе на кухні.

3. Живе каміння купіть на на українському форумі акваріумістів. Буває у різних продавців. Бувають різні ціни. Ось тут ці пропозиції http://www.aquaforum.ua/forumdisplay.php?f=709. Ще добре каміння продається тут http://www.aquasm.com.ua/

4. Сіль Тетра цілком прийнятна. Багато людей нею користується. Де купувати, то зараз складно складати, бо ціни міняються. Шукайте на тих же ж форумах, інтернет-магазинах. Я собі все купую у Німеччині, ось тут http://www.aquaristikshop.com/. Вони продають без німецького ПДВ і доставка у них найдешевша, бо висилають через український Міст-Експрес.

5. Тести для початку потрібні такі: KH, Ca, NO3, PO4. З часом може виявитися потреба міряти щось інше. Як Mg, PH. Я раджу фірму Salifert.

6. Я не використовую у себе нічого. Для морського акваріума важливим є тільки температура (не нижче аніж..) та рух води. Світло, скімер і т.д. є некритичним на короткий час (доба-дві).

7. Я зможу поділитись фрагами деяких "легких" коралів, коли настане час.
ivans зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували ivans:
Rain (19.12.2015), Zuuu (18.12.2015)
Старий 18.12.2015, 11:18   #4
Міша
Учасник
Львів

Дякую за відповідь. На рахунок води думаю як краще зробити чи просити щоб хтось поділився вже водою з діючої акви ну тут нюанс якою сіллю користуються, або взяти дистельовану воду і самому засолити, те що читав на форумі то в основному бактерії заселяються в піску чи я помиляюсь.
По камінню думаю можливо хтось з форуму продасть всетаки камінь перевіриний, доставки не треба і хтось з наших львівських мореманів отримає вигоду
Щодо присторою безперебійного живленя то всетаки мені потрібно, але не хочу зробити помилку туму раджусь, живу за містом в Зимній воді в нас бувають перебої з електрикою і на годин 5-6 інколи і треба живленя якщо я правильно розумію хочаб на обігрівач і помпу
І щодо обладнання як на вашу думку достатньо чи потрібно ще щось на перших порах.
Старий 18.12.2015, 11:42   #5
Yura.
Початківець

Львів

Дописи: 42
Подякував(ла): 103
Подякували 124 разів в 27 дописах
Репутація: 134

Вітаю!
На рахунок води, краще засолитись на своїй солі, воду купити, або набрати в когось, коли засолитесь можна буде добавити бактерій і набратись терпіння та чекати дозрівання акваріума, робити треба все послідовно, безперебійник ?, можна повісити одну помпу течії на нього, цього буде достатньо.
Yura. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2015, 11:47   #6
Міша
Учасник
Львів

Та я думав на помпу теції вона багато не споживає думаю просто який взяти щоб на певний період зяряду вистачилу, тому питаю можливо хтось користується якимось конкретним пристроєм
Старий 18.12.2015, 12:13   #7
Yura.
Початківець

Львів

Дописи: 42
Подякував(ла): 103
Подякували 124 разів в 27 дописах
Репутація: 134

Цитата:
Допис від Міша Переглянути допис
Та я думав на помпу теції вона багато не споживає думаю просто який взяти щоб на певний період зяряду вистачилу, тому питаю можливо хтось користується якимось конкретним пристроєм
Там все залежить від акумулятора, чим більше ампер годин тим довше пропрацює, потрібно рахувати скільки споживає система і під неї підбирати.
Yura. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2015, 18:41   #8
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Дописи: 320
Подякував(ла): 826
Подякували 769 разів в 204 дописах
Репутація: 779

Акваріуміст року 

На рахунок безперебійників не все так просто. Не знаю як на даний момент, думаю не сильно змінилося, але раніше коли я цим цікавився то не так багато пристроїв можна було повісити на звичайний імпульсний безперебійник, який наприклад ставлять для комп'ютерів. Деякі пристрої, як наприклад помпи звороту (у вас нема сампу тому так розумію не стосується), можливо і помпи течії, і помпа яка стоїть у відпінювачі потребували безперебійника, який видає чисту синусоїду. При підключенні до імпульсного - тарахтіли, і могли вийти з ладу. Ціна на синусоїдальний - набагато більша ніж на імпульсний. Крім того, значна частина енергії губиться даремно бо батарея на малому вольтажі, а підключені пристрої в основному хочуть 220.

Стандарний UPS напевне на 1-2 не допоможе. Наприклад пишуть наступне:
Когда потpебляемая мощность составляет 2/3 от паспоpтной УПС'а, большинство UPS обеспечивают pаботу в течение 5-15 минут после пеpехода на питание от аккумуляторов.

Наприклад нагрівач 50вт., що в 4 рази менше за потужність давніх комп'ютерів. Відповідно за гарних умов він погріє 15хв * 4 = 1 година. На кілька годин може й вистачить, а може і ні. І це тільки нагрівач.

Якщо буде незрозуміло налаштування контролера то зможу підказати, в мене теж такий.
Zuuu зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2015, 11:33   #9
Rain
Супер-модератор

Львів

Дописи: 2.328
Подякував(ла): 3.638
Подякували 5.263 разів в 1.605 дописах
Репутація: 5384

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від ivans Переглянути допис
Можна купувати на заправках чи автомагазинах дистильовану
дистильована відпадає зразу, був негативний досвід. Але зараз і осмос продають немало, хоча різна вона від пляшки до пляшки, від 003 до 017 ррм мені траплялося.
Оптимально, як на мене, установка ЗО вдома. Якщо наміри серйозні.

Цитата:
водою з діючої акви ну тут нюанс якою сіллю користуються, або взяти дистельовану воду і самому засолити
на старті можна взяти з діючої системи, але підміни робити доведеться всерівно.

Цитата:
читав на форумі то в основному бактерії заселяються в піску чи я помиляюсь.
Левова доля біофільтрації - камінь.

Моя система спокійно реагує на поодинокі знеструмлення на 5-6 годин. Хоча генератор я купив.
Старий 19.12.2015, 12:02   #10
Міша
Учасник
Львів

Оптимально, як на мене, установка ЗО вдома. Якщо наміри серйозні.
Погоджуюсь з вами но пики що по фінансах немає можливості і я подивлюсь як піде, 50л невеликий обєм і підміна 10 л приблизно на місяць не дуже великі витрати а потім з часом можливо затягне і зявляться можливості придбати більшого оєму і з сампом в тумбі, буде вже якийсь досвід
Ще звичайно зараз думаю над безперебійником, який видає чисту синусоїду, для хочаб обігрівача і помпи, щоб обезпечити себе від відлючення світла, правда вони досить дорогі можливо хтось з мореманів користується і порадить перевірину конкретну модель
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Море море море Саша91 Саша91 Акваріуми від 50л. 64 14.10.2013 23:17
Довгоочікуване море МиКол@ Акваріуми від 50л. 89 11.03.2013 23:48
Моє перше СО :) Скажіть свою думку! LeonidNEW Інше устаткування 17 09.06.2012 00:24
Моє перше знайомство з Танганьїкою (100л) Roman71 Прісноводні акваріуми учасників форуму 110 23.07.2011 00:57
Моя мрія......о море, море, море.... Apes Акваріуми від 50л. 13 20.07.2011 17:54

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:39.

All rights reserved